Hradec Králové — broky

Kontakty

Jméno Funkce Kontakt
Robin Daněk vedoucí a trenér disciplíny trap +420 775 310 820
robindanek@seznam.cz
Luboš Rychlík trenér disciplíny skeet +420 775 070 782
rychliklubos@seznam.cz


Sociální sítě:   

Facebook


V současné době je vedoucím střediska bývalý reprezentant v disciplíně trap Robin Daněk, který působí v RSCM od roku 2018 kdy se stal zaměstnancem ČSS a začal se zaměřovat na výchovu talentů v disciplíně trap.

Robin Daněk – v současné době provádíme náborové akce společně s Královehradeckou Duklou a zaměřujeme se na rozšíření dětské základny. Jsme limitováni časovou dobou tréninku. Střílí se pouze út-čt od 9.00 do 16.00. Ale máme rozjednané i okolní střelnice od Pardubic až po Mělník a chceme, aby se tento krásný sport dostal do většího podvědomí.

Zaměřujeme se na disciplínu skeet, která po odchodu p. Leoše Hlaváčka který celé RSCM v Hradci založil. Disciplína skeet lehce strádá ale zkušená pomoc Jana Sychry z Královehradecké Dukly, který se společně se mnou tréninku věnuje dostává zase nový směr.

Děti se věnují i nové disciplíně universální trap který sice není olympijská disciplína, ale v poslední době se těší velké oblibě jak na domácí, tak i světové scéně. Robin Daněk dodal, že tato disciplína je skvělý doplněk tréninku a děti můžou startovat i na MS a ME v neomezeném počtu a sbírat tak cenné zkušenosti.

RSCM prošlo již několik dětí které se podařilo zařadit do rezortních center Dukly Hradec Králové a Komety Brno. Například Martina Matějková, která vozí medaile ze světových soutěží je skvělým příkladem. Věříme, že ji budou následovat i další střelci a střelkyně z našeho RSCM Hradec Králové.
Hradec Králové — broky
Autor: Rampula Matěj, Čas poslední změny 18.03.24 11:03