Olympijský tým odhalil novou kolekci: Naši střelci jsou hvězdami přehlídky

Národní barvy a prvky inspirované českou kulturou dominují nové kolekci volnočasového olympijského oblečení, kterou představila Česká olympijská výprava pro nadcházející Hry v Paříži. Mezi hlavními modely se objevili dva z našich nejlepších střelců, Jiří Přívratský a Jiří Lipták, kteří nešetřili chválou na nový design.

„Jsem praktik, takže já nejvíce ocením velkou tašku na kolečkách s pořádným, pevným dnem,“ směje se Jirka Přívratský. "Moc se mi taky líbí mikina, je příjemná," dodává k oblečení.

Jirka Lipták si oblíbil minulou sportovní soupravu natolik, že v šortkách z Tokia dokonce do Prahy na zahájení fasování olympijského oblečení přijel. „Kraťasy z Tokia jsou strašně pohodlný, používám je opravdu hodně. Jen už jsou trochu opotřebený, tak jsem rád, že jsme nafasovali nové věci, které můžu zase používat. Alpine Pro dělá kvalitní věci. My nemáme střelecké oblečení nějak specifický, můžeme v tom i sportovat a závodit. Střelecké tričko máme upnuté, vestu taky, ale šortky jsou v pohodě.“

Kolekce se vyznačuje nejen estetickým vzhledem, ale také praktičností. Materiály byly pečlivě vybrány pro své vlastnosti, jako je lehkost, prodyšnost a odolnost, což ocení všichni sportovci během náročných výkonů.

Součástí kolekce jsou také doplňky s tradičními českými motivy, které dodávají celkovému vzhledu jedinečný nádech. Designéři kladli důraz na detaily, které připomínají české kulturní dědictví a současně reflektují moderní trendy.

Pro fanoušky sportovní střelby a nejen je, představuje nová kolekce inspiraci a symbol hrdosti a sounáležitosti s českým týmem, který se v Paříži jistě neztratí.

Více informací a kompletní přehled kolekce najdete na oficiálních stránkách olympijského týmu.
Olympijský tým odhalil novou kolekci: Naši střelci jsou hvězdami přehlídky
Autor: Tonková Klára, Čas poslední změny 02.07.24 21:31

Lidé