Ústecké krajské sdružení

Evidenční číslo

1008 

Název organizace

ČSS, z.s - Ústecké KS 

Počet klubů

33 

Počet členů v klubech

562 

Počet rozhodčích v kraji

89 

Počet trenérů v kraji

32 

Předseda

Šlechta Pavel

Hospodář

Kousal Vladimír

Místopředseda

Bílina Evidenční č. 0715

Lom u Mostu

Boletice n/L. Evidenční č. 0019

Děčín 17

B.O.S.S. Evidenční č. 0770

Most

Česká Kamenice 0048 Evidenční č. 0048

Česká Kamenice

CHOMUTOV Evidenční č. 0405

Jirkov

Combat Team Bílina Evidenční č. 0867

Měrunice

Děčín Evidenční č. 0043

Děčín I

Doly Ležáky Most Evidenční č. 0311

Most

Duchcov Evidenční č. 0523

Duchcov

DŮL ČS. ARMÁDY, VYSOKÁ PEC Evidenční č. 0797

Droužkovice

Horní Beřkovice Evidenční č. 0313

Hořín

Jiříkov Evidenční č. 0067

Jiříkov

Kadaň Evidenční č. 0630

Kadaň

Kostomlaty Evidenční č. 0529

Kostomlaty pod Milešovkou

Litoměřice Evidenční č. 0459

Žitenice

Louny Evidenční č. 0543

Louny

Magnum klub Jirkov Evidenční č. 0857

Jirkov

Meziboří Evidenční č. 0294

Meziboří

OMEGA Evidenční č. 0040

Meziboří

Opárno Evidenční č. 0592

Malé Žernoseky

při OÚ Bečov Evidenční č. 0695

Bečov u Mostu

Radovesice - V LIKVIDACI Evidenční č. 0093

Bílina

Ročov Evidenční č. 0899

Ročov

Roudnice nad Labem Evidenční č. 0207

Plzeň

Staňkovice Evidenční č. 0011

Postoloprty

Střela Děčín Evidenční č. 0396

Děčín 22

Teplice Evidenční č. 0420

Teplice

Terezín Evidenční č. 0008

Litoměřice

Unitop Louny Evidenční č. 0587

Louny

Ústí nad Labem Evidenční č. 0038

Ústí nad Labem

Záře Severu Dolní Poustevna Evidenční č. 0662

Dolní Poustevna

Žatec Evidenční č. 0088

Žatec

Seznam rozhodčích v kraji

Rozhodčí (kategorie B) 1870

Beneš Milan

PU/PI - II. třída

Louny
Rozhodčí (kategorie C) 1869

Bláha Tomáš

PU/PI - III. třída

Boletice n/L.
Rozhodčí (kategorie B) 1668

Boháček Jiří

PU/PI - II. třída

Boletice n/L.
Rozhodčí (kategorie B) 1242

Boháčková Martina

PU/PI - II. třída

Boletice n/L.
Rozhodčí (kategorie B) 644

Budil Milan

PU/PI/HZ - II. třída

Bílina
Rozhodčí (kategorie C) 1948

Burdych Jakub

PU/PI - III. třída

Meziboří
Rozhodčí (kategorie A) 293

Chmelová Sonja

PU/PI - I. třída

Terezín
Rozhodčí (kategorie C) 1125

Dědek Zdeněk

PU/PI - III. třída

Opárno
Rozhodčí (kategorie B) 486

Dobeš Ota

PU/PI - II. třída

Meziboří
Rozhodčí (kategorie C) 2045

Douša Rostislav

PU/PI - III. třída

Boletice n/L.
Rozhodčí (kategorie B) 1678

Fidler Tomáš

PU/PI - II. třída

Boletice n/L.
Rozhodčí (kategorie C) 1679

Fiška Václav

PU/PI - III. třída

Doly Ležáky Most
Rozhodčí (kategorie A) 286

Gecik Andrej

PU/PI - I. třída

CHOMUTOV
Rozhodčí (kategorie B) 1873

Hase Roland

PU/PI - II. třída

Jiříkov
Rozhodčí (kategorie A) 168

Hawelka Jan

PU/PI/HZ - I. třída

Meziboří
Rozhodčí (kategorie C) 856

Hawelka Jan

PU/PI - III. třída

Meziboří
Rozhodčí (kategorie B) 491

Hawelka Martin

PU/PI - II. třída

Meziboří
Rozhodčí (kategorie C) 2056

Hercík Tadeáš

PU/PI - III. třída

CHOMUTOV
Rozhodčí (kategorie B) 1696

Hlaváček Zdeněk

PU/PI - II. třída

Duchcov
Rozhodčí (kategorie B) 1324

Holeček Petr

PU/PI - II. třída

Doly Ležáky Most
Rozhodčí (kategorie C) 1675

Holečková Margita

PU/PI - III. třída

Doly Ležáky Most
Rozhodčí (kategorie B) 488

Horáček Jaroslav

PU/PI - II. třída

Meziboří
Rozhodčí (kategorie C) 2049

Huml Jan

PU/PI - III. třída

CHOMUTOV
Rozhodčí (kategorie B) 1593

Isák Zdeněk

PU/PI - II. třída

Kadaň
Rozhodčí (kategorie A) 138

Jáchym Jindřich

PU/PI/BT/OPU/HZ/EPP - I. třída

Česká Kamenice 0048
Rozhodčí (kategorie B) 552

Jeremiáš Josef

PU/PI - II. třída

Unitop Louny
Rozhodčí (kategorie C) 2048

Jindrová Hana

PU/PI - III. třída

Unitop Louny
Rozhodčí (kategorie B) 489

Johanovský Jaroslav

PU/PI - II. třída

Meziboří
Rozhodčí (kategorie C) 1676

Jurčík Tomáš

PU/PI - III. třída

Doly Ležáky Most
Rozhodčí (kategorie C) 2047

Kadlec Martin

PU/PI - III. třída

Boletice n/L.
Rozhodčí (kategorie C) 947

Kádner Karel

EPP - III. třída

Děčín
Rozhodčí (kategorie B) 619

Karpíšek Břetislav

PU/PI - II. třída

DŮL ČS. ARMÁDY, VYSOKÁ PEC
Rozhodčí (kategorie C) 1069

Kašpar Josef

PU/PI - III. třída

Doly Ležáky Most
Rozhodčí (kategorie B) 1211

Koman Pavel

PU/PI - II. třída

Meziboří
Rozhodčí (kategorie B) 629

Koula Vlastimil

PU/PI/HZ - II. třída

Bílina
Rozhodčí (kategorie A) 445

Kousal Vladimír

PU/PI - I. třída

CHOMUTOV
Rozhodčí (kategorie B) 1698

Kožíšek Petr

PU/PI - II. třída

Louny
Rozhodčí (kategorie C) 1049

Král Jiří

EPP - III. třída

Děčín
Rozhodčí (kategorie A) 1670

Krása Jaroslav

PU/PI - I. třída

Teplice
Rozhodčí (kategorie A) 929

Krejčí Jan

PU/PI - I. třída

Teplice
Rozhodčí (kategorie A) 246

Krejčí Vladislav

PU/PI/BT - I. třída

Teplice
Rozhodčí (kategorie A) 550

Krejčová Ivana

PU/PI - I. třída

Teplice
Rozhodčí (kategorie A) 1673

Krejčová Milada

PU/PI - I. třída

Teplice
Rozhodčí (kategorie C) 1172

Krofta Kamil

PU/PI - III. třída

Bílina
Rozhodčí (kategorie C) 875

Krýsl František

PU/PI - III. třída

Žatec
Rozhodčí (kategorie A) 169

Krystyník Miroslav

PU/PI - I. třída

Meziboří
Rozhodčí (kategorie C) 1019

Lenz Jan

EPP - III. třída

Děčín
Rozhodčí (kategorie B) 1098

Liška Josef

PU/PI/HZ - II. třída

Bílina
Rozhodčí (kategorie C) 1009

Mach Jiří

EPP - III. třída

Česká Kamenice 0048
Rozhodčí (kategorie B) 533

Mareš Vratislav

PU/PI/HZ - II. třída

Doly Ležáky Most
Rozhodčí (kategorie C) 901

Marešová Eva

PU/PI - III. třída

Doly Ležáky Most
Rozhodčí (kategorie A) 996

Marešová Stanislava

PU/PI - I. třída

Doly Ležáky Most
Rozhodčí (kategorie C) 818

Maršálek Luboš

EPP - III. třída

Česká Kamenice 0048
Rozhodčí (kategorie C) 2055

Maurer Petr

PU/PI - III. třída

Bílina
Rozhodčí (kategorie C) 1674

Moravec Lukáš

PU/PI - III. třída

Boletice n/L.
Rozhodčí (kategorie C) 1088

Mráz Jaroslav

PU/PI - III. třída

Záře Severu Dolní Poustevna
Rozhodčí (kategorie C) 997

Nezmák Václav

PU/PI - III. třída

Opárno
Rozhodčí (kategorie B) 1669

Nosová Martina

PU/PI - II. třída

Duchcov
Rozhodčí (kategorie C) 2046

Novotný Jakub

PU/PI - III. třída

Boletice n/L.
Rozhodčí (kategorie A) 334

Pastyřík Ivan

PU/PI - I. třída

Bílina
Rozhodčí (kategorie A) 284

Pavel Antonín

PU/PI/BT - I. třída

Louny
Rozhodčí (kategorie B) 585

Pavlová Stanislava

PU/PI/BT - II. třída

Louny
Rozhodčí (kategorie C) 2051

Peštuková Jaroslava

PU/PI - III. třída

Kadaň
Rozhodčí (kategorie C) 2052

Plíšek Tomáš

PU/PI - III. třída

Teplice
Rozhodčí (kategorie C) 1944

Polách Jan

PU/PI - III. třída

Louny
Rozhodčí (kategorie C) 1945

Poláchová Markéta

PU/PI - III. třída

Louny
Rozhodčí (kategorie B) 566

Rambousek Pavel

PU/PI - II. třída

Děčín
Rozhodčí (kategorie B) 1950

Rottenberg Jakub

PU/PI - II. třída

CHOMUTOV
Rozhodčí (kategorie B) 1667

Ruffer Jaroslav

PU/PI - II. třída

Boletice n/L.
Rozhodčí (kategorie C) 927

Růžička Zdeněk

PU/PI - III. třída

Litoměřice
Rozhodčí (kategorie C) 1671

Šimek Václav

PU/PI - III. třída

Bílina
Rozhodčí (kategorie C) 1311

Skříšovský Radek

PU/PI - III. třída

Doly Ležáky Most
Rozhodčí (kategorie C) 2050

Slavík Milan

PU/PI - III. třída

Kadaň
Rozhodčí (kategorie A) 1697

Šlechta Pavel

PU/PI - I. třída

Louny
Rozhodčí (kategorie C) 1949

Šlechtová Martina

PU/PI - III. třída

Louny
Rozhodčí (kategorie B) 1871

Slezáková Blanka

Rozhodčí (kategorie C) 857

Šnajdr Petr

PU/PI - III. třída

Meziboří
Rozhodčí (kategorie C) 1270

Šorer Jiří

EPP - III. třída

Česká Kamenice 0048
Rozhodčí (kategorie C) 1580

Štekl Antonín

BR - III. třída

Staňkovice
Rozhodčí (kategorie B) 1361

Štich Antonín

PU/PI - II. třída

Ročov
Rozhodčí (kategorie C) 2022

Strýčková Gabriela

PU/PI - III. třída

Louny
Rozhodčí (kategorie C) 1875

Světlík Antonín

PU/PI - III. třída

CHOMUTOV
Rozhodčí (kategorie C) 960

Tesař Miloslav

EPP - III. třída

Česká Kamenice 0048
Rozhodčí (kategorie C) 2044

Ulip Martin

PU/PI - III. třída

Boletice n/L.
Rozhodčí (kategorie C) 1947

Voříšek Jan

PU/PI - III. třída

CHOMUTOV
Rozhodčí (kategorie C) 1946

Voříšková Anna

PU/PI - III. třída

CHOMUTOV
Rozhodčí (kategorie B) 1014

Vysloužil Pavel

PU/PI - II. třída

Unitop Louny
Rozhodčí (kategorie C) 1115

Wittenberg Rudolf

PU/PI - III. třída

Meziboří
Rozhodčí (kategorie C) 2054

Ziegler Jaroslav

PU/PI - III. třída

Bílina

Seznam trenérů v kraji

Trenér (kategorie C) 44

Budil Milan

PU/PI - III. třída

Ústecké krajské sdružení
Bílina
Trenér (kategorie C) 49

Cyprich Luboš

Trenér (kategorie C) 63

Dobeš Ota

Trenér (kategorie C) 1570

Fidler Tomáš

Trenér (kategorie B) 88

Gecik Andrej

Trenér (kategorie C) 93

Gregor Miloslav

Trenér (kategorie B) 109

Hawelka Jan

Trenér (kategorie C) 1229

Hawelka Martin

Trenér (kategorie B) 146

Isák Zdeněk

Trenér (kategorie A) 147

Itterheim Zdeněk

Trenér (kategorie C) 148

Jaderný Pavel

Trenér (kategorie B) 367

Jeremiáš Josef

Trenér (kategorie C) 1230

Johanovský Jaroslav

Trenér (kategorie C) 1250

Koman Pavel

Trenér (kategorie C) 1251

Koula Vlastimil

PU/PI - III. třída

Ústecké krajské sdružení
Bílina
Trenér (kategorie C) 376

Kousal Vladimír

Trenér (kategorie C) 315

Králík Hynek

Trenér (kategorie C) 1205

Krejčí Jan

PU/PI - III. třída

Ústecké krajské sdružení
Teplice
Trenér (kategorie B) 1206

Krejčí Vladislav

Trenér (kategorie B) 1202

Krejčová Ivana

Trenér (kategorie C) 1534

Krejčová Milada

PU/PI - III. třída

Ústecké krajské sdružení
Teplice
Trenér (kategorie C) 1252

Krofta Kamil

PU/PI - III. třída

Ústecké krajské sdružení
Bílina
Trenér (kategorie C) 197

Krýsl František

PU/PI - III. třída

Ústecké krajské sdružení
Žatec
Trenér (kategorie B) 199

Krystyník Miroslav

Trenér (kategorie C) 45

Krystyníková Hana

Trenér (kategorie C) 411

Mráz Jaroslav

Trenér (kategorie C) 1682

Peštuková Jaroslava

PU/PI - III. třída

Ústecké krajské sdružení
Kadaň
Trenér (kategorie C) 1249

Rambousek Pavel

Trenér (kategorie B) 1607

Šlechta Pavel

PU/PI - II. třída

Ústecké krajské sdružení
Louny
Trenér (kategorie B) 1664

Slezáková Blanka

Trenér (kategorie C) 1031

Štich Antonín

PU/PI - III. třída

Ústecké krajské sdružení
Ročov
Trenér (kategorie C) 1684

Strýčková Gabriela

PU/PI - III. třída

Ústecké krajské sdružení
Louny