Kalendář
Naleznete zde všechny evidované soutěže, jejich propozice a následně i výsledky.
16. Grand Prix Rakouska
Město: Eisenstadt (Rakousko)
VC SPORCK 2024
Přihlášení do: 12. května 2024
Město: Stará Lysá (Česko)
Pořádající klub: SPORCK Stará Lysá
Buchlovické předovky
Přihlášení do: 26. května 2024
Město: Buchlovice (Česko)
Pořádající klub: Buchlovice
Oblastní soutěž ve střelbě z předovek
Přihlášení do: 21. dubna 2024
Město: Budišov (Česko)
Pořádající klub: Ostrava - Vítkovice
VC SSK 0311-Most 2024
Přihlášení do: 1. června 2024
Město: Čepirohy (Česko)
Pořádající klub: Doly Ležáky Most
Strážnické předovky
Přihlášení do: 8. června 2024
Město: Strážnice (Česko)
Pořádající klub: Strážnice
Lukovská kule XVII. ročník + přebor Pardubického a Královéhradeckého kraje
Přihlášení do: 7. června 2024
Město: Luková u Lanškrouna (Česko)
Pořádající klub: ORLICE Luková
59. ročník Velké ceny města Uherský Ostroh a 45. Ročník memoriálu Stanislava Křiváka
Přihlášení do: 6. července 2024
Město: Uherský Ostroh (Česko)
Pořádající klub: Uherský Ostroh
Čestické předovky
Přihlášení do: 25. července 2024
Město: Čestice (Česko)
Pořádající klub: Orličtí ostrostřelci
Memoriál Gũntera Stoklasy ,, osmý ROČNÍK “
Přihlášení do: 3. srpna 2024
Město: Nová paka (Česká republika)
Pořádající klub: Nová Paka
Oblastní soutěž ve střelbě z předovek
Přihlášení do: 4. srpna 2024
Město: Budišov (Česko)
Pořádající klub: Ostrava - Vítkovice
Oblastní soutěž ve střelbě z předovek
Přihlášení do: 25. srpna 2024
Město: Budišov (Česko)
Pořádající klub: Ostrava - Vítkovice
30. MS MLAIC
Město: Valeggio sul Mincio (Itálie)
Poslední prázdninový výstřel 23. ročník a 16. ročník Memoriálu Karla Aubuse
Přihlášení do: 31. srpna 2024
Město: Uherský Ostroh (Česko)
Pořádající klub: Uherský Ostroh
Strážnický perkusák 2024
Přihlášení do: 8. září 2024
Město: Strážnice (Česko)
Pořádající klub: Strážnice
Memoriál Jana Vondráčka XVII. ročník
Přihlášení do: 6. září 2024
Město: Luková u Lanškrouna (Česko)
Pořádající klub: ORLICE Luková
Oblastní soutěž ve střelbě z předovek
Přihlášení do: 6. října 2024
Město: Budišov (Česko)
Pořádající klub: Ostrava - Vítkovice
Starolysský lunt 2024
Přihlášení do: 6. října 2024
Město: Stará Lysá (Česko)
Pořádající klub: SPORCK Stará Lysá
Podzimní soutěž z předovek 2024
Přihlášení do: 11. října 2024
Město: Ostroměř (Česká republika)
Pořádající klub: Ostroměř