Chodský seniorský ležák - 1.kolo
Přihlášení do: 10. května 2024
Město: Domažlice (Česko)
Pořádající klub: při SKP Psohlavec Domažlice
Dubská, Fouňová a Zrůstová si z Maďarska odváží týmový bronz!
Více informacíPřívratský opět vítězí! Ze Světového poháru v Granadě veze zlatou
Více informacíMartina Kučerová a Tomáš Nýdrle získali bronz v MIX týmech na SP v Rabatu
Více informacíKostelecký má stříbro ze SP v Rabatu
Více informacíPřívratský si veze ze SP v Káhiře Zlatou medaili
Více informacíNaleznete zde všechny evidované soutěže, jejich propozice a následně i výsledky.
Přihlášení do: 10. května 2024
Město: Domažlice (Česko)
Pořádající klub: při SKP Psohlavec Domažlice
Přihlášení do: 11. května 2024
Město: Praha 9 (Česko)
Pořádající klub: V Chaloupkách
Přihlášení do: 8. května 2024
Město: Nivnice (Česko)
Pořádající klub: Nivnice
Přihlášení do: 9. května 2024
Město: Praha 9 Hloubětín
Pořádající klub: Chaloupky 0121
Přihlášení do: 10. května 2024
Město: Praha 6 - Sedlec (Česko)
Pořádající klub: DUEL Praha
Přihlášení do: 11. května 2024
Město: Brniště (CZ)
Pořádající klub: Brniště
Přihlášení do: 9. května 2024
Město: Praha 6 - Sedlec (Česko)
Pořádající klub: DUEL Praha
Přihlášení do: 11. května 2024
Město: Děčín XXXII - Boletice (Česko)
Pořádající klub: Boletice n/L.
Přihlášení do: 9. května 2024
Město: Poděbrady (Česko)
Pořádající klub: DDM Kolín
Přihlášení do: 10. května 2024
Město: Klatovy (Česko)
Pořádající klub: Klatovy
Přihlášení do: 12. května 2024
Město: Praha 6 - Sedlec (Česko)
Pořádající klub: DUEL Praha
Přihlášení do: 14. května 2024
Město: Plzeň (Česko)
Pořádající klub: DUKLA Plzeň
Přihlášení do: 17. května 2024
Město: Sudice u Boskovic (Česko)
Pořádající klub: Adonis sport
Přihlášení do: 16. května 2024
Město: Praha 9 Hloubětín
Pořádající klub: Chaloupky 0121
Přihlášení do: 17. května 2024
Město: Klatovy (Česko)
Pořádající klub: Klatovy
Přihlášení do: 19. května 2024
Město: Chomutov (Česko)
Pořádající klub: CHOMUTOV
Přihlášení do: 17. května 2024
Město: Plzeň (Česko)
Pořádající klub: DUKLA Plzeň
Přihlášení do: 19. května 2024
Město: Horní Cerekev (Česko)
Pořádající klub: Horní Cerekev
Přihlášení do: 22. května 2024
Město: Praha 6 - Sedlec (Česko)
Pořádající klub: DUEL Praha
Přihlášení do: 25. května 2024
Město: Praha 9 (Česko)
Pořádající klub: V Chaloupkách
Přihlášení do: 23. května 2024
Město: Praha 9 Hloubětín (Česko)
Pořádající klub: Chaloupky 0121
Přihlášení do: 13. května 2024
Město: Karlovy Vary - Březová (Česko)
Pořádající klub: Karlovy Vary - Březová
Přihlášení do: 13. května 2024
Město: Ostrava - Poruba (Česko)
Pořádající klub: Sportovně Střelecký klub Poruba, Skalka - z.s.
Přihlášení do: 26. května 2024
Město: Olomouc (Česko)
Pořádající klub: ELÁN Olomouc
Přihlášení do: 26. května 2024
Město: Praha 6 - Sedlec (Česko)
Pořádající klub: DUEL Praha
Přihlášení do: 30. května 2024
Město: Praha 9 Hloubětín (Česko)
Pořádající klub: Chaloupky 0121
Přihlášení do: 30. května 2024
Město: Praha 6 - Sedlec (Česko)
Pořádající klub: DUEL Praha
Přihlášení do: 1. června 2024
Město: Čepirohy (Česko)
Pořádající klub: Doly Ležáky Most
Přihlášení do: 31. května 2024
Město: Praha 6 - Sedlec (Česko)
Pořádající klub: DUEL Praha
Přihlášení do: 2. června 2024
Město: Chomutov (Česko)
Pořádající klub: CHOMUTOV
Přihlášení do: 2. června 2024
Město: Horní Cerekev (Česko)
Pořádající klub: Horní Cerekev
Přihlášení do: 5. června 2024
Město: Praha 6 - Sedlec (Česko)
Pořádající klub: DUEL Praha
Přihlášení do: 31. května 2024
Město: Plzeň (Česko)
Pořádající klub: Plzeň Slovany
Přihlášení do: 4. června 2024
Město: Březolupy (Česko)
Pořádající klub: Březolupy
Přihlášení do: 7. června 2024
Město: Olomouc (Česko)
Pořádající klub: ELÁN Olomouc
Přihlášení do: 9. června 2024
Město: Praha 6 - Sedlec (Česko)
Pořádající klub: DUEL Praha
Přihlášení do: 13. června 2024
Město: Praha 9 Hloubětín (Česko)
Pořádající klub: Chaloupky 0121
Přihlášení do: 16. června 2024
Město: Chomutov (Česko)
Pořádající klub: CHOMUTOV
Přihlášení do: 14. června 2024
Město: Plzeň (Česko)
Pořádající klub: DUKLA Plzeň
Přihlášení do: 15. června 2024
Město: Praha 6 - Sedlec (Česko)
Pořádající klub: DUEL Praha
Přihlášení do: 19. června 2024
Město: Praha 6 - Sedlec (Česko)
Pořádající klub: DUEL Praha
Přihlášení do: 5. října 2024
Město: Semily (Česko)
Pořádající klub: Semily
Přihlášení do: 23. června 2024
Město: Prosiměřice (Česko)
Pořádající klub: Prosiměřice č-0125
Přihlášení do: 17. června 2024
Město: Manušice (Česko)
Pořádající klub: Manušice
Přihlášení do: 17. června 2024
Město: Ostrava - Poruba (Česko)
Pořádající klub: Sportovně Střelecký klub Poruba, Skalka - z.s.