Pardubické krajské sdružení ČSS

Evidenční číslo

1004 

Počet klubů

19 

Počet členů v klubech

282 

Počet rozhodčích v kraji

63 

Počet trenérů v kraji

46 

Předseda

Zrůst Vlastimil

Hospodář

Ell Jan

Místopředseda

Ďurišík Pavel

BONUM FERRI Evidenční č. 0016

Vysoké Mýto

brokové střelby Pardubice Evidenční č. 0314

Pardubice 12

Choceň - město Evidenční č. 0068

Choceň

Chrast č. 0201 Evidenční č. 0201

Hrochův Týnec

Chrudim Evidenční č. 0650

Chrudim 3

Dašice Evidenční č. 0245

Dašice

Kunvald Evidenční č. 0195

Česká Rybná

Luže Evidenční č. 0349

Luže

Miřetice Evidenční č. 0163

Miřetice u Hlinska

ORLICE Luková Evidenční č. 0262

Lanškroun

Pardubice 0712 Evidenční č. 0712

Pardubice

Polička Evidenční č. 0400

Polička

Pomezí Evidenční č. 0119

Svitavy - Lány

Ronov nad Doubravou Evidenční č. 0221

Třemošnice

Sezemice Evidenční č. 0253

Sezemice

TARGET Club Evidenční č. 0754

Pardubice

TMS Pardubice Evidenční č. 0006

Pardubice

Úhřetice Evidenční č. 0359

Chrast

Zderaz Evidenční č. 0330

Proseč

Seznam rozhodčích v kraji

Rozhodčí (kategorie C) 729

Adam Ladislav

PU/PI - III. třída

Sezemice
Rozhodčí (kategorie B) 384

Adamová Jana

PU/PI - II. třída

Sezemice
Rozhodčí (kategorie A) 1565

Benešová Vladimíra

PU/PI/HZ/MC - I. třída

ORLICE Luková
Rozhodčí (kategorie B) 508

Bleha Petr

PU/PI/BT - II. třída

Chrast č. 0201
Rozhodčí (kategorie C) 739

Boštík Jaroslav

PU/PI - III. třída

Polička
Rozhodčí (kategorie B) 1797

Chládek Leoš

PU/PI/HZ - II. třída

ORLICE Luková
Rozhodčí (kategorie C) 1376

Daněk Jan

Rozhodčí (kategorie C) 1934

Doležal Milan

PU/PI - III. třída

Chrast č. 0201
Rozhodčí (kategorie C) 1430

Dostál Roman

BR - III. třída

brokové střelby Pardubice
Rozhodčí (kategorie C) 965

Dušek Květoslav

PU/PI - III. třída

ORLICE Luková
Rozhodčí (kategorie C) 1937

Dvořáček Jiří

PU/PI - III. třída

Luže
Rozhodčí (kategorie B) 710

Ell Jan

PU/PI - III. třída

Choceň - město
Rozhodčí (kategorie C) 1123

Faltejsek Miloslav

PU/PI/HZ - III. třída

TMS Pardubice
Rozhodčí (kategorie C) 1795

Filouš Michal

PU/PI - III. třída

Pomezí
Rozhodčí (kategorie C) 708

Hanuš Pavel

PU/PI/HZ - III. třída

Choceň - město
Rozhodčí (kategorie A) 48

Hlásek Zdeněk

PU/PI/BT - I. třída

Pardubice 0712
Rozhodčí (kategorie C) 1939

Horáček Jiří

PU/PI - III. třída

Choceň - město
Rozhodčí (kategorie C) 1940

Jančařík Petr

PU/PI - III. třída

Choceň - město
Rozhodčí (kategorie A) 140

Jílek Antonín

PU/PI/BT - I. třída

Luže
Rozhodčí (kategorie B) 583

Karlíková Ilona

PU/PI/HZ - II. třída

Polička
Rozhodčí (kategorie B) 1796

Kišáková Stanislava

PU/PI - II. třída

Sezemice
Rozhodčí (kategorie A) 399

Klokočník Jiří

PU/PI/BT - I. třída

TMS Pardubice
Rozhodčí (kategorie B) 1984

Kolář Josef

PU/PI - II. třída

Pardubice 0712
Rozhodčí (kategorie C) 1798

Kopecký Jan

PU/PI - III. třída

Pomezí
Rozhodčí (kategorie C) 1386

Kopecký Josef

PU/PI - III. třída

Pardubice 0712
Rozhodčí (kategorie C) 1231

Kořínek Václav

PU/PI - III. třída

Pardubice 0712
Rozhodčí (kategorie A) 195

Kotva Josef

PU/PI/BT/HZ/MC - I. třída

Pomezí
Rozhodčí (kategorie A) 69

Krejčí Radko

PU/PI/BT/OPU/HZ - I. třída

ORLICE Luková
Rozhodčí (kategorie B) 505

Kříž Milan

PU/PI - II. třída

Pomezí
Rozhodčí (kategorie A) 19

Kubík Josef

PU/PI/BT/HZ - I. třída

Chrast č. 0201
Rozhodčí (kategorie C) 1943

Kučera Leoš

PU/PI - III. třída

Choceň - město
Rozhodčí (kategorie B) 666

Kurča Josef

BR - II. třída

brokové střelby Pardubice
Rozhodčí (kategorie B) 742

Kužela Zdeněk

PU/PI - III. třída

TMS Pardubice
Rozhodčí (kategorie C) 1935

Malinský Vladimír

PU/PI - III. třída

Luže
Rozhodčí (kategorie C) 1333

Mrkvička Vlastimil

BR - III. třída

TARGET Club
Rozhodčí (kategorie A) 255

Novák František

BR - I. třída

brokové střelby Pardubice
Rozhodčí (kategorie A) 565

Novák František

BR - I. třída

brokové střelby Pardubice
Rozhodčí (kategorie B) 1799

Novák Jakub

PU/PI - II. třída

Sezemice
Rozhodčí (kategorie C) 1941

Oliva Jan

PU/PI - III. třída

Choceň - město
Rozhodčí (kategorie C) 1800

Osecká Jana

PU/PI/HZ - III. třída

ORLICE Luková
Rozhodčí (kategorie A) 109

Pelikán Karel

PU/PI/HZ/OPU - I. třída

ORLICE Luková
Rozhodčí (kategorie C) 1203

Pelinka Martin

PU/PI/HZ - III. třída

Choceň - město
Rozhodčí (kategorie C) 1488

Pošva Roman

BR - III. třída

brokové střelby Pardubice
Rozhodčí (kategorie B) 547

Prorok Ladislav

PU/PI - II. třída

Dašice
Rozhodčí (kategorie A) 391

Říha Jan

PU/PI - I. třída

Pardubice 0712
Rozhodčí (kategorie A) 110

Simon Stanislav

PU/PI/HZ - I. třída

ORLICE Luková
Rozhodčí (kategorie C) 1942

Škorpil Petr

PU/PI - III. třída

Choceň - město
Rozhodčí (kategorie A) 158

Škraňka Bedřich

PU/PI/BT/HZ - I. třída

Pomezí
Rozhodčí (kategorie A) 949

Straka Jan

PU/PI/HZ - I. třída

Sezemice
Rozhodčí (kategorie C) 2029

Sýkora Vladislav

PU/PI - III. třída

Dašice
Rozhodčí (kategorie A) 257

Tomášek Petr

PU/PI - I. třída

BR - I. třída

brokové střelby Pardubice
Rozhodčí (kategorie C) 757

Vachová Vendula

PU/PI/BT - III. třída

Chrast č. 0201
Rozhodčí (kategorie B) 967

Valášková Andrea

PU/PI/HZ/OPu - III. třída

Polička
Rozhodčí (kategorie C) 1158

Víšek Jiří

PU/PI/HZ - III. třída

Polička
Rozhodčí (kategorie C) 1801

Vlček Václav

PU/PI/HZ - III. třída

TMS Pardubice
Rozhodčí (kategorie A) 258

Vohralík Jiří

BR - I. třída

brokové střelby Pardubice
Rozhodčí (kategorie C) 1602

Voldán Petr

PU/PI - III. třída

Chrast č. 0201
Rozhodčí (kategorie C) 822

Wenemoser Stanislav

PU/PI - III. třída

Luže
Rozhodčí (kategorie C) 1936

Zahradník Jiří

PU/PI - III. třída

Luže
Rozhodčí (kategorie B) 1573

Žák Jiří

PU/PI/HZ - II. třída

Pomezí
Rozhodčí (kategorie B) 1119

Zeman Libor

PU/PI - III. třída

Choceň - město
Rozhodčí (kategorie B) 397

Zezula Miloslav

PU/PI/BT/HZ - II. třída

Polička
Rozhodčí (kategorie A) 671

Zrůst Vlastimil

BR - I. třída

brokové střelby Pardubice

Seznam trenérů v kraji

Trenér (kategorie C) 2

Adamová Jana

Trenér (kategorie C) 28

Bleha Petr

Trenér (kategorie B) 1058

Čech Jiří

Trenér (kategorie C) 1714

Čermák Pavel

Trenér (kategorie C) 1473

Čihák Tomáš

Trenér (kategorie C) 1475

Čiháková Ludmila

Trenér (kategorie C) 1729

Doležal Milan

Trenér (kategorie C) 1713

Dosoudil Tomáš

Trenér (kategorie C) 1724

Ďurišík Pavel

Trenér (kategorie C) 76

Ell Jan

Trenér (kategorie C) 1722

Filouš Michal

Trenér (kategorie C) 1715

Hanuš Pavel

Trenér (kategorie C) 158

Jílek Antonín

Trenér (kategorie C) 380

Karlíková Ilona

Trenér (kategorie C) 1477

Kišáková Stanislava

Trenér (kategorie C) 378

Kliment Oldřich

Trenér (kategorie C) 372

Klokočník Jiří

Trenér (kategorie C) 1135

Kopecký Josef

Trenér (kategorie C) 1134

Kořínek Václav

Trenér (kategorie C) 1319

Kotva Josef

Trenér (kategorie C) 1137

Krtička Michal

Trenér (kategorie B) 204

Kubík Josef

Trenér (kategorie C) 1716

Kučera Leoš

Trenér (kategorie C) 1723

Kudýnek Roman

Trenér (kategorie C) 241

Mikulecký František

Trenér (kategorie C) 1717

Mikulecký Václav

Trenér (kategorie C) 432

Novák František

Trenér (kategorie C) 1727

Novák Jakub

Trenér (kategorie C) 1718

Oliva Jan

Trenér (kategorie C) 1728

Patřičný Jan

Trenér (kategorie C) 1281

Pelikán Karel

Trenér (kategorie C) 1725

Polák Patrik

Trenér (kategorie C) 1726

Poláková Andrea

Trenér (kategorie C) 1719

Popov Tomáš

Trenér (kategorie C) 1720

Řehák Miroslav

Trenér (kategorie B) 1322

Říha Jan

Trenér (kategorie B) 1280

Simon Stanislav

Trenér (kategorie C) 1143

Šťastný Jan

Trenér (kategorie C) 1396

Straka Jan

Trenér (kategorie C) 1395

Sůra Luděk

Trenér (kategorie B) 320

Vachová Vendula

Trenér (kategorie C) 1393

Vojtěch Roman

Trenér (kategorie C) 1198

Wenemoser Stanislav

Trenér (kategorie C) 1504

Zahrádka Jaroslav

Trenér (kategorie C) 1369

Žák Jiří

Trenér (kategorie C) 1721

Zeman Libor