Olomoucké krajské sdružení ČSS

Evidenční číslo

1012 

Počet klubů

10 

Počet členů v klubech

191 

Počet rozhodčích v kraji

28 

Počet trenérů v kraji

17 

..
Předseda

Gronský Roman

Hospodář

Místopředseda

Janča Oldřich

ELÁN Olomouc Evidenční č. 0885

Olomouc

UNIČOV Evidenční č. 0834

Újezd

SSK Tovačov Evidenční č. 0733

Tovačov

OLOMOUČTÍ STŘELCI, z.s. Evidenční č. 0708

Prostějov

Radslavice Evidenční č. 0284

Radslavice

Šumperk - Temenice Evidenční č. 0272

Šumperk

Zábřeh na Moravě Evidenční č. 0227

Zábřeh na Moravě

Polom Evidenční č. 0086

Polom

Věžky Evidenční č. 0060

Věžky

TOS Lipník Evidenční č. 0017

Veselíčko

Seznam rozhodčích v kraji

Rozhodčí (kategorie C) 1967

Kroupa Jan

PU/PI - III. třída

Věžky
Rozhodčí (kategorie B) 1622

Krbec Vít

PU/PI - II. třída

ELÁN Olomouc
Rozhodčí (kategorie C) 1630

Scholz Pavel

PU/PI - III. třída

ELÁN Olomouc
Rozhodčí (kategorie A) 1489

Janča Oldřich

Rozhodčí (kategorie C) 1849

Mikeska Petr

PU/PI - III. třída

UNIČOV
Rozhodčí (kategorie C) 1755

Marčan Vladimír

PU/PI - III. třída

ELÁN Olomouc
Rozhodčí (kategorie B) 1663

Štěpán Vladimír

BR - II. třída

Šumperk - Temenice
Rozhodčí (kategorie B) 657

Procházka Rostislav

PU/PI - II. třída

Šumperk - Temenice
Rozhodčí (kategorie B) 1624

Gronský Roman

PU/PI - II. třída

ELÁN Olomouc
Rozhodčí (kategorie C) 1994

Wallová Helena

PU/PI - III. třída

ELÁN Olomouc
Rozhodčí (kategorie C) 1968

Zoubek Libor

PU/PI - III. třída

Věžky
Rozhodčí (kategorie B) 1847

Bartoněk Tomáš

PU/PI - II. třída

UNIČOV
Rozhodčí (kategorie B) 1102

Jurečka Robert

PU/PI - II. třída

TOS Lipník
Rozhodčí (kategorie B) 1101

Jurečka David

PU/PI - II. třída

TOS Lipník
Rozhodčí (kategorie B) 637

Ryšavý David

PU/PI - II. třída

Šumperk - Temenice
Rozhodčí (kategorie B) 634

Gonda Jiří

PU/PI - II. třída

BR - II. třída

Šumperk - Temenice
Rozhodčí (kategorie C) 1495

Měrková Zuzana

PU/PI - III. třída

Šumperk - Temenice
Rozhodčí (kategorie B) 608

Lukáš Stanislav

PU/PI - II. třída

Radslavice
Rozhodčí (kategorie B) 1919

Zoubek Jaroslav

PU/PI - II. třída

Věžky
Rozhodčí (kategorie C) 940

Václav Libor

PU/PI - III. třída

Zábřeh na Moravě
Rozhodčí (kategorie C) 908

Holeňa Jan

Pu/PI - III. třída

Zábřeh na Moravě
Rozhodčí (kategorie B) 541

Krejčí Zdenek

PU/PI - II. třída

Zábřeh na Moravě
Rozhodčí (kategorie A) 230

Dostál Bohumil

PU/PI/BT - I. třída

Zábřeh na Moravě
Rozhodčí (kategorie A) 536

Jurečka Marek

PU/PI - I. třída

TOS Lipník
Rozhodčí (kategorie C) 895

Tkadlec Miroslav

PU/PI - III. třída

Šumperk - Temenice
Rozhodčí (kategorie B) 509

Driemer Vladimír

PU/PI - II. třída

Šumperk - Temenice
Rozhodčí (kategorie A) 121

Jankejech Jan

PU/PI/BT - I. třída

ELÁN Olomouc
Rozhodčí (kategorie B) 412

Václav Pavel

PU/PI - II. třída

Zábřeh na Moravě

Seznam trenérů v kraji

Trenér (kategorie ) 1732

Radič Jan

Trenér (kategorie C) 1733

Závišková Tereza

Více informací
Trenér (kategorie B) 1660

Malínek Radek

Trenér (kategorie B) 1660

Malínek Radek

Trenér (kategorie C) 1766

Pluháček Radek

Trenér (kategorie C) 1424

Marčan Vladimír

Trenér (kategorie C) 1519

Štěpán Vladimír

Trenér (kategorie C) 212

Lukáš Stanislav

Trenér (kategorie C) 1765

Krcánek Daniel

Trenér (kategorie C) 1667

Zoubek Jaroslav

Trenér (kategorie C) 117

Holeňa Jan

Trenér (kategorie C) 69

Dostál Bohumil

Trenér (kategorie B) 307

Jurečka Marek

Trenér (kategorie C) 1324

Tkadlec Miroslav

Trenér (kategorie C) 70

Driemer Vladimír

Trenér (kategorie B) 303

Jankejech Jan

Trenér (kategorie B) 1347

Pajdla Antonín