Královéhradecké krajské sdružení ČSS

Evidenční číslo

1003 

Počet klubů

21 

Počet členů v klubech

406 

Počet rozhodčích v kraji

66 

Počet trenérů v kraji

31 

Předseda

Frýda Jaroslav

Hospodář

Místopředseda

Kračmar Libor

Chlumec nad Cidlinou 0147 Evidenční č. 0147

Chlumec nad Cidlinou

Doudleby nad Orlicí Evidenční č. 0451

Doudleby nad Orlicí

DUKLA Hradec Králové Evidenční č. 0058

Hradec Králové

FALCONES Evidenční č. 0684

Dobřenice

FLUKE Evidenční č. 0801

Hlušice

Hradec Králové 0062 Evidenční č. 0062

Vysoká nad Labem

Hradec Králové - Třebeš Evidenční č. 0054

Hradec Králové

HRÁDOVSKÁ KOULE Evidenční č. 0071

Holice

Jičín 0197 Evidenční č. 0197

Jičín

KDZ Trutnov Evidenční č. 0111

Bílé Poličany

KRAKONOŠ - V LIKVIDACI Evidenční č. 0031

Trutnov 1

Kristián Evidenční č. 0895

Dobřenice

Nová Paka Evidenční č. 0192

Nová Paka

Nové Lesy Evidenční č. 0107

Dvůr Králové nad Labem

Nový Bydžov Evidenční č. 0347

Nový Bydžov

Orličtí ostrostřelci Evidenční č. 0646

Častolovice

Ostroměř Evidenční č. 0214

Ohnišťany

Ryzáč Evidenční č. 0757

Vrchlabí

ŠKODA Vrchlabí Evidenční č. 0095

Vrchlabí

Týniště nad Orlicí Evidenční č. 0254

Týniště nad Orlicí

Zebín č. 785 Evidenční č. 0785

Lomnice nad Popelkou

Seznam rozhodčích v kraji

Rozhodčí (kategorie ) 577

Balák Pavel

Rozhodčí (kategorie B) 382

Březina Jindřich

PU/PI/BT - II. třída

Ostroměř
Rozhodčí (kategorie B) 383

Chmelík Petr

PU/PI/BT - II. třída

Nové Lesy
Rozhodčí (kategorie B) 466

Dix Zdeněk

PU/PI/OPu - II. třída

Nová Paka
Rozhodčí (kategorie B) 467

Dixová Břetislava

PU/PI/OPu - II. třída

Nová Paka
Rozhodčí (kategorie B) 1759

Dlabková Alžběta

PU/PI - II. třída

Hradec Králové - Třebeš
Rozhodčí (kategorie C) 1160

Dohnal Stanislav

BR - III. třída

DUKLA Hradec Králové
Rozhodčí (kategorie A) 93

Frýda Jaroslav

PU/PI/BT/OPU/HZ - I. třída

Hradec Králové - Třebeš
Rozhodčí (kategorie ) 1096

Grund Pavel

Rozhodčí (kategorie C) 1389

Hermoch Jaroslav

PU/PI - III. třída

Ostroměř
Rozhodčí (kategorie A) 571

Hlaváček Leoš

PU/PI - II. třída

BR - I. třída

DUKLA Hradec Králové
Rozhodčí (kategorie C) 1559

Hofman Josef

BR - III. třída

Zebín č. 785
Rozhodčí (kategorie C) 2010

Hojdík Pavel

PU/PI - III. třída

Hradec Králové - Třebeš
Rozhodčí (kategorie C) 1733

Hojný Aleš

BR - III. třída

DUKLA Hradec Králové
Rozhodčí (kategorie C) 1402

Hušek Petr

BR - III. třída

DUKLA Hradec Králové
Rozhodčí (kategorie A) 1029

Jedlička Jaromír

PU/PI - I. třída

Nové Lesy
Rozhodčí (kategorie C) 2009

Jerge Tomáš

PU/PI - III. třída

Hradec Králové 0062
Rozhodčí (kategorie C) 980

Jirouš Miroslav

PU/PI/BT - III. třída

ŠKODA Vrchlabí
Rozhodčí (kategorie C) 1952

Kaiser Vít

BR - III. třída

DUKLA Hradec Králové
Rozhodčí (kategorie A) 22

Kalinová Blanka

PU/PI/BT/OP/HZ - I. třída

Hradec Králové 0062
Rozhodčí (kategorie C) 1739

Klee Robert

BR - III. třída

KRAKONOŠ - V LIKVIDACI
Rozhodčí (kategorie B) 1597

Klimentová Lenka

PU/PI - II. třída

Nové Lesy
Rozhodčí (kategorie A) 298

Knobloch Jindřich

PU/PI/BT/HZ - I. třída

ŠKODA Vrchlabí
Rozhodčí (kategorie B) 1004

Kostelecký David

BR - II. třída

DUKLA Hradec Králové
Více informací
Rozhodčí (kategorie B) 1094

Kračmar Libor

PU/PI/HZ - II. třída

Hradec Králové - Třebeš
Rozhodčí (kategorie A) 288

Kraus Josef

BR - I. třída

Zebín č. 785
Rozhodčí (kategorie A) 930

Krejčová Alena

PU/PI/HZ - I. třída

Ostroměř
Rozhodčí (kategorie C) 1252

Kremlička Radovan

PU/PI - III. třída

Nové Lesy
Rozhodčí (kategorie A) 294

Krtička Jiří

PU/PI - I. třída

ŠKODA Vrchlabí
Rozhodčí (kategorie ) 1168

Kučera Karel

Rozhodčí (kategorie A) 1336

Kulhánek Josef

PU/PI - I. třída

Nová Paka
Rozhodčí (kategorie C) 2013

Kupčík Pavel

PU/PI - III. třída

Hradec Králové 0062
Rozhodčí (kategorie A) 296

Kynčl Petr

PU/PI/BT/HZ - I. třída

ŠKODA Vrchlabí
Rozhodčí (kategorie A) 206

Ledvinka Jiří

PU/PI/BT - I. třída

Hradec Králové - Třebeš
Rozhodčí (kategorie C) 1881

Macháček Pavel

PU/PI - III. třída

Nová Paka
Rozhodčí (kategorie C) 1178

Mencl Pavel

PU/PI - III. třída

BR - III. třída

Nové Lesy
Rozhodčí (kategorie A) 216

Moravec Jaroslav

BR - I. třída

Orličtí ostrostřelci
Rozhodčí (kategorie B) 597

Moťovský Dušan

PU/PI/BT - II. třída

ŠKODA Vrchlabí
Rozhodčí (kategorie C) 1060

Paska Jiří

PU/PI - III. třída

ŠKODA Vrchlabí
Rozhodčí (kategorie C) 2008

Pinkas Petr

PU/PI - III. třída

Hradec Králové 0062
Rozhodčí (kategorie A) 471

Ploc Kamil

BR - II. třída

DUKLA Hradec Králové
Rozhodčí (kategorie A) 295

Polák Vlastimil

PU/PI/BT/HZ - I. třída

ŠKODA Vrchlabí
Rozhodčí (kategorie B) 1263

Roubal Václav

PU/PI/HZ - II. třída

Týniště nad Orlicí
Rozhodčí (kategorie A) 664

Rybář Jan

BR - I. třída

DUKLA Hradec Králové
Rozhodčí (kategorie C) 1987

Samek Václav

BR - III. třída

DUKLA Hradec Králové
Rozhodčí (kategorie C) 1987

Samek Václav

BR - III. třída

DUKLA Hradec Králové
Rozhodčí (kategorie C) 1885

Seidel Radek

PU/PI - III. třída

ŠKODA Vrchlabí
Rozhodčí (kategorie B) 1884

Seidel Vojtěch

PU/PI - II. třída

ŠKODA Vrchlabí
Rozhodčí (kategorie B) 1883

Seidelová Tereza

PU/PI - II. třída

ŠKODA Vrchlabí
Rozhodčí (kategorie C) 1900

Škala Ondřej

PU/PI - III. třída

Hradec Králové 0062
Rozhodčí (kategorie B) 1404

Slezák Radek

BR - II. třída

DUKLA Hradec Králové
Rozhodčí (kategorie B) 1405

Slezáková Květoslava

BR - II. třída

DUKLA Hradec Králové
Rozhodčí (kategorie B) 626

Šmejda Jaroslav

PU/PI - II. třída

ŠKODA Vrchlabí
Rozhodčí (kategorie C) 2011

Stárek Martin

PU/PI - III. třída

ŠKODA Vrchlabí
Rozhodčí (kategorie B) 1187

Středa Roman

PU/PI - II. třída

ŠKODA Vrchlabí
Rozhodčí (kategorie C) 2012

Středová Kateřina

PU/PI - III. třída

ŠKODA Vrchlabí
Více informací
Rozhodčí (kategorie B) 1349

Svatoš Pavel

PU/PI/HZ - II. třída

Nová Paka
Rozhodčí (kategorie C) 1132

Švecová Lucie

PU/PI - III. třída

Doudleby nad Orlicí
Rozhodčí (kategorie B) 542

Táborský Josef

PU/PI/BT - II. třída

Ostroměř
Rozhodčí (kategorie B) 1600

Toman Ondřej

PU/PI - II. třída

Týniště nad Orlicí
Rozhodčí (kategorie A) 299

Trýzna Petr

PU/Pi/BT - I. třída

ŠKODA Vrchlabí
Rozhodčí (kategorie B) 1601

Valenta Jaroslav

PU/PI - II. třída

Týniště nad Orlicí
Rozhodčí (kategorie A) 1735

Vávra František

BR - I. třída

DUKLA Hradec Králové
Rozhodčí (kategorie B) 728

Vognar Vlastimil

PU/PI/HZ - II. třída

Nové Lesy
Rozhodčí (kategorie ) 1077

Zeman Ivo

Rozhodčí (kategorie C) 1390

Zeman Jaroslav

PU/PI - III. třída

Ostroměř

Seznam trenérů v kraji

Trenér (kategorie C) 272

Adamec Miloslav

Trenér (kategorie C) 1704

Balcar Tomáš

Trenér (kategorie C) 142

Chmelík Petr

Trenér (kategorie C) 1576

Dlabková Alžběta

Trenér (kategorie C) 1506

Dohnal Stanislav

Trenér (kategorie B) 1515

Dunajčík Fedor

Trenér (kategorie C) 84

Frýda Jaroslav

Trenér (kategorie C) 1030

Haman Václav

Trenér (kategorie C) 292

Hermoch Jaroslav

Trenér (kategorie A) 803

Hlaváček Leoš

Trenér (kategorie B) 1213

Hofman Josef

Trenér (kategorie C) 129

Hulík Jaroslav

Trenér (kategorie C) 164

Kalinová Blanka

Trenér (kategorie C) 174

Knobloch Jindřich

Trenér (kategorie C) 1373

Kračmar Libor

Trenér (kategorie B) 1203

Krejčová Alena

Trenér (kategorie B) 194

Krtička Jiří

Trenér (kategorie B) 385

Ledvinka Jiří

Trenér (kategorie A) 1054

Luštický Petr

Trenér (kategorie C) 224

Malý Miloslav

Trenér (kategorie C) 1367

Mazura Ivo

Trenér (kategorie C) 247

Moťovský Dušan

Trenér (kategorie A) 1212

Ploc Kamil

Trenér (kategorie C) 1191

Polák Vlastimil

Trenér (kategorie C) 1601

Seidel Vojtěch

Trenér (kategorie C) 1194

Šmejda Jaroslav

Trenér (kategorie C) 1608

Středa Roman

Trenér (kategorie A) 1049

Švecová Lucie

Trenér (kategorie A) 1611

Sychra Jan

Trenér (kategorie C) 1193

Trýzna Petr

Trenér (kategorie C) 1372

Vognar Vlastimil