Jihočeské krajské sdružení

Evidenční číslo

1005 

Počet klubů

24 

Počet členů v klubech

329 

Počet rozhodčích v kraji

56 

Počet trenérů v kraji

27 

Předseda

Voldán Petr

Hospodář

Šmol Jan

Místopředseda

Březina Václav

Bechyně Evidenční č. 0241

Bechyně

Blatná Evidenční č. 0688

Blatná

Borek Evidenční č. 0042

Borek

Bzová Evidenční č. 0280

Mladá Vožice

Cehnice 0339 Evidenční č. 0339

Cehnice

Horní Pěna Evidenční č. 0099

Horní Pěna

Hracholusky Evidenční č. 0077

Prachatice

Jindřichův Hradec Evidenční č. 0036

Blažejov

Kaplice Evidenční č. 0133

Kamenný Újezd

Klub brokové střelby Písek Evidenční č. 0664

Písek

Lišov Evidenční č. 0096

České Budějovice

Patrol Evidenční č. 0047

Lišov

PORTYČ Písek Evidenční č. 0102

Písek

při obci Skočice Evidenční č. 0063

Vodňany

Sedlice Evidenční č. 0151

Blatná

Slupenec Evidenční č. 0002

Český Krumlov

SPORT Písek Evidenční č. 0300

Písek

Staré Město pod Landštejnem Evidenční č. 0167

Staré Město pod Landštejnem

Strakonice 0298 Evidenční č. 0298

Strakonice I

Stromovka České Budějovice Evidenční č. 0301

České Budějovice

Tábor Evidenční č. 0089

Tábor

Trhové Sviny Evidenční č. 0800

Trhové Sviny

Vlci a spol. - v likvidaci Evidenční č. 0033

Prachatice

Žíšov Evidenční č. 0601

Veselí nad Lužnicí

Seznam rozhodčích v kraji

Rozhodčí (kategorie C) 1962

Antonnová Zdeňka

PU/PI - III. třída

Lišov
Rozhodčí (kategorie C) 1778

Berit Pavel

PU/PI - III. třída

Borek
Rozhodčí (kategorie C) 1775

Bouda Jaromír

PU/PI - III. třída

Strakonice 0298
Rozhodčí (kategorie C) 1154

Březina Jan

PU/PI - III. třída

Stromovka České Budějovice
Rozhodčí (kategorie A) 655

Březina Václav

PU/PI - I. třída

Stromovka České Budějovice
Rozhodčí (kategorie B) 553

Brosz Andrej

PU/PI - II. třída

Hracholusky
Rozhodčí (kategorie C) 1155

Burianová Věra

PU/PI - III. třída

Bechyně
Rozhodčí (kategorie A) 85

Chmel Karel

PU/PI - I. třída

SPORT Písek
Rozhodčí (kategorie C) 1961

Choura Miroslav

PU/PI - III. třída

Lišov
Rozhodčí (kategorie C) 1965

Doležal Rostislav

PU/PI - III. třída

Lišov
Rozhodčí (kategorie C) 724

Fedra Tomáš

PU/PI - III. třída

Jindřichův Hradec
Rozhodčí (kategorie C) 1960

Frolík Josef

PU/PI - III. třída

Stromovka České Budějovice
Rozhodčí (kategorie C) 1971

Gruškovský Aleš

PU/PI - III. třída

Borek
Rozhodčí (kategorie C) 1210

Habich Bohumil

PU/PI - III. třída

Žíšov
Rozhodčí (kategorie A) 72

Hanus Jiří

PU/PI/BT/HZ - I. třída

Bechyně
Rozhodčí (kategorie A) 39

Holakovský František

PU/PI/BT/HZ - I. třída

Jindřichův Hradec
Rozhodčí (kategorie C) 1955

Kašpar Karel

PU/PI - III. třída

Hracholusky
Rozhodčí (kategorie B) 554

Klecán Václav

PU/PI - II. třída

Hracholusky
Rozhodčí (kategorie B) 468

Kozojed Jan

PU/PI - II. třída

Kaplice
Rozhodčí (kategorie C) 1958

Krbeček Michal

PU/PI - III. třída

Hracholusky
Rozhodčí (kategorie A) 204

Kříha Ivan

PU/PI/BT/HZ - I. třída

Borek
Rozhodčí (kategorie C) 892

Kubeš František

PU/PI - III. třída

Borek
Rozhodčí (kategorie C) 1209

Landsman Bohumil

PU/PI - III. třída

Borek
Rozhodčí (kategorie B) 762

Mácha Milan

PU/PI - II. třída

Stromovka České Budějovice
Rozhodčí (kategorie ) 1025

Macourek Pavel

Rozhodčí (kategorie B) 1023

Marek Jiří

PU/PI - II. třída

Borek
Rozhodčí (kategorie C) 1964

Mateides Miroslav

PU/PI - III. třída

Lišov
Rozhodčí (kategorie C) 2038

Mička Petr

PU/PI - III. třída

Žíšov
Rozhodčí (kategorie B) 1232

Mikulenka Radek

PU/PI - II. třída

Žíšov
Rozhodčí (kategorie C) 1741

Mrázek Lubomír

BR - III. třída

Bzová
Rozhodčí (kategorie A) 73

Muknšnábl Jiří

PU/PI/BT/HZ - I. třída

Bechyně
Rozhodčí (kategorie B) 1959

Nedvěd Martin

PU/PI - II. třída

Stromovka České Budějovice
Rozhodčí (kategorie C) 2036

Nedvěd Matěj

PU/PI - III. třída

Stromovka České Budějovice
Více informací
Rozhodčí (kategorie C) 1772

Novák Petr

PU/PI - III. třída

Borek
Rozhodčí (kategorie A) 205

Novotný Milan

PU/PI/BT/HZ - I. třída

Borek
Rozhodčí (kategorie A) 521

Obrcian Josef

PU/PI/HZ - I. třída

PORTYČ Písek
Rozhodčí (kategorie C) 1957

Panský Miloslav

PU/PI - III. třída

Hracholusky
Rozhodčí (kategorie A) 2

Pekař Jaroslav

PU/PI/BT - I. třída

BR - I. třída

Trhové Sviny
Rozhodčí (kategorie C) 750

Pešta Miroslav

PU/PI - III. třída

Bechyně
Rozhodčí (kategorie C) 2040

Průcha Stanislav

PU/PI - III. třída

Žíšov
Rozhodčí (kategorie C) 2039

Průchová Andrea

PU/PI - III. třída

Žíšov
Rozhodčí (kategorie C) 1776

Schaffelhofer Jan

PU/PI - III. třída

Borek
Rozhodčí (kategorie B) 482

Smetana Zdeněk

BR - II. třída

Bzová
Rozhodčí (kategorie C) 2037

Šmíd Josef

PU/PI - III. třída

Žíšov
Rozhodčí (kategorie A) 1760

Šmol Jan

PU/PI - I. třída

Stromovka České Budějovice
Rozhodčí (kategorie C) 2032

Soukupová Iveta

PU/PI - III. třída

Stromovka České Budějovice
Rozhodčí (kategorie A) 74

Štěch Josef

PU/PI - I. třída

PORTYČ Písek
Rozhodčí (kategorie C) 1966

Strunecký Otakar

PU/PI - III. třída

Lišov
Rozhodčí (kategorie C) 1703

Taubr Pavel

PU/PI - III. třída

Strakonice 0298
Rozhodčí (kategorie B) 593

Trešl Zdeněk

PU/PI/HZ - II. třída

Bechyně
Rozhodčí (kategorie C) 1774

Vinter Václav

PU/PI - III. třída

Strakonice 0298
Rozhodčí (kategorie B) 617

Virt Radoslav

PU/PI - II. třída

Žíšov
Rozhodčí (kategorie A) 130

Voldán Petr

PU/PI/HZ/BT - I. třída

Stromovka České Budějovice
Rozhodčí (kategorie B) 1889

Voldán Petr

PU/PI - II. třída

Stromovka České Budějovice
Rozhodčí (kategorie B) 1196

Ženčuch Stanislav

BR - II. třída

Patrol
Rozhodčí (kategorie A) 350

Zvolánek Petr

Seznam trenérů v kraji

Trenér (kategorie B) 1365

Březina Václav

Trenér (kategorie C) 40

Brosz Andrej

Trenér (kategorie C) 1297

Burianová Věra

Trenér (kategorie B) 137

Chmel Karel

Trenér (kategorie C) 1602

Choura Miroslav

Trenér (kategorie C) 1655

Frolík Josef

Trenér (kategorie B) 102

Hanus Jiří

Trenér (kategorie C) 100

Havelka Lubomír

PU/PI - III. třída

Jihočeské krajské sdružení
Borek
Trenér (kategorie B) 1663

Hýna Roman

Trenér (kategorie C) 168

Klecán Václav

Trenér (kategorie B) 1010

Klimeš Radovan

Trenér (kategorie B) 1210

Kubeš František

Trenér (kategorie C) 1707

Mach Daniel

Trenér (kategorie B) 1508

Musil Jan

Trenér (kategorie B) 1571

Nedvěd Martin

Trenér (kategorie C) 1708

Nedvěd Matěj

Více informací
Trenér (kategorie C) 1706

Novák Petr

PU/PI - III. třída

Jihočeské krajské sdružení
Borek
Trenér (kategorie B) 1457

Novotný Milan

Trenér (kategorie C) 1654

Panský Miloslav

Trenér (kategorie A) 1242

Pekař Jaroslav

PU/PI - I. třída

BR - I. třída

Jihočeské krajské sdružení
Trhové Sviny
Trenér (kategorie C) 1296

Pešta Miroslav

Trenér (kategorie C) 1502

Smetana Zdeněk

Trenér (kategorie B) 1458

Šmol Jan

Trenér (kategorie C) 1154

Virt Radoslav

Trenér (kategorie B) 1308

Voldán Petr

Trenér (kategorie C) 1398

Ženčuch Stanislav

Trenér (kategorie A) 1331

Zvolánek Petr