Novinky ve verzi 1.3.0: Inzerce a nový vzhled přihlášek

4. dubna byly stránky ČSS aktualizovány na verzi 1.3.0. Pro uživatele nejdůležitější změny jsou možnost inzerce a nový vzhled přihlášek.

Inzerce

V sekci O sportovní střelbě se objevila položka Inzerce. V té si mohou plnoletí členové Českého střeleckého svazu zadávat inzeráty na prodej i koupi střeleckého vybavení.

Jak zadat inzerát

Stačí na dotyčné stránce kliknout na tlačítko Nový inzerát a vyplnit formulář, zejména: evidenční číslo střelce, kontaktní e-mail, nadpis inzerátu a popis předmětu. Po vyplnění formuláře přijde uživateli na zadaný kontaktní e-mail žádost o potvrzení. Po potvrzení uživatelem musí inzerát schválit administrátor inzerce (pro kontrolu obsahu) a poté je inzerát publikován.

Kvůli ochraně identity členů Svazu je kontaktní e-mail porovnáván s evidencí členů. Proto je nutné ve všech inzerátech používat stejný e-mail.

Jak odpovědět na inzerát

Po otevření detailu inzerátu, o nějž máte zájem, kliknete na tlačítko Mám zájem o inzerát. Vyplníte formulář s kontaktními údaji a ty jsou posléze zaslány tvůrci inzerátu. Tvůrce inzerátu zájemce kontaktuje a domluví se s ním na prodeji nebo koupi.

Nový vzhled přihlášek

Formulář přihlášky na soutěž je nově zřetelně rozdělen na část pro členy a část pro nečleny. Lehce aktualizovaná je i funkce: člen se přihlašuje vyplněním evidenčního čísla (pokud hostuje, vyplní i klub); nečlen vyplní klub (může z evidence i mimo), jméno, příjmení a rok narození. Zbytek přihlášování zůstává stejný. Ukázku nového vzhledu si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Novinky ve verzi 1.3.0: Inzerce a nový vzhled přihlášek

Fotogalerie

Autor: Rampula Matěj, Čas poslední změny 05.04.24 12:28