Středočeské krajské sdružení

Evidenční číslo

1002 

Počet klubů

41 

Počet členů v klubech

984 

Počet rozhodčích v kraji

108 

Počet trenérů v kraji

67 

Předseda

Videcký Jan

Hospodář

Suntych Milan

Místopředseda

Nepejchal Milan

AERO Vodochody Evidenční č. 0266

Praha 5

Benešov Evidenční č. 0175

Benešov

Bohemia Poděbrady Evidenční č. 0032

Poděbrady

BRDY Pičín Evidenční č. 0274

Pičín

Broky Dobříš Evidenční č. 0362

Dobříš

Broky Poldi Kladno Evidenční č. 0342

Hřebeč

COSMANOS Evidenční č. 0056

Ml.Boleslav

DDM Kolín Evidenční č. 0045

Kolín 3

Dvory Evidenční č. 0037

Nymburk 2

EL - CID Evidenční č. 0755

Kostelní Hlavno

FISHHUNT Evidenční č. 0302

Nová Ves I

Gunshot Evidenční č. 0777

Nový Knín

Hluboká Evidenční č. 0128

Žihle

HORNÍK Evidenční č. 0469

Kladno

HUNTER CZ Mladá Boleslav Evidenční č. 0116

Bakov nad Jizerou

Kladno - v likvidaci Evidenční č. 0312

Kladno

Kolín Evidenční č. 0105

Kolín 4

Kostelec nad Černými lesy Evidenční č. 0024

Kostelec nad Černými lesy

Kralupy nad Vltavou Evidenční č. 0198

Kralupy n. Vltavou

Krhanice Evidenční č. 0117

Krhanice

Kutná Hora 0084 Evidenční č. 0084

Kutná Hora

LERO Evidenční č. 0730

Příbram II

Mnichovo Hradiště Evidenční č. 0319

Mnichovo Hradiště

MOŘINA 0614 Evidenční č. 0614

Mořina

Pičín Evidenční č. 0078

Pičín

Přezletice Evidenční č. 0190

Přezletice

Příbram Evidenční č. 0199

Praha 9

Rakovník Evidenční č. 0108

Lužná

Rohozec Evidenční č. 0059

Kutná Hora

Sadská Evidenční č. 0140

Sadská

Sedlčany Evidenční č. 0109

Sedlčany

Shooting Team Prague Evidenční č. 0898

Pletený Újezd

Škoda Mladá Boleslav Evidenční č. 0205

Mladá Boleslav

Slaný Evidenční č. 0251

Slaný

Soutok Mělník Evidenční č. 0849

Brandýs nad Labem

SPORCK Stará Lysá Evidenční č. 0437

Lysá nad Labem

Úvaly Evidenční č. 0179

Úvaly

VIP Mělník Evidenční č. 0137

Cítov

Vlašim Evidenční č. 0049

Vlašim

Zvoleněves Evidenční č. 0375

Zvoleněves

Seznam rozhodčích v kraji

Rozhodčí (kategorie B) 1440

Andrušík Ivan

PU/PI - II. třída

Sedlčany
Rozhodčí (kategorie B) 1858

Babický Jiří

BR - II. třída

Vlašim
Rozhodčí (kategorie B) 1859

Babický Zdeněk

BR - II. třída

Vlašim
Rozhodčí (kategorie B) 1502

Baumruk Jan

BR - II. třída

Gunshot
Rozhodčí (kategorie C) 1269

Bechyně Petr

PU/PI - III. třída

Kolín
Rozhodčí (kategorie C) 704

Beránek Petr

BR - III. třída

Broky Poldi Kladno
Rozhodčí (kategorie B) 372

Beránek Stanislav

BR - II. třída

Broky Poldi Kladno
Rozhodčí (kategorie C) 1443

Binder Jiří

PU/PI - III. třída

Přezletice
Rozhodčí (kategorie A) 285

Borecký Miroslav

PU/PI/HZ/BT - I. třída

SPORCK Stará Lysá
Rozhodčí (kategorie B) 379

Bouberle Vojtěch

PU/PI - II. třída

Krhanice
Rozhodčí (kategorie C) 1705

Bula František

PU/PI - III. třída

Přezletice
Rozhodčí (kategorie C) 1437

Čadek Zdeněk

PU/PI - III. třída

Přezletice
Rozhodčí (kategorie C) 942

Čampulka Karel

PU/PI - III. třída

Zvoleněves
Rozhodčí (kategorie C) 1257

Červenka Pavel

PU/PI - III. třída

Benešov
Rozhodčí (kategorie C) 1469

Český Jiří

PU/PI - III. třída

Krhanice
Rozhodčí (kategorie C) 1724

Cestr Rostislav

Rozhodčí (kategorie B) 1927

Daněk Robin

BR - II. třída

Gunshot
Rozhodčí (kategorie B) 693

Doležal Jaroslav

PU/PI - II. třída

Bohemia Poděbrady
Rozhodčí (kategorie A) 418

Fabián Michal

PU/PI/HZ - I. třída

Krhanice
Rozhodčí (kategorie C) 899

Filla Václav

PU/PI - III. třída

BRDY Pičín
Rozhodčí (kategorie C) 1170

Forman Josef

PU/PI/HZ - III. třída

SPORCK Stará Lysá
Rozhodčí (kategorie C) 1727

Gürtler Ladislav

Rozhodčí (kategorie C) 1043

Haník Bohumil

PU/PI - III. třída

BR - III. třída

Sedlčany
Rozhodčí (kategorie B) 1444

Havelka Josef

PU/PI - II. třída

VIP Mělník
Rozhodčí (kategorie C) 1471

Holzbach Jan

PU/PI - III. třída

Krhanice
Rozhodčí (kategorie B) 376

Hozák Václav

PU/PI - II. třída

Dvory
Rozhodčí (kategorie B) 723

Hozman Libor

PU/PI/HZ - II. třída

Krhanice
Rozhodčí (kategorie B) 1890

Hurda Václav

BR - II. třída

Vlašim
Rozhodčí (kategorie A) 164

Jeřábek Zdeněk

PU/PI/BT/OPU - I. třída

COSMANOS
Rozhodčí (kategorie B) 1066

Kadavý František

PU/PI/HZ - II. třída

Škoda Mladá Boleslav
Rozhodčí (kategorie C) 1897

Karkulín Adam

PU/PI - III. třída

Přezletice
Rozhodčí (kategorie B) 1646

Karkulín Jiří

PU/PI - II. třída

Přezletice
Rozhodčí (kategorie C) 1373

Kašpar Karel

Rozhodčí (kategorie C) 764

Kolda Jaromír

PU/PI - III. třída

Škoda Mladá Boleslav
Rozhodčí (kategorie B) 540

Kolín Jiří

PU/PI - II. třída

Kolín
Rozhodčí (kategorie C) 1701

Konrád Jiří

PU/PI - III. třída

Soutok Mělník
Rozhodčí (kategorie C) 1731

Kos Petr

PU/PI - III. třída

Slaný
Rozhodčí (kategorie B) 519

Kozáková Iva

PU/PI - II. třída

Slaný
Rozhodčí (kategorie C) 1061

Králíček Petr

PU/PI/HZ - III. třída

Krhanice
Rozhodčí (kategorie C) 1445

Krejča Zdeněk

PU/PI - III. třída

Vlašim
Rozhodčí (kategorie A) 227

Kšírl Richard

PU/PI - I. třída

Kolín
Rozhodčí (kategorie B) 514

Kubová Zdenka

PU/PI/BT - II. třída

Kutná Hora 0084
Rozhodčí (kategorie A) 203

Kubový Oldřich

PU/PI/HZ - I. třída

Kutná Hora 0084
Rozhodčí (kategorie C) 1589

Kugler Karel

PU/PI - III. třída

COSMANOS
Rozhodčí (kategorie A) 752

Lachman Otakar

Rozhodčí (kategorie A) 515

Langer Karel

PU/PI/HZ - I. třída

Krhanice
Rozhodčí (kategorie C) 1857

Leišová Vladislava

PU/PI - III. třída

LERO
Rozhodčí (kategorie C) 1499

Libovický Petr

BR - III. třída

Hluboká
Rozhodčí (kategorie C) 1354

Liščáková Marie

BR - III. třída

HUNTER CZ Mladá Boleslav
Rozhodčí (kategorie B) 1472

Lízner Václav

PU/PI - II. třída

Krhanice
Rozhodčí (kategorie C) 1783

Lukeš Martin

PU/PI - III. třída

Příbram
Rozhodčí (kategorie C) 1784

Lukešová Bohdana

PU/PI - III. třída

Příbram
Rozhodčí (kategorie C) 1649

Macner Jaroslav

PU/PI - III. třída

Soutok Mělník
Rozhodčí (kategorie B) 1359

Macoun Karel

PU/PI/HZ - II. třída

Krhanice
Rozhodčí (kategorie A) 1436

Měchura Jiří

PU/PI - I. třída

Benešov
Rozhodčí (kategorie C) 1894

Mejda Jiří

PU/PI - III. třída

DDM Kolín
Rozhodčí (kategorie B) 802

Mikulášek Josef

PU/PI - II. třída

LERO
Rozhodčí (kategorie A) 1425

Mikulášek Josef

PU/PI/BT/HZ - I. třída

LERO
Rozhodčí (kategorie C) 2014

Motl Michal

BR - II. třída

Shooting Team Prague
Rozhodčí (kategorie C) 1473

Možíšek Radomír

PU/PI - III. třída

Krhanice
Rozhodčí (kategorie B) 1730

Nepejchal Milan

PU/PI - II. třída

DDM Kolín
Rozhodčí (kategorie A) 145

Novák Jiří

PU/PI/BT - I. třída

Přezletice
Rozhodčí (kategorie C) 1899

Novák Petr

PU/PI - III. třída

Kolín
Rozhodčí (kategorie C) 1898

Novák Zdeněk

PU/PI - III. třída

Kolín
Rozhodčí (kategorie B) 1793

Novotný Miloš

PU/PI - II. třída

DDM Kolín
Rozhodčí (kategorie A) 146

Parbus Petr

PU/PI/BT - I. třída

Přezletice
Rozhodčí (kategorie C) 1228

Pečenka Vladimír

BR - III. třída

EL - CID
Rozhodčí (kategorie C) 1474

Pešek Petr

PU/PI - III. třída

Krhanice
Rozhodčí (kategorie C) 1510

Pesl František

BR - III. třída

MOŘINA 0614
Rozhodčí (kategorie A) 539

Pokorný Jiří

PU/PI - I. třída

DDM Kolín
Rozhodčí (kategorie C) 907

Pospíšil Josef

PU/PI - III. třída

Kolín
Rozhodčí (kategorie B) 1423

Průša Josef

PU/PI - II. třída

SPORCK Stará Lysá
Rozhodčí (kategorie B) 592

Rajnoha Josef

PU/PI - II. třída

Bohemia Poděbrady
Rozhodčí (kategorie C) 1480

Řehák Vladimír

PU/PI/HZ - III. třída

Krhanice
Rozhodčí (kategorie C) 998

Řiháček Milan

PU/PI - III. třída

BRDY Pičín
Rozhodčí (kategorie C) 1732

Roubíček Václav

PU/PI - III. třída

Přezletice
Rozhodčí (kategorie C) 943

Rubeš Jan

PU/PI - III. třída

Zvoleněves
Rozhodčí (kategorie C) 1090

Růžička František

EPP - III. třída

AERO Vodochody
Rozhodčí (kategorie C) 1479

Růžička Petr

PU/PI - III. třída

Krhanice
Rozhodčí (kategorie A) 275

Šebor Josef

PU/PI/HZ - I. třída

Rohozec
Rozhodčí (kategorie B) 576

Šebor Josef

PU/PI - II. třída

Rohozec
Rozhodčí (kategorie C) 1337

Šedivec Libor

PU/PI - III. třída

Kutná Hora 0084
Rozhodčí (kategorie B) 1449

Šenkýř Josef

PU/PI - II. třída

COSMANOS
Rozhodčí (kategorie A) 318

Škvaro Josef

PU/PI/HZ/EPP - I. třída

Slaný
Rozhodčí (kategorie A) 91

Slavata Antonín

PU/PI/BT/HZ - I. třída

Škoda Mladá Boleslav
Rozhodčí (kategorie C) 1893

Šmíd Václav

PU/PI - III. třída

DDM Kolín
Rozhodčí (kategorie C) 736

Smíšek Vlastimil

PU/PI - III. třída

Bohemia Poděbrady
Rozhodčí (kategorie C) 1350

Šourek Josef

PU/PI - III. třída

Kutná Hora 0084
Rozhodčí (kategorie A) 254

Šťastný Zdeněk

PU/PI - I. třída

SPORCK Stará Lysá
Rozhodčí (kategorie B) 734

Stránský Milan

PU/PI - II. třída

Dvory
Rozhodčí (kategorie B) 640

Sulanský Tomáš

BR - II. třída

Broky Poldi Kladno
Rozhodčí (kategorie A) 1442

Suntych Milan

PU/PI - I. třída

Přezletice
Rozhodčí (kategorie A) 211

Švarcová Jana

PU/PI - I. třída

Slaný
Rozhodčí (kategorie B) 1782

Tichý Radek

PU/PI - II. třída

Rakovník
Rozhodčí (kategorie C) 1358

Trunc František

PU/PI - III. třída

Krhanice
Rozhodčí (kategorie A) 753

Tulach Jiří

Rozhodčí (kategorie A) 1341

Tvaroha Miroslav

PU/PI - I. třída

Kolín
Rozhodčí (kategorie C) 1896

Vadinský Libor

PU/PI - III. třída

DDM Kolín
Rozhodčí (kategorie C) 890

Vašák Vladimír

PU/PI - III. třída

Kutná Hora 0084
Rozhodčí (kategorie B) 1587

Videcký Jan

PU/PI - II. třída

COSMANOS
Rozhodčí (kategorie C) 1700

Višek Milan

PU/PI - III. třída

Sedlčany
Rozhodčí (kategorie C) 926

Volf Vladimír

PU/PI - III. třída

Mnichovo Hradiště
Rozhodčí (kategorie C) 1711

Vondráček Daniel

PU/PI - III. třída

Bohemia Poděbrady
Rozhodčí (kategorie C) 1591

Vreštiak Pavel

PU/PU/HZ - III. třída

SPORCK Stará Lysá
Rozhodčí (kategorie C) 1590

Vreštiak Stanislav

PU/PI/HZ - III. třída

SPORCK Stará Lysá
Rozhodčí (kategorie B) 483

Vtelenský Zdeněk

PU/PI - II. třída

COSMANOS
Rozhodčí (kategorie C) 1699

Záliger Lubomír

PU/PI - III. třída

DDM Kolín
Rozhodčí (kategorie C) 738

Železný Ladislav

PU/PI - III. třída

Bohemia Poděbrady

Seznam trenérů v kraji

Trenér (kategorie C) 1464

Andrušík Ivan

Trenér (kategorie B) 1540

Babický Jiří

PU/PI/BT - II. třída

BR - II. třída

Středočeské krajské sdružení
Vlašim
Trenér (kategorie B) 1541

Babický Zdeněk

PU/PI/BT - II. třída

BR - II. třída

Středočeské krajské sdružení
Vlašim
Trenér (kategorie C) 1645

Bezouška Robert

Trenér (kategorie C) 1189

Binder Jiří

Trenér (kategorie C) 1553

Borkovcová Klára

Trenér (kategorie C) 33

Bouberle Vojtěch

Trenér (kategorie C) 1483

Bula František

Trenér (kategorie C) 1176

Čadek Zdeněk

Trenér (kategorie B) 140

Chmelík Jan

Trenér (kategorie B) 1610

Daněk Robin

Trenér (kategorie C) 283

Davídek František

Trenér (kategorie B) 1683

Dědová Alžběta

Více informací
Trenér (kategorie C) 1175

Doležal Jaroslav

Trenér (kategorie C) 78

Fabián Michal

Trenér (kategorie C) 1187

Havelka Josef

Trenér (kategorie B) 1633

Havlík Aleš

Trenér (kategorie C) 299

Hozák Václav

Trenér (kategorie B) 1352

Hrabě Jaroslav

Trenér (kategorie B) 1539

Hurda Václav

PU/PI/BT - II. třída

BR - II. třída

Středočeské krajské sdružení
Vlašim
Trenér (kategorie A) 156

Jeřábek Zdeněk

Trenér (kategorie C) 1697

Jindra Jan

Trenér (kategorie C) 1408

Kadavý František

Trenér (kategorie B) 1656

Karel Josef

Trenér (kategorie C) 1565

Karkulín Adam

Trenér (kategorie C) 1545

Karkulín Jiří

Trenér (kategorie C) 1574

Kasper Klára

Trenér (kategorie C) 178

Kolda Jaromír

Trenér (kategorie B) 431

Kolín Jiří

Trenér (kategorie C) 1181

Krejča Zdeněk

Trenér (kategorie C) 1342

Lachman Otakar

Trenér (kategorie B) 1040

Langer Karel

Trenér (kategorie B) 1392

Libovický Petr

Trenér (kategorie C) 1551

Mejda Jiří

Trenér (kategorie C) 1186

Mikulášek Josef

Trenér (kategorie B) 240

Mikulášek Josef

Trenér (kategorie C) 245

Modlík Svetislav

Trenér (kategorie B) 1462

Nepejchal Milan

Trenér (kategorie B) 1346

Novák Jiří

Trenér (kategorie C) 1484

Novák Jiří

Trenér (kategorie C) 1550

Novotný Miloš

Trenér (kategorie B) 950

Pečenka Vladimír

Trenér (kategorie A) 1423

Pokorný Jiří

Trenér (kategorie C) 1460

Polášková Marcela

Trenér (kategorie B) 1357

Průša Josef

Trenér (kategorie C) 1056

Rajnoha Josef

Trenér (kategorie B) 1169

Šebor Josef

Trenér (kategorie C) 1696

Šedivec Libor

Trenér (kategorie C) 1197

Šenkýř Josef

Trenér (kategorie C) 1162

Slavata Antonín

Trenér (kategorie B) 1029

Smíšek Vlastimil

Trenér (kategorie B) 1665

Smolný Jaroslav

Trenér (kategorie B) 1358

Šťastný Zdeněk

Trenér (kategorie C) 1566

Šubrtová Daniela

Trenér (kategorie C) 1182

Suntych Milan

Trenér (kategorie C) 1555

Tichý Radek

Trenér (kategorie C) 1343

Tulach Jiří

Trenér (kategorie C) 1686

Tůma Anna

Trenér (kategorie C) 1184

Tvaroha Miroslav

Trenér (kategorie C) 1208

Ulom František

Trenér (kategorie C) 1572

Vadinský Libor

Trenér (kategorie C) 1604

Valvoda Stanislav

Trenér (kategorie B) 1163

Videcký Jan

Trenér (kategorie C) 1552

Videcký Jaroslav

Trenér (kategorie C) 1465

Višek Milan

Trenér (kategorie C) 1482

Vondráček Daniel

Trenér (kategorie C) 1463

Záliger Lubomír