Trenéři

Trenér (kategorie A) 271

Adamec Luboš

Trenér (kategorie C) 272

Adamec Miloslav

Trenér (kategorie C) 1495

Adamec Pavel

Trenér (kategorie C) 1527

Adamec Petr

Trenér (kategorie C) 2

Adamová Jana

Trenér (kategorie C) 1464

Andrušík Ivan

Trenér (kategorie C) 1600

Arm Dimitrij

Trenér (kategorie C) 3

Aust František

Trenér (kategorie B) 1540

Babický Jiří

PU/PI/BT - II. třída

BR - II. třída

Středočeské krajské sdružení
Vlašim
Trenér (kategorie B) 1541

Babický Zdeněk

PU/PI/BT - II. třída

BR - II. třída

Středočeské krajské sdružení
Vlašim
Trenér (kategorie C) 1330

Bachleda Štefan

PU/PI - III. třída

BR - III. třída

Krajské sdružení Praha
MINOR
Trenér (kategorie B) 1062

Bakeš Milan

Trenér (kategorie C) 1704

Balcar Tomáš

Trenér (kategorie C) 1025

Balog Pavel

Trenér (kategorie C) 5

Balý Václav

PU/PI - III. třída

Krajské sdružení Praha
Praha 2
Trenér (kategorie C) 7

Bardisal Zdeněk

PU/PI - III. třída

Krajské sdružení Praha
DUEL Praha
Trenér (kategorie A) 8

Baroch Petr

Trenér (kategorie C) 1445

Bartoš David

Trenér (kategorie C) 10

Bartoš Roman

Trenér (kategorie C) 1681

Bartoš Václav

Trenér (kategorie C) 1437

Bartošek Marek

Trenér (kategorie C) 11

Bartošová Gabriela

Trenér (kategorie B) 12

Bauer Jan

Trenér (kategorie C) 1650

Bauer Vilém

Trenér (kategorie C) 1292

Bednařík Vladimír

Trenér (kategorie C) 1573

Bena Martin

PU/PI - III. třída

Krajské sdružení Praha
CHOMUTOV
Trenér (kategorie C) 1645

Bezouška Robert

Trenér (kategorie C) 23

Bezpalec Jiří

Trenér (kategorie C) 1675

Bílek Petr

Trenér (kategorie C) 1189

Binder Jiří

Trenér (kategorie C) 25

Bistřický Tomáš

PU/PI - III. třída

Krajské sdružení Praha
MAGNUM
Trenér (kategorie C) 1407

Bittner Pavel

Trenér (kategorie A) 1595

Blažek Emil

Trenér (kategorie C) 28

Bleha Petr

Trenér (kategorie C) 1530

Bobka Bronislav

Trenér (kategorie C) 1449

Bočková Ježková Jitka

Trenér (kategorie C) 1053

Böhm Peter

Trenér (kategorie B) 1017

Böhm Roman

Trenér (kategorie C) 1553

Borkovcová Klára

Trenér (kategorie B) 1522

Borůvka Karel

Trenér (kategorie C) 33

Bouberle Vojtěch

Trenér (kategorie C) 1538

Brabcová Aneta

Více informací
Trenér (kategorie C) 1024

Brabec Karel

Trenér (kategorie C) 1593

Brabec Petr

PU/PI - III. třída

Krajské sdružení Plzeň
Klatovy
Trenér (kategorie B) 1365

Březina Václav

Trenér (kategorie C) 39

Brhlík Petr

Trenér (kategorie C) 40

Brosz Andrej

Trenér (kategorie B) 1514

Bruns Adéla

Trenér (kategorie A) 43

Brych Jan

Trenér (kategorie C) 44

Budil Milan

PU/PI - III. třída

Ústecké krajské sdružení
Bílina
Trenér (kategorie C) 1483

Bula František

Trenér (kategorie A) 1272

Bureš Jaromír

Trenér (kategorie C) 1316

Burian Jiří

Trenér (kategorie C) 1297

Burianová Věra

Trenér (kategorie C) 1176

Čadek Zdeněk

Trenér (kategorie C) 1666

Čajka Tomáš

Trenér (kategorie C) 52

Čapek Zdeněk

Trenér (kategorie B) 1058

Čech Jiří

Trenér (kategorie C) 1714

Čermák Pavel

Trenér (kategorie A) 1402

Černoch Petr

Trenér (kategorie B) 1619

Černý Jaromír

Trenér (kategorie C) 457

Černý Michal

PU/PI - III. třída

Krajské sdružení Praha
DELTA Praha
Trenér (kategorie C) 1446

Černý Petr

Trenér (kategorie B) 997

Chalupa Tomáš

Trenér (kategorie B) 137

Chmel Karel

Trenér (kategorie C) 138

Chmel Karel

PU/PI - III. třída

Krajské sdružení Praha
DUEL Praha
Trenér (kategorie B) 140

Chmelík Jan

Trenér (kategorie C) 142

Chmelík Petr

Trenér (kategorie C) 1602

Choura Miroslav

Trenér (kategorie C) 1248

Chylík Stanislav

Trenér (kategorie B) 312

Ciglerová Margita

Trenér (kategorie C) 1473

Čihák Tomáš

Trenér (kategorie C) 1475

Čiháková Ludmila

Trenér (kategorie B) 1456

Cvrček Stanislav

Trenér (kategorie C) 49

Cyprich Luboš

Trenér (kategorie B) 1610

Daněk Robin

Trenér (kategorie C) 283

Davídek František

Trenér (kategorie B) 1683

Dědová Alžběta

Více informací
Trenér (kategorie C) 1686

Dědová Anna

Trenér (kategorie C) 1576

Dlabková Alžběta

Trenér (kategorie C) 63

Dobeš Ota

Trenér (kategorie C) 1598

Dočkal Jiří

Trenér (kategorie C) 1506

Dohnal Stanislav

Trenér (kategorie B) 1490

Doleček Břetislav

Trenér (kategorie C) 1175

Doležal Jaroslav

Trenér (kategorie A) 1255

Doležal Jiří

Trenér (kategorie C) 1729

Doležal Milan

Trenér (kategorie C) 1713

Dosoudil Tomáš

Trenér (kategorie C) 69

Dostál Bohumil

Trenér (kategorie C) 1710

Douša Michal

Trenér (kategorie C) 1590

Drha Martin

PU/PI - III. třída

Krajské sdružení Praha
DUEL Praha
Trenér (kategorie C) 70

Driemer Vladimír

Trenér (kategorie C) 1638

Dubový Jindřich

Více informací
Trenér (kategorie B) 1472

Duda Jaromír

Trenér (kategorie C) 71

Dufek Josef

Trenér (kategorie B) 1515

Dunajčík Fedor

Trenér (kategorie C) 1724

Ďurišík Pavel

Trenér (kategorie B) 1451

Dvořák Jiří

PU/PI/BT - II. třída

BR - III. třída

Jihomoravské krajské sdružení
Brno - Kývalka
Trenér (kategorie C) 76

Ell Jan

Trenér (kategorie C) 78

Fabián Michal

Trenér (kategorie A) 1510

Fiala Josef

Trenér (kategorie C) 1597

Fiala Vlastislav

Trenér (kategorie C) 1413

Fialová Martina

Trenér (kategorie B) 80

Fidler Jan

Trenér (kategorie C) 1570

Fidler Tomáš

Trenér (kategorie C) 1722

Filouš Michal

Trenér (kategorie C) 1653

Fišer Martin

PU/PI - III. třída

Krajské sdružení Praha
DUEL Praha
Trenér (kategorie C) 1688

Franta Josef

Trenér (kategorie B) 1121

Frantalová Kateřina

Trenér (kategorie C) 1655

Frolík Josef

Trenér (kategorie C) 1659

Fryčková Sabina

Trenér (kategorie C) 84

Frýda Jaroslav

Trenér (kategorie B) 1517

Gach Jiří

Trenér (kategorie C) 1320

Gebauer Vilém

Trenér (kategorie B) 88

Gecik Andrej

Trenér (kategorie C) 1687

Gerberg Petr

PU/PI - III. třída

Krajské sdružení Plzeň
Klatovy
Trenér (kategorie C) 1431

Glac Zdeněk

Trenér (kategorie B) 89

Goldhammer Jindřich

Trenér (kategorie C) 93

Gregor Miloslav

Trenér (kategorie B) 338

Gregor Stanislav

Trenér (kategorie C) 98

Hajský Jiří

PU/PI - III. třída

Krajské sdružení Praha
Praha 2
Trenér (kategorie C) 1051

Halabrín Miroslav

Trenér (kategorie C) 1030

Haman Václav

Trenér (kategorie C) 1669

Hanke Lukáš

Trenér (kategorie B) 102

Hanus Jiří

Trenér (kategorie C) 439

Hanuš Ivan

PU/PI - III. třída

Krajské sdružení Praha
DELTA Praha
Trenér (kategorie C) 1715

Hanuš Pavel

Trenér (kategorie C) 440

Hanuš Radim

PU/PI - III. třída

Krajské sdružení Praha
DELTA Praha
Trenér (kategorie C) 1701

Haška Jiří

Trenér (kategorie B) 1603

Hauer Jiří

Trenér (kategorie B) 105

Havel Jaroslav

Trenér (kategorie C) 1187

Havelka Josef

Trenér (kategorie C) 100

Havelka Lubomír

PU/PI - III. třída

Jihočeské krajské sdružení
Borek
Trenér (kategorie B) 1633

Havlík Aleš

Trenér (kategorie B) 1588

Havlík Martin

Trenér (kategorie B) 109

Hawelka Jan

Trenér (kategorie C) 1229

Hawelka Martin

Trenér (kategorie C) 1491

Hejna David

Trenér (kategorie C) 1426

Hejna Radim

Trenér (kategorie B) 112

Hejna Rudolf

Trenér (kategorie B) 113

Hejnová Helena

Trenér (kategorie B) 1592

Helešic Jaroslav

Trenér (kategorie C) 1488

Herberger Daniel

Trenér (kategorie C) 1709

Herman Michal

Trenér (kategorie A) 1400

Hermel Ivan

Více informací
Trenér (kategorie C) 292

Hermoch Jaroslav

Trenér (kategorie B) 115

Herodek Jan

Trenér (kategorie A) 803

Hlaváček Leoš

Trenér (kategorie A) 116

Hlaváček Stanislav

Trenér (kategorie C) 1433

Hloušek Jan

PU/PI - III. třída

Krajské sdružení Praha
Praha
Trenér (kategorie B) 1213

Hofman Josef

Trenér (kategorie B) 930

Holaň Jiří

Trenér (kategorie C) 117

Holeňa Jan

Trenér (kategorie C) 1646

Horváth David

Trenér (kategorie C) 1703

Hošek Petr

Trenér (kategorie C) 1673

Houšť Radek

PU/PI - III. třída

Zlínské krajské sdružení
Zlín
Trenér (kategorie C) 299

Hozák Václav

Trenér (kategorie B) 1352

Hrabě Jaroslav

Trenér (kategorie C) 1542

Hrbek Petr

Trenér (kategorie A) 1159

Hrdlička Petr

PU/PI - I. třída

BR - I. třída

Jihomoravské krajské sdružení
Shooting Hrdlička
Trenér (kategorie C) 1620

Hrdlička Vít

Trenér (kategorie B) 1379

Hrdlička Zbyněk

Trenér (kategorie C) 1447

Hromada Jan

Trenér (kategorie C) 1448

Hromada Jiří

Trenér (kategorie C) 1420

Hromočuk Michal

Trenér (kategorie C) 1678

Hrtánek Petr

Trenér (kategorie B) 1568

Hubená Šárka

Trenér (kategorie C) 1670

Hudymač Jakub

Trenér (kategorie B) 1195

Hůla Jan

Trenér (kategorie C) 129

Hulík Jaroslav

Trenér (kategorie B) 1543

Hulíková Dana

Trenér (kategorie B) 1539

Hurda Václav

PU/PI/BT - II. třída

BR - II. třída

Středočeské krajské sdružení
Vlašim
Trenér (kategorie B) 134

Hurt František

Trenér (kategorie A) 1259

Hurt Vladimír

Trenér (kategorie C) 1690

Husák Pavel

Trenér (kategorie A) 1157

Hyková Bedřiška

Trenér (kategorie B) 1663

Hýna Roman

Trenér (kategorie C) 1658

Ilek Zdeněk

Trenér (kategorie B) 146

Isák Zdeněk

Trenér (kategorie A) 147

Itterheim Zdeněk

Trenér (kategorie C) 148

Jaderný Pavel

Trenér (kategorie C) 1586

Jančara Zdeněk

Trenér (kategorie B) 1039

Janeček Jiří

PU/PI - III. třída

Krajské sdružení Praha
DUEL Praha
Trenér (kategorie B) 303

Jankejech Jan

Trenér (kategorie B) 1224

Janošťák Štefan

Trenér (kategorie B) 1318

Janota Lubomír

Trenér (kategorie C) 215

Janoušek Jiří

Trenér (kategorie B) 152

Janoušek Ladislav

Trenér (kategorie B) 1485

Janoušek Petr

Trenér (kategorie B) 153

Jasný Václav

Trenér (kategorie B) 1350

Jech Jaromír

Trenér (kategorie B) 1689

Jeníková Markéta

Trenér (kategorie A) 1512

Jeřábek Tomáš

Trenér (kategorie A) 156

Jeřábek Zdeněk

Trenér (kategorie B) 367

Jeremiáš Josef

Trenér (kategorie C) 158

Jílek Antonín

Trenér (kategorie C) 1697

Jindra Jan

Trenér (kategorie C) 1230

Johanovský Jaroslav

Trenér (kategorie C) 1503

Jonáš Bedřich

Trenér (kategorie B) 307

Jurečka Marek