Zlínské krajské sdružení

Evidenční číslo

1013 

Počet klubů

15 

Počet členů v klubech

329 

Počet rozhodčích v kraji

51 

Počet trenérů v kraji

23 

Předseda

Vaštík Antonín

Hospodář

Schrőpfer František

Místopředseda

Jasný Václav

Březolupy Evidenční č. 0386

Březolupy

Buchlovice Evidenční č. 0209

Buchlovice

Drslavice Evidenční č. 0399

Drslavice

JUNIOR Chropyně Evidenční č. 0329

Kroměříž

Kelč Evidenční č. 0464

Hranice

Lešná 0428 Evidenční č. 0428

Lešná

Míškovice Evidenční č. 0070

Míškovice

Nivnice Evidenční č. 0551

Nivnice

Poličná Evidenční č. 0462

Valašské Meziříčí

Rožnov Evidenční č. 0328

Střítež nad Bečvou

Uherský Brod Evidenční č. 0073

Uherský Brod

Uherský Ostroh Evidenční č. 0210

Uherský Ostroh II

Valašské Klobouky Evidenční č. 0693

Valašské Klobouky

Zlín Evidenční č. 0145

Napajedla

ZŠ Trnava Evidenční č. 0887

Trnava u Zlína

Seznam rozhodčích v kraji

Rozhodčí (kategorie C) 1842

Adámek Petr

PU/PI - III. třída

Uherský Brod
Rozhodčí (kategorie B) 430

Brhlík Petr

PU/PI - II. třída

Uherský Brod
Rozhodčí (kategorie B) 1450

Červenka Rostislav

PU/PI - II. třída

Zlín
Rozhodčí (kategorie A) 568

Doležálek Josef

PU/PI/HZ - I. třída

Uherský Ostroh
Rozhodčí (kategorie C) 1828

Fanta Michal

PU/PI - III. třída

Buchlovice
Rozhodčí (kategorie C) 1846

Fryčková Sabina

PU/PI - III. třída

Uherský Ostroh
Rozhodčí (kategorie A) 1100

Halabrín Miroslav

PU/PI/HZ - I. třída

Uherský Ostroh
Rozhodčí (kategorie C) 1683

Hezucká Martina

PU/PI - III. třída

Uherský Ostroh
Rozhodčí (kategorie C) 1841

Holeňa Petr

PU/PI - III. třída

Poličná
Rozhodčí (kategorie C) 1995

Houšť Radek

PU/PI - III. třída

Zlín
Rozhodčí (kategorie C) 1826

Hovorka Radovan

PU/PI - III. třída

Březolupy
Rozhodčí (kategorie C) 1853

Hrabalík Pavel

PU/PI - III. třída

Zlín
Rozhodčí (kategorie A) 1452

Hrdlička Zbyněk

PU/PI - I. třída

Uherský Brod
Rozhodčí (kategorie C) 1829

Hromada Stanislav

PU/PI - III. třída

Buchlovice
Rozhodčí (kategorie B) 870

Hubáček Aleš

PU/PI - II. třída

Rožnov
Rozhodčí (kategorie A) 214

Hubáček Josef

PU/PI/BT/HZ - I. třída

Březolupy
Rozhodčí (kategorie C) 1836

Janča František

PU/PI - III. třída

Kelč
Rozhodčí (kategorie B) 1685

Jančara Zdeněk

PU/PI - II. třída

Březolupy
Rozhodčí (kategorie A) 497

Janošťák Štefan

PU/PI - I. třída

Rožnov
Rozhodčí (kategorie A) 218

Jasný Václav

PU/PI/BT/HZ - I. třída

Poličná
Rozhodčí (kategorie B) 1455

Ježík Karel

PU/PI - II. třída

Zlín
Rozhodčí (kategorie C) 1837

Jiříček František

PU/PI - III. třída

Kelč
Rozhodčí (kategorie C) 1830

Kadlček Pavel

PU/PI - III. třída

Buchlovice
Rozhodčí (kategorie C) 1843

Kadlčík Karel

PU/PI - III. třída

Uherský Brod
Rozhodčí (kategorie A) 496

Kapica Rudolf

PU/PI - I. třída

Rožnov
Rozhodčí (kategorie B) 1689

Kolařík Lubomír

PU/PI - II. třída

Uherský Ostroh
Rozhodčí (kategorie C) 1996

Krahulík Pavel

PU/PI - III. třída

Zlín
Rozhodčí (kategorie B) 1704

Lorenc Petr

PU/PI - II. třída

Uherský Ostroh
Rozhodčí (kategorie A) 182

Málek Karel

PU/PI/BT/HZ - I. třída

Rožnov
Rozhodčí (kategorie A) 431

Malůš Miroslav

PU/PI/HZ - I. třída

Uherský Ostroh
Rozhodčí (kategorie A) 269

Mitáš Miroslav

PU/PI/BT/HZ - I. třída

Buchlovice
Rozhodčí (kategorie A) 1459

Mrázek Petr

PU/PI - I. třída

Uherský Brod
Rozhodčí (kategorie B) 1827

Ondrašík Radek

PU/PI - II. třída

Březolupy
Rozhodčí (kategorie A) 21

Polášek Miroslav

PU/PI/HZ - I. třída

Rožnov
Rozhodčí (kategorie C) 782

Pospíšil Ladislav

PI - III. třída

Uherský Brod
Rozhodčí (kategorie B) 915

Rušar Vít

PU/PI - II. třída

Kelč
Rozhodčí (kategorie C) 1852

Sáblík Rostislav

PU/PI - III. třída

Valašské Klobouky
Rozhodčí (kategorie C) 1845

Šimák Jakub

PU/PI - III. třída

Uherský Brod
Rozhodčí (kategorie A) 1715

Soukup Radek

PU/PI - I. třída

ZŠ Trnava
Rozhodčí (kategorie B) 1690

Staněk Stanislav

PU/PI - II. třída

Uherský Ostroh
Rozhodčí (kategorie C) 1850

Strapina Ondřej

PU/PI - III. třída

Valašské Klobouky
Rozhodčí (kategorie C) 1851

Strapina Tomáš

PU/PI - III. třída

Valašské Klobouky
Rozhodčí (kategorie C) 1835

Střecha Martin

PU/PI - III. třída

JUNIOR Chropyně
Rozhodčí (kategorie C) 1027

Střižík Stanislav

PU,PI - III. třída

Uherský Brod
Rozhodčí (kategorie C) 1026

Střižíková Ludmila

PU, PI - III. třída

Uherský Brod
Rozhodčí (kategorie C) 1838

Vavřík Petr

PU/PI - III. třída

Kelč
Rozhodčí (kategorie C) 783

Vrága Dušan

PU/PI - III. třída

Uherský Brod
Rozhodčí (kategorie B) 522

Zajíček Dušan

PU/PI - II. třída

Lešná 0428
Rozhodčí (kategorie C) 1692

Zajíčková Jitka

PU/PI - III. třída

Uherský Ostroh
Rozhodčí (kategorie B) 1467

Zlatník Vincenc

PU/PI - II. třída

Uherský Brod
Rozhodčí (kategorie A) 1407

Žufan Josef

PU/PI/HZ - I. třída

Uherský Ostroh

Seznam trenérů v kraji

Trenér (kategorie C) 1600

Arm Dimitrij

Trenér (kategorie C) 39

Brhlík Petr

Trenér (kategorie C) 1659

Fryčková Sabina

Trenér (kategorie C) 1051

Halabrín Miroslav

Trenér (kategorie C) 1673

Houšť Radek

PU/PI - III. třída

Zlínské krajské sdružení
Zlín
Trenér (kategorie B) 1379

Hrdlička Zbyněk

Trenér (kategorie C) 1586

Jančara Zdeněk

Trenér (kategorie B) 1224

Janošťák Štefan

Trenér (kategorie B) 153

Jasný Václav

Trenér (kategorie C) 1674

Krahulík Pavel

PU/PI - III. třída

Zlínské krajské sdružení
Zlín
Trenér (kategorie B) 1223

Málek Karel

Trenér (kategorie B) 336

Malůš Miroslav

Trenér (kategorie B) 1381

Mrázek Petr

Trenér (kategorie C) 1585

Ondrašík Radek

Trenér (kategorie B) 1222

Polášek Miroslav

Trenér (kategorie B) 1376

Pospíšil Ladislav

Trenér (kategorie B) 1277

Prokeš Martin

Trenér (kategorie C) 1494

Soukup Radek

Trenér (kategorie C) 1599

Střecha Martin

Trenér (kategorie C) 1470

Vaštík Antonín

PU/PI - III. třída

Zlínské krajské sdružení
Nivnice
Trenér (kategorie B) 1377

Vrága Dušan

Trenér (kategorie C) 1387

Zajíčková Jitka

Trenér (kategorie C) 1385

Zlatník Vincenc