Rozhodčí

Rozhodčí (kategorie C) 729

Adam Ladislav

Rozhodčí (kategorie C) 1422

Adam Václav

PU/PI - III. třída

Liberecké krajské sdružení
Semily
Rozhodčí (kategorie A) 365

Adamec Luboš

Rozhodčí (kategorie C) 1716

Adamec Pavel

Rozhodčí (kategorie C) 1817

Adamec Petr

Rozhodčí (kategorie C) 1842

Adámek Petr

Rozhodčí (kategorie B) 384

Adamová Jana

Rozhodčí (kategorie A) 119

Ambros Michal

PU/PI/HZ/EPP/KU - I. třída

Krajské sdružení Praha
Praha 2
Rozhodčí (kategorie B) 1440

Andrušík Ivan

Rozhodčí (kategorie C) 1962

Antonnová Zdeňka

Rozhodčí (kategorie B) 632

Anýž Jaroslav

PU/PI/BT/HZ - II. třída

BR - II. třída

Krajské sdružení Plzeň
Plzeň-střed
Rozhodčí (kategorie B) 1858

Babický Jiří

Rozhodčí (kategorie B) 1859

Babický Zdeněk

Rozhodčí (kategorie C) 1074

Bachleda Štefan

PU/PI - III. třída

Krajské sdružení Praha
MINOR
Rozhodčí (kategorie C) 1033

Bajer Miroslav

Rozhodčí (kategorie ) 577

Balák Pavel

Rozhodčí (kategorie B) 450

Balý Václav

PU/PI - II. třída

Krajské sdružení Praha
Praha 2
Rozhodčí (kategorie C) 1904

Bartek Ján

Rozhodčí (kategorie B) 1847

Bartoněk Tomáš

Rozhodčí (kategorie C) 1912

Bartoš Daniel

Rozhodčí (kategorie A) 1627

Bartoš David

Rozhodčí (kategorie C) 809

Bartoš Martin

PU/PI - III. třída

Krajské sdružení Praha
Praha 2
Rozhodčí (kategorie B) 1788

Bartoš Martin

Rozhodčí (kategorie B) 1787

Bartoš Pavel

Rozhodčí (kategorie B) 459

Bartoš Vladimír

PU/PI - II. třída

Krajské sdružení Praha
Praha 2
Rozhodčí (kategorie C) 1635

Bartošek Marek

Rozhodčí (kategorie A) 191

Bauer Jan

Rozhodčí (kategorie B) 1975

Bauer Vilém

Rozhodčí (kategorie A) 653

Bauerová Irena

Rozhodčí (kategorie B) 1502

Baumruk Jan

Rozhodčí (kategorie C) 1269

Bechyně Petr

Rozhodčí (kategorie C) 1645

Bečka Jiří

PU/PI - III. třída

Krajské sdružení Praha
DUEL Praha
Rozhodčí (kategorie C) 1054

Bednařík Vladimír

Rozhodčí (kategorie C) 1925

Bejček Eduard

Rozhodčí (kategorie C) 1861

Bekr Josef

Rozhodčí (kategorie B) 506

Bém Vladimír

Rozhodčí (kategorie C) 1864

Benedikovič Jan

Rozhodčí (kategorie A) 40

Beneš Jan

Rozhodčí (kategorie B) 1870

Beneš Milan

PU/PI - II. třída

Ústecké krajské sdružení
Louny
Rozhodčí (kategorie A) 3

Beneš Richard

Rozhodčí (kategorie A) 1565

Benešová Vladimíra

Rozhodčí (kategorie C) 704

Beránek Petr

Rozhodčí (kategorie B) 372

Beránek Stanislav

Rozhodčí (kategorie C) 945

Bereščák Jan

Rozhodčí (kategorie C) 1778

Berit Pavel

PU/PI - III. třída

Jihočeské krajské sdružení
Borek
Rozhodčí (kategorie C) 863

Bezpalec Jiří

Rozhodčí (kategorie C) 1997

Bílek Petr

Rozhodčí (kategorie C) 1443

Binder Jiří

Rozhodčí (kategorie C) 720

Bistřický Tomáš

PU/PI - III. třída

Krajské sdružení Praha
MAGNUM
Rozhodčí (kategorie B) 1520

Bittner Pavel

PU/PI/BT - II. třída

Krajské sdružení Plzeň
DUKLA Plzeň
Rozhodčí (kategorie C) 1869

Bláha Tomáš

Rozhodčí (kategorie B) 508

Bleha Petr

Rozhodčí (kategorie B) 1824

Bobka Bronislav

Rozhodčí (kategorie B) 1638

Bočková Ježková Jitka

Rozhodčí (kategorie C) 1152

Bodlák Jiří

Rozhodčí (kategorie B) 1668

Boháček Jiří

Rozhodčí (kategorie B) 1242

Boháčková Martina

Rozhodčí (kategorie A) 1392

Böhm Peter

Rozhodčí (kategorie A) 440

Böhm Roman

Rozhodčí (kategorie A) 285

Borecký Miroslav

Rozhodčí (kategorie C) 739

Boštík Jaroslav

Rozhodčí (kategorie B) 379

Bouberle Vojtěch

Rozhodčí (kategorie C) 1819

Bouchalová Renáta

Rozhodčí (kategorie C) 1775

Bouda Jaromír

Rozhodčí (kategorie C) 1503

Bouda Josef

Rozhodčí (kategorie A) 327

Boušová Dagmar

Rozhodčí (kategorie B) 1803

Brabec Karel

Rozhodčí (kategorie C) 1750

Březák Vladimír

Rozhodčí (kategorie C) 1154

Březina Jan

Rozhodčí (kategorie B) 382

Březina Jindřich

Rozhodčí (kategorie A) 655

Březina Václav

Rozhodčí (kategorie B) 430

Brhlík Petr

Rozhodčí (kategorie B) 553

Brosz Andrej

Rozhodčí (kategorie C) 1751

Brůha Luboš

Rozhodčí (kategorie A) 9

Brych Jan

Rozhodčí (kategorie A) 687

Bubrle František

Rozhodčí (kategorie C) 1504

Bubrle Vojtěch

Rozhodčí (kategorie B) 644

Budil Milan

PU/PI/HZ - II. třída

Ústecké krajské sdružení
Bílina
Rozhodčí (kategorie C) 700

Bukač Marek

Rozhodčí (kategorie C) 1705

Bula František

Rozhodčí (kategorie C) 1948

Burdych Jakub

Rozhodčí (kategorie C) 1155

Burianová Věra

Rozhodčí (kategorie B) 1980

Burkyt Petr

Rozhodčí (kategorie C) 1437

Čadek Zdeněk

Rozhodčí (kategorie C) 1988

Čajka Tomáš

Rozhodčí (kategorie C) 942

Čampulka Karel

Rozhodčí (kategorie B) 428

Čapek Zdeněk

PU/PI/BT - II. třída

Krajské sdružení Praha
Chaloupky 0121
Rozhodčí (kategorie A) 106

Čekan Jaroslav

PU/PI/BT - I. třída

BR - I. třída

Krajské sdružení Plzeň
Plzeň Slovany
Rozhodčí (kategorie C) 1527

Černoch Petr

Rozhodčí (kategorie B) 523

Černý Michal

Rozhodčí (kategorie B) 1634

Černý Petr

Rozhodčí (kategorie C) 1257

Červenka Pavel

Rozhodčí (kategorie B) 1450

Červenka Rostislav

PU/PI - II. třída

Zlínské krajské sdružení
Zlín
Rozhodčí (kategorie C) 1469

Český Jiří

Rozhodčí (kategorie C) 1724

Cestr Rostislav

Rozhodčí (kategorie A) 600

Chalupa Tomáš

Rozhodčí (kategorie B) 1797

Chládek Leoš

Rozhodčí (kategorie A) 85

Chmel Karel

Rozhodčí (kategorie A) 86

Chmel Karel

Rozhodčí (kategorie B) 1917

Chmel Petr

Rozhodčí (kategorie B) 383

Chmelík Petr

Rozhodčí (kategorie A) 293

Chmelová Sonja

Rozhodčí (kategorie C) 1961

Choura Miroslav

Rozhodčí (kategorie C) 805

Chylík Stanislav

Rozhodčí (kategorie C) 831

Ciglerová Margita

Rozhodčí (kategorie B) 1749

Čiviš Jaroslav

Rozhodčí (kategorie B) 1694

Cvrček Stanislav

Rozhodčí (kategorie C) 1376

Daněk Jan

Rozhodčí (kategorie B) 1927

Daněk Robin

Rozhodčí (kategorie ) 341

Darmovzal Miroslav

Rozhodčí (kategorie C) 1125

Dědek Zdeněk

PU/PI - III. třída

Ústecké krajské sdružení
Opárno
Rozhodčí (kategorie B) 1532

Diba Petr

Rozhodčí (kategorie B) 466

Dix Zdeněk

Rozhodčí (kategorie B) 467

Dixová Břetislava

Rozhodčí (kategorie B) 1759

Dlabková Alžběta

Rozhodčí (kategorie B) 486

Dobeš Ota

Rozhodčí (kategorie B) 1604

Dočekal Stanislav

Rozhodčí (kategorie C) 1160

Dohnal Stanislav

Rozhodčí (kategorie A) 1191

Doleček Břetislav

Rozhodčí (kategorie C) 1907

Dolejš Petr

Rozhodčí (kategorie C) 1032

Doležal Jan

Rozhodčí (kategorie B) 693

Doležal Jaroslav

Rozhodčí (kategorie A) 698

Doležal Jiří

Rozhodčí (kategorie C) 1934

Doležal Milan

Rozhodčí (kategorie C) 1965

Doležal Rostislav

Rozhodčí (kategorie A) 568

Doležálek Josef

Rozhodčí (kategorie C) 2016

Dorničák Petr

Rozhodčí (kategorie A) 230

Dostál Bohumil

Rozhodčí (kategorie C) 1430

Dostál Roman

Rozhodčí (kategorie C) 2045

Douša Rostislav

Rozhodčí (kategorie B) 509

Driemer Vladimír

Rozhodčí (kategorie C) 1976

Dubový Jindřich

Více informací
Rozhodčí (kategorie C) 1786

Duda Jaromír

Rozhodčí (kategorie B) 405

Dufek Josef

Rozhodčí (kategorie ) 1261

Dunaj Ivo

Rozhodčí (kategorie C) 965

Dušek Květoslav

Rozhodčí (kategorie C) 1937

Dvořáček Jiří

Rozhodčí (kategorie C) 1153

Dvořáček Karel

Rozhodčí (kategorie A) 70

Dvořák Jindřich

Rozhodčí (kategorie B) 615

Dvořák Jiří

Rozhodčí (kategorie C) 1099

Dvořák Pavel

PU/PI - III. třída

Krajské sdružení Praha
DUEL Praha
Rozhodčí (kategorie C) 1412

Dvorský Karel

Rozhodčí (kategorie B) 710

Ell Jan

Rozhodčí (kategorie A) 418

Fabián Michal

Rozhodčí (kategorie C) 1123

Faltejsek Miloslav

Rozhodčí (kategorie C) 1828

Fanta Michal

Rozhodčí (kategorie C) 724

Fedra Tomáš

Rozhodčí (kategorie B) 1417

Fejkl Pavel

Rozhodčí (kategorie C) 1396

Fiala Josef

Rozhodčí (kategorie A) 1575

Fiala Vlastislav

Rozhodčí (kategorie A) 1550

Fialová Martina

Rozhodčí (kategorie C) 691

Fidler Jan

Rozhodčí (kategorie B) 1678

Fidler Tomáš

Rozhodčí (kategorie C) 1578

Fidrant Josef

Rozhodčí (kategorie C) 899

Filla Václav

Rozhodčí (kategorie C) 1795

Filouš Michal

Rozhodčí (kategorie C) 1679

Fiška Václav

Rozhodčí (kategorie C) 1170

Forman Josef

Rozhodčí (kategorie C) 1960

Frolík Josef

Rozhodčí (kategorie C) 1846

Fryčková Sabina

Rozhodčí (kategorie A) 93

Frýda Jaroslav

Rozhodčí (kategorie C) 902

Fuksa Pavel

Rozhodčí (kategorie C) 1811

Füri Jan

Rozhodčí (kategorie B) 950

Gach Jiří

Rozhodčí (kategorie A) 108

Gasseldorfer Ludvík

PU/PI/BT/OPU - I. třída

Krajské sdružení Praha
DUEL Praha
Rozhodčí (kategorie A) 1540

Gebauer Vilém

Rozhodčí (kategorie A) 99

Gébl Antonín

PU/PI/BT/OP/HZ - I. třída

BR - I. třída

Liberecké krajské sdružení
Liberec
Rozhodčí (kategorie A) 286

Gecik Andrej

Rozhodčí (kategorie A) 797

Gerberg Petr

PU/PI - I. třída

Krajské sdružení Plzeň
Klatovy
Rozhodčí (kategorie B) 1643

Glac Zdeněk

Rozhodčí (kategorie B) 732

Goldbrichtová Jitka

Rozhodčí (kategorie A) 234

Goldhammer Jindřich

PU/PI/BT/KU/EPP/HZ - I. třída

Jihomoravské krajské sdružení
Slavkov u Brna 0750
Rozhodčí (kategorie B) 634

Gonda Jiří

PU/PI - II. třída

BR - II. třída

Olomoucké krajské sdružení ČSS
Šumperk - Temenice
Rozhodčí (kategorie C) 2031

Gottfried Martin

Rozhodčí (kategorie A) 104

Grim Josef

PU/PI/BT/HZ/KU - I. třída

Krajské sdružení Plzeň
Plzeň Slovany
Rozhodčí (kategorie B) 1624

Gronský Roman

Rozhodčí (kategorie ) 1096

Grund Pavel

Rozhodčí (kategorie C) 1971

Gruškovský Aleš

PU/PI - III. třída

Jihočeské krajské sdružení
Borek
Rozhodčí (kategorie C) 1727

Gürtler Ladislav

Rozhodčí (kategorie C) 1903

Haala Petr

Rozhodčí (kategorie C) 1923

Habala Ladislav

PU/PI,OPU - III. třída

Krajské sdružení Praha
V Chaloupkách
Rozhodčí (kategorie C) 1210

Habich Bohumil

Rozhodčí (kategorie C) 984

Hajna Oldřich

Rozhodčí (kategorie A) 300

Hajna Oldřich

Rozhodčí (kategorie A) 1100

Halabrín Miroslav

Rozhodčí (kategorie C) 1043

Haník Bohumil

PU/PI - III. třída

BR - III. třída

Středočeské krajské sdružení
Sedlčany
Rozhodčí (kategorie C) 1990

Hanke Lukáš

Rozhodčí (kategorie A) 72

Hanus Jiří

PU/PI/BT/HZ - I. třída

Jihočeské krajské sdružení
Bechyně
Rozhodčí (kategorie A) 587

Hanuš Ivan

Rozhodčí (kategorie C) 708

Hanuš Pavel

Rozhodčí (kategorie B) 1873

Hase Roland

Rozhodčí (kategorie A) 167

Havel Jaroslav

Rozhodčí (kategorie B) 1444

Havelka Josef

Rozhodčí (kategorie A) 168

Hawelka Jan

Rozhodčí (kategorie C) 856

Hawelka Jan

Rozhodčí (kategorie B) 491

Hawelka Martin

Rozhodčí (kategorie C) 1712

Hejna David

Rozhodčí (kategorie A) 1616

Hejna Radim

Rozhodčí (kategorie B) 442

Hejna Rudolf

Rozhodčí (kategorie B) 443

Hejnová Helena