Liberecké krajské sdružení

Evidenční číslo

1009 

Počet klubů

20 

Počet členů v klubech

382 

Počet rozhodčích v kraji

49 

Počet trenérů v kraji

26 

Předseda

Hrbek Petr

Hospodář

Místopředseda

Liberec Evidenční č. 0905

Liberec

Combat Liberec Evidenční č. 0862

Liberec 12

Horní Police Evidenční č. 0853

Děčín 32

PRO-TARGET Evidenční č. 0810

Krompach

Liberec KPK Evidenční č. 0772

Liberec XI -Růžodol I

Semily Evidenční č. 0731

Semily

Horní Branná Evidenční č. 0577

Jilemnice

Stráž nad Nisou Evidenční č. 0418

Stráž nad Nisou

Ruprechtice - Liberec Evidenční č. 0366

Liberec 14 - Ruprechtice

Jílové Evidenční č. 0256

Turnov

Sběratelé, Střelnice Jílové Evidenční č. 0206

Železný Brod

Manušice Evidenční č. 0200

Česká Lípa

Chrastava Evidenční č. 0159

Liberec

SSK LOYD Evidenční č. 0055

Jablonec nad Nisou

INVA Evidenční č. 0028

Liberec 1

Jablonné v Podještědí Evidenční č. 0026

Liberec 30

Střelci CL Evidenční č. 0025

Česká Lípa

Brniště Evidenční č. 0010

Mimoň

Skalice u České Lípy 0005 Evidenční č. 0005

Skalice u Č.Lípy

Česká Lípa 3. uliční Evidenční č. 0003

Česká Lípa

Seznam rozhodčích v kraji

Rozhodčí (kategorie C) 2098

Konopová Kateřina

PU/PI - III. třída

Semily
Rozhodčí (kategorie C) 2094

Dufek Tomáš

PU/PI - III. třída

Semily
Rozhodčí (kategorie C) 2031

Gottfried Martin

PU/PI - III. třída

Brniště
Rozhodčí (kategorie C) 2007

Štěpán Vladimír

PU/PI - II. třída

Liberec
Rozhodčí (kategorie B) 2002

Jeníková Markéta

PU/PI - II. třída

Liberec
Rozhodčí (kategorie C) 2028

Knap Vladimír

PU/PI - III. třída

Manušice
Rozhodčí (kategorie C) 2027

Salavcová Hana

PU/PI - III. třída

Manušice
Rozhodčí (kategorie C) 1903

Haala Petr

PU/PI - III. třída

Horní Branná
Rozhodčí (kategorie B) 1905

Sochor Petr

PU/PI - II. třída

Horní Branná
Rozhodčí (kategorie C) 1904

Bartek Ján

PU/PI - III. třída

Horní Branná
Rozhodčí (kategorie C) 2096

Miler David

PU/PI - III. třída

Horní Branná
Rozhodčí (kategorie C) 1906

Radda Tomáš

PU/PI - III. třída

Horní Branná
Rozhodčí (kategorie B) 1901

Šída Bohuslav

PU/PI - II. třída

Semily
Rozhodčí (kategorie C) 1907

Dolejš Petr

PU/PI - III. třída

Střelci CL
Rozhodčí (kategorie C) 2026

Škrbel Vít

PU/PI - III. třída

Liberec
Rozhodčí (kategorie C) 1902

Kvíčala Zbyněk

PU/PI - III. třída

Semily
Rozhodčí (kategorie B) 2003

Koprivnikar Jiří

PU/PI - II. třída

Chrastava
Rozhodčí (kategorie B) 1812

Svoboda Jiří

PU/PI - II. třída

Horní Branná
Rozhodčí (kategorie C) 1811

Füri Jan

PU/PI - III. třída

Horní Branná
Rozhodčí (kategorie C) 2024

Hubená Šárka

PU/PI - III. třída

Manušice
Rozhodčí (kategorie A) 1808

Mikulčík Hynek

PU/PI - I. třída

Liberec
Rozhodčí (kategorie B) 2004

Mikulčík Radek

PU/PI - II. třída

Liberec
Více informací
Rozhodčí (kategorie B) 1915

Hrbek Petr

PU/PI - II. třída

Chrastava
Rozhodčí (kategorie C) 2030

Husák Pavel

PU/PI - III. třída

Brniště
Rozhodčí (kategorie B) 1594

Saska Michal

PU/PI/HZ - II. třída

Semily
Rozhodčí (kategorie B) 1803

Brabec Karel

PU/PI - II. třída

Manušice
Rozhodčí (kategorie C) 1272

Lenikus Tomáš

EPP - III. třída

Skalice u České Lípy 0005
Rozhodčí (kategorie B) 1417

Fejkl Pavel

PU/PI - III. třída

Horní Branná
Rozhodčí (kategorie C) 1420

Nejedlo David

PU/PI - III. třída

Semily
Rozhodčí (kategorie C) 1422

Adam Václav

PU/PI - III. třída

Semily
Rozhodčí (kategorie B) 1188

Prokůpek Zdeněk

PU/PI/HZ - II. třída

Semily
Rozhodčí (kategorie A) 1666

Štichová Lucie

PU/PI - I. třída

Manušice
Rozhodčí (kategorie B) 1419

Medek Daniel

PU/PI - II. třída

Semily
Rozhodčí (kategorie C) 2095

Jerie Jiří

PU/PI - III. třída

Horní Branná
Rozhodčí (kategorie A) 300

Hajna Oldřich

PU/PI/HZ - I. třída

Horní Branná
Rozhodčí (kategorie C) 984

Hajna Oldřich

PU/PI - III. třída

Horní Branná
Rozhodčí (kategorie A) 261

Kujan Petr

PU/PI/BT/OPU - I. třída

Stráž nad Nisou
Rozhodčí (kategorie C) 945

Bereščák Jan

PU/PI - III. třída

Stráž nad Nisou
Rozhodčí (kategorie B) 1810

Pochylová Hana

PU/PI - II. třída

SSK LOYD
Rozhodčí (kategorie B) 850

Putna Břetislav

PU/PI/EPP - II. třída

Chrastava
Rozhodčí (kategorie B) 1805

Hulíková Dana

PU/PI - II. třída

SSK LOYD
Rozhodčí (kategorie C) 838

Prášek Miroslav

PU/PI/ - III. třída

Sběratelé, Střelnice Jílové
Rozhodčí (kategorie A) 99

Gébl Antonín

PU/PI/BT/OP/HZ - I. třída

BR - I. třída

Liberec
Rozhodčí (kategorie B) 1807

Kučerová Miroslava

PU/PI - II. třída

Manušice
Rozhodčí (kategorie B) 1806

Kučera Zdeněk

PU/PI - II. třída

Manušice
Rozhodčí (kategorie B) 732

Goldbrichtová Jitka

PU/PI - II. třída

Česká Lípa 3. uliční
Rozhodčí (kategorie B) 394

Žádník Jaromír

PU/PI - II. třída

Česká Lípa 3. uliční
Rozhodčí (kategorie B) 380

Stupka Stanislav

PU/PI - II. třída

Manušice
Rozhodčí (kategorie A) 40

Beneš Jan

PU/PI/HZ - I. třída

Manušice

Seznam trenérů v kraji

Trenér (kategorie B) 1689

Jeníková Markéta

Trenér (kategorie C) 1681

Bartoš Václav

Trenér (kategorie C) 1694

Knap Vladimír

Trenér (kategorie C) 1559

Záborec Petr

Trenér (kategorie C) 1567

Šimek Martin

Trenér (kategorie C) 1680

Koprivnikar Jiří

Trenér (kategorie B) 1568

Hubená Šárka

Trenér (kategorie B) 1558

Mikulčík Hynek

Trenér (kategorie C) 1679

Mikulčík Radek

Více informací
Trenér (kategorie C) 1542

Hrbek Petr

Trenér (kategorie C) 1690

Husák Pavel

Trenér (kategorie C) 1024

Brabec Karel

Trenér (kategorie C) 1025

Balog Pavel

Trenér (kategorie C) 1578

Straník Květoslav

PU/PI - III. třída

Liberecké krajské sdružení
INVA
Trenér (kategorie ) 1591

Pochylová Hana

Trenér (kategorie C) 1325

Stupka Aleš

Trenér (kategorie B) 1172

Putna Břetislav

Trenér (kategorie B) 1543

Hulíková Dana

Trenér (kategorie C) 1027

Košek Karel

Trenér (kategorie C) 1026

Kučerová Miroslava

Trenér (kategorie B) 1019

Kučera Zdeněk

Trenér (kategorie B) 1485

Janoušek Petr

Trenér (kategorie B) 334

Žádník Jaromír

Trenér (kategorie A) 1326

Stupka Stanislav

Trenér (kategorie A) 1479

Opelka Luboš

Trenér (kategorie B) 167

Kasl Bohumil