Nová stránka ke střelbě na Olympiádě v Paříži 2024!

S nadšením představujeme naši novou webovou stránku věnovanou sportovní střelbě na Olympijských hrách v Paříži 2024. Fanoušci se mohou těšit na detailní program střeleckých disciplín, aktuální výsledky, fotografie ze závodů a zajímavosti o českých olympijských střelcích.

Na stránce olympiada.shooting.cz najdete veškeré potřebné informace k tomu, abyste nezmeškali žádnou důležitou událost. Program střeleckých disciplín Vám poskytne přehled o všech soutěžích, takže budete přesně vědět, kdy a kde fandit našim střelcům.

Kromě programu a výsledků nabízíme také bohatou fotogalerii přímo ze závodů. Získáte exkluzivní pohled do zákulisí a prohlédnete si nejlepší momenty zachycené objektivy fotografů přímo v dějišti Her.

Pokud Vás zajímá, kdo jsou ti nejlepší čeští střelci na OH, naše stránka je plná zajímavých informací o jednotlivých sportovcích. Poznejte jejich příběhy, kariérní úspěchy a zjistěte, co je motivuje k nejlepším výkonům.

Nenechte si ujít žádné novinky a buďte součástí olympijské atmosféry díky stránce olympiada.shooting.cz. Staňte se expertem na olympijskou střelbu a sledujte, jak se naši střelci perou o medaile!

Navštivte olympiada.shooting.cz a zůstaňte ve střeleckém obraze!
Autor: Tonková Klára, Čas poslední změny 16.07.24 11:52