Karlovarské krajské sdružení

Evidenční číslo

1007 

Počet klubů

Počet členů v klubech

150 

Počet rozhodčích v kraji

23 

Počet trenérů v kraji

20 

Předseda

Tarant Petr

Hospodář

Místopředseda

Bukovany 0334 Evidenční č. 0334

Sokolov

Hvězda Evidenční č. 0156

Karlovy Vary

JUNIOR Evidenční č. 0526

Sokolov

Karlovy Vary Evidenční č. 0044

Karlovy Vary

Karlovy Vary - Březová Evidenční č. 0115

Karlovy Vary - Březová

MAGNUM Karlovy Vary Evidenční č. 0667

Jenišov

Policie UNITOP Sokolov Evidenční č. 0258

Sokolov

UNION Cheb Evidenční č. 0525

Mariánské Lázně

Seznam rozhodčích v kraji

Rozhodčí (kategorie B) 1975

Bauer Vilém

PU/PI - II. třída

MAGNUM Karlovy Vary
Rozhodčí (kategorie C) 1861

Bekr Josef

PU/PI - III. třída

Policie UNITOP Sokolov
Rozhodčí (kategorie C) 1864

Benedikovič Jan

PU/PI - III. třída

Karlovy Vary - Březová
Rozhodčí (kategorie C) 1152

Bodlák Jiří

PU/PI/EPP - III. třída

Policie UNITOP Sokolov
Rozhodčí (kategorie B) 1980

Burkyt Petr

PU/PI - II. třída

Karlovy Vary - Březová
Rozhodčí (kategorie B) 442

Hejna Rudolf

PU/PI - II. třída

MAGNUM Karlovy Vary
Rozhodčí (kategorie B) 443

Hejnová Helena

PU/PI - II. třída

MAGNUM Karlovy Vary
Rozhodčí (kategorie B) 1977

Horváth David

PU/PI - II. třída

Policie UNITOP Sokolov
Rozhodčí (kategorie C) 2053

Juštík Antonín

PU/PI - III. třída

Karlovy Vary - Březová
Rozhodčí (kategorie C) 1114

Klein Petr

PU/PI - III. třída

Karlovy Vary - Březová
Rozhodčí (kategorie B) 1868

Kučera Jaroslav

PU/PI - II. třída

Karlovy Vary - Březová
Rozhodčí (kategorie C) 1863

Macháček Josef

PU/PI - III. třída

Karlovy Vary - Březová
Rozhodčí (kategorie A) 1860

Marek František

PU/PI - I. třída

Policie UNITOP Sokolov
Rozhodčí (kategorie C) 1862

Marko Štefan

PU/PI - III. třída

Karlovy Vary - Březová
Rozhodčí (kategorie B) 1978

Ngo Dinh Dung

PU/PI - II. třída

Karlovy Vary - Březová
Rozhodčí (kategorie B) 1446

Noháček Václav

BR - II. třída

Policie UNITOP Sokolov
Rozhodčí (kategorie C) 2057

Sandtner Pavel

PU/PI - III. třída

Karlovy Vary - Březová
Rozhodčí (kategorie B) 444

Škrňa Pavel

PU/PI - II. třída

Karlovy Vary - Březová
Rozhodčí (kategorie B) 1983

Smolík Martin

PU/PI - II. třída

Karlovy Vary - Březová
Rozhodčí (kategorie C) 2005

Sodomka Michal

PU/PI - II. třída

Karlovy Vary - Březová
Rozhodčí (kategorie B) 1982

Szewieczek Ladislav

PU/PI - II. třída

Karlovy Vary - Březová
Rozhodčí (kategorie A) 154

Tarant Petr

PU/PI/BT - I. třída

BR - I. třída

Policie UNITOP Sokolov
Rozhodčí (kategorie A) 265

Získal Vladimír

PU/PI/BT - I. třída

UNION Cheb

Seznam trenérů v kraji

Trenér (kategorie C) 3

Aust František

Trenér (kategorie C) 10

Bartoš Roman

Trenér (kategorie C) 11

Bartošová Gabriela

Trenér (kategorie C) 1650

Bauer Vilém

Trenér (kategorie C) 1316

Burian Jiří

Trenér (kategorie B) 112

Hejna Rudolf

Trenér (kategorie B) 113

Hejnová Helena

Trenér (kategorie C) 1646

Horváth David

Trenér (kategorie B) 1649

Lát Jindřich

Trenér (kategorie C) 1644

Luhan Pavel

Trenér (kategorie C) 226

Marko Štefan

Trenér (kategorie C) 1691

Ngo Dinh Dung

Trenér (kategorie C) 1651

Šír Marek

Trenér (kategorie B) 1160

Škrňa Pavel

Trenér (kategorie C) 1648

Smolík Martin

Trenér (kategorie C) 1692

Szewieczek Ladislav

Trenér (kategorie B) 1317

Tarant Petr

Trenér (kategorie C) 1609

Vašata Václav

Trenér (kategorie B) 1507

Vondrášková Michaela

Trenér (kategorie C) 1190

Získal Vladimír