Krajské sdružení Plzeň

Evidenční číslo

1006 

Telefon

00420 603 885 020 

Počet klubů

33 

Počet členů v klubech

749 

Počet rozhodčích v kraji

90 

Počet trenérů v kraji

74 

Předseda

Havel Jaroslav

Hospodář

Boušová Dagmar

Místopředseda

Fidler Jan

ARNIKA Tachov Evidenční č. 0080

Bor

Broky - Plzeň Evidenční č. 0753

Plzeň

Chocomyšl Evidenční č. 0412

Koloveč

Dlouhý Újezd — v likvidaci Evidenční č. 0352

Tachov

Dobřany Evidenční č. 0110

Dobřany

DUKLA Plzeň Evidenční č. 0370

Plzeň 4-Újezd

Hlavňovice Evidenční č. 0186

Petrovice u Sušice

Holoubkov Evidenční č. 0438

Holoubkov

Hostouň Evidenční č. 0305

Nýřany

IMPERÁTOR Evidenční č. 0066

Všeruby

Izotop Ústaleč Evidenční č. 0091

Kolínec

Kašperské Hory Evidenční č. 0035

Kašperské Hory

Kladruby Evidenční č. 0240

Kladruby

Klatovy Evidenční č. 0173

Plánice

Klenčí pod Čerchovem Evidenční č. 0185

Klenčí pod Čerchovem

Kokšín Evidenční č. 0508

Švihov

Kout na Šumavě Evidenční č. 0155

Kout na Šumavě

Leváci Evidenční č. 0169

Třemošná

Líšťany Evidenční č. 0180

Karlovy Vary

OLYMP Plzeň Evidenční č. 0012

Chotíkov

Plzeň Evidenční č. 0076

Plzeň

Plzeň - Doubravka Evidenční č. 0170

Plzeň

Plzeň Slovany Evidenční č. 0015

Plzeň

Plzeň-střed Evidenční č. 0176

Plzeň

Pošumaví Vojovice Evidenční č. 0900

Nepomuk

při SKP Psohlavec Domažlice Evidenční č. 0486

Domažlice

RANGERS Evidenční č. 0802

Stod

RAPID Plzeň Evidenční č. 0232

Plzeň

Sedliště Evidenční č. 0153

Blovice

Staré Sedlo Evidenční č. 0735

Bor

Starý Plzenec Evidenční č. 0350

Plzeň

Střelnice Dvorec Evidenční č. 0184

Radnice u Rokycan

Újezd sv. Kříže Evidenční č. 0230

Bělá nad Radbuzou

Seznam rozhodčích v kraji

Rozhodčí (kategorie B) 632

Anýž Jaroslav

PU/PI/BT/HZ - II. třída

BR - II. třída

Plzeň-střed
Rozhodčí (kategorie C) 1635

Bartošek Marek

PU/PI - III. třída

Plzeň Slovany
Rozhodčí (kategorie A) 653

Bauerová Irena

PU/PI/BT - I. třída

při SKP Psohlavec Domažlice
Rozhodčí (kategorie C) 863

Bezpalec Jiří

PU/PI - III. třída

při SKP Psohlavec Domažlice
Rozhodčí (kategorie B) 1520

Bittner Pavel

PU/PI/BT - II. třída

DUKLA Plzeň
Rozhodčí (kategorie C) 1503

Bouda Josef

BR - III. třída

Leváci
Rozhodčí (kategorie A) 327

Boušová Dagmar

BR - I. třída

Broky - Plzeň
Rozhodčí (kategorie C) 1750

Březák Vladimír

BR - III. třída

Pošumaví Vojovice
Rozhodčí (kategorie C) 1751

Brůha Luboš

BR - III. třída

Pošumaví Vojovice
Rozhodčí (kategorie A) 687

Bubrle František

BR - I. třída

Broky - Plzeň
Rozhodčí (kategorie C) 1504

Bubrle Vojtěch

BR - III. třída

Broky - Plzeň
Rozhodčí (kategorie A) 106

Čekan Jaroslav

PU/PI/BT - I. třída

BR - I. třída

Plzeň Slovany
Rozhodčí (kategorie C) 1527

Černoch Petr

PU/PI - III. třída

DUKLA Plzeň
Rozhodčí (kategorie B) 1749

Čiviš Jaroslav

BR - II. třída

Pošumaví Vojovice
Rozhodčí (kategorie C) 1976

Dubový Jindřich

PU/PI - III. třída

DUKLA Plzeň
Více informací
Rozhodčí (kategorie B) 405

Dufek Josef

PU/PI/BT - II. třída

Kout na Šumavě
Rozhodčí (kategorie C) 1396

Fiala Josef

PU/PI - III. třída

DUKLA Plzeň
Rozhodčí (kategorie A) 1575

Fiala Vlastislav

PU/PI - I. třída

RAPID Plzeň
Rozhodčí (kategorie C) 691

Fidler Jan

PU/PI - III. třída

Plzeň Slovany
Rozhodčí (kategorie C) 1578

Fidrant Josef

PU/PI - III. třída

při SKP Psohlavec Domažlice
Rozhodčí (kategorie C) 902

Fuksa Pavel

PU/PI - III. třída

ARNIKA Tachov
Rozhodčí (kategorie A) 797

Gerberg Petr

PU/PI - I. třída

Klatovy
Rozhodčí (kategorie A) 104

Grim Josef

PU/PI/BT/HZ/KU - I. třída

Plzeň Slovany
Rozhodčí (kategorie A) 167

Havel Jaroslav

PU/PI/BT - I. třída

RAPID Plzeň
Rozhodčí (kategorie A) 162

Holub František

PU/PI/BT/HZ - I. třída

Klatovy
Rozhodčí (kategorie C) 1623

Hromada Jiří

PU/PI - III. třída

DUKLA Plzeň
Rozhodčí (kategorie A) 243

Hruška Václav

PU/PI/BT - I. třída

při SKP Psohlavec Domažlice
Rozhodčí (kategorie B) 1693

Hudský Dušan

PU/PI - II. třída

DUKLA Plzeň
Rozhodčí (kategorie B) 366

Hůla Jan

BR - II. třída

DUKLA Plzeň
Rozhodčí (kategorie A) 330

Hyková Bedřiška

PU/PI/HZ - I. třída

RAPID Plzeň
Rozhodčí (kategorie C) 2035

Jaklová Jana

PU/PI/BT/HZ - III. třída

Klatovy
Rozhodčí (kategorie C) 2042

Jiroušek Vladimír

PU/PI - III. třída

Hlavňovice
Rozhodčí (kategorie C) 1855

Jonáš Bedřich

BR - III. třída

DUKLA Plzeň
Rozhodčí (kategorie A) 1777

Kadlec Zdeněk

PU/PI - I. třída

Klatovy
Rozhodčí (kategorie A) 1400

Kasipovič Nikica

PU/PI - I. třída

Plzeň Slovany
Rozhodčí (kategorie B) 406

Kaufner Jan

PU/PI/BT - II. třída

při SKP Psohlavec Domažlice
Rozhodčí (kategorie C) 1528

Klíma Ondřej

BR - III. třída

Hlavňovice
Rozhodčí (kategorie B) 534

Kočí Josef

PU/PI/BT - II. třída

ARNIKA Tachov
Rozhodčí (kategorie A) 309

Kocourek František

PU/PI/BT - I. třída

Plzeň Slovany
Rozhodčí (kategorie A) 346

Koukal Jiří

PU/PI/BT/HZ - I. třída

Klatovy
Rozhodčí (kategorie A) 11

Kovařík Petr

PU/PI/BT - I. třída

OLYMP Plzeň
Rozhodčí (kategorie C) 1770

Krhounová Marie

PU/PI - III. třída

ARNIKA Tachov
Rozhodčí (kategorie A) 326

Krůs Karel

BR - I. třída

Broky - Plzeň
Rozhodčí (kategorie C) 1579

Kůrka Jan

PU/PI - III. třída

DUKLA Plzeň
Rozhodčí (kategorie A) 278

Kýček Miroslav

PU/PI - I. třída

Plzeň Slovany
Rozhodčí (kategorie C) 2023

Lohynský Miroslav

PU/PI - III. třída

DUKLA Plzeň
Rozhodčí (kategorie B) 544

Luksch František

PU/PI/BT - II. třída

Újezd sv. Kříže
Rozhodčí (kategorie A) 682

Lusk Stanislav

BR - I. třída

Broky - Plzeň
Rozhodčí (kategorie C) 1508

Lusk Tomáš

BR - III. třída

Broky - Plzeň
Rozhodčí (kategorie A) 1574

Medla Jiří

PU/PI - I. třída

Plzeň Slovany
Rozhodčí (kategorie C) 2025

Mikulčíková Kateřina

PU/PI - III. třída

DUKLA Plzeň
Více informací
Rozhodčí (kategorie C) 1973

Mutinský Petr

PU/PI - III. třída

Plzeň Slovany
Rozhodčí (kategorie C) 2041

Nový Jan

PU/PI - III. třída

Hlavňovice
Rozhodčí (kategorie B) 549

Pavlíček Jindřich

PU/PI/BT - II. třída

při SKP Psohlavec Domažlice
Rozhodčí (kategorie A) 1888

Peer M. David

PU/PI - I. třída

RAPID Plzeň
Rozhodčí (kategorie B) 1246

Podhráský Martin

PU/PI - II. třída

OLYMP Plzeň
Více informací
Rozhodčí (kategorie C) 824

Pokorný Bohumír

PU/PI/BT - III. třída

DUKLA Plzeň
Rozhodčí (kategorie A) 174

Popovič Ivan

PU/PI/BT - I. třída

při SKP Psohlavec Domažlice
Rozhodčí (kategorie A) 184

Pučelík Václav

PU/PI/HZ - I. třída

RAPID Plzeň
Rozhodčí (kategorie C) 1981

Rampula Matěj

PU/PI - III. třída

DUKLA Plzeň
Více informací
Rozhodčí (kategorie C) 1974

Rostás Michal

PU/PI - III. třída

Plzeň Slovany
Rozhodčí (kategorie C) 1512

Ryneš Radek

BR - III. třída

Chocomyšl
Rozhodčí (kategorie A) 472

Šafránek Pavel

PU/PI - I. třída

DUKLA Plzeň
Rozhodčí (kategorie A) 23

Šašek Václav

PU/PI/BT - I. třída

OLYMP Plzeň
Rozhodčí (kategorie C) 2034

Semerád Miroslav

PU/PI - III. třída

DUKLA Plzeň
Rozhodčí (kategorie A) 800

Šetlíková Pavlína

PU/PI - I. třída

ARNIKA Tachov
Rozhodčí (kategorie A) 142

Šimša Oldřich

PU/PI/BT/HZ - I. třída

Plzeň-střed
Rozhodčí (kategorie A) 1985

Šindelář Milan

BR - I. třída

DUKLA Plzeň
Rozhodčí (kategorie C) 1529

Škanta Marek

BR - III. třída

Izotop Ústaleč
Rozhodčí (kategorie B) 1771

Skopová Lenka

PU/PI - II. třída

RAPID Plzeň
Rozhodčí (kategorie A) 1577

Skopový Pavel

PU/PI - I. třída

RAPID Plzeň
Rozhodčí (kategorie C) 2043

Skyba Karel

PU/PI - III. třída

RAPID Plzeň
Rozhodčí (kategorie B) 1969

Sochor Jakub

PU/PI - II. třída

OLYMP Plzeň
Rozhodčí (kategorie B) 1397

Špaček Bohuslav

PU/PI - II. třída

Plzeň Slovany
Rozhodčí (kategorie A) 166

Steiner Václav

PU/PI/KU - I. třída

RAPID Plzeň
Rozhodčí (kategorie C) 2033

Strnad Vladimír

PU/PI - III. třída

Kout na Šumavě
Rozhodčí (kategorie A) 928

Svatuška Josef

PU/PI - I. třída

při SKP Psohlavec Domažlice
Rozhodčí (kategorie B) 1516

Švec Miloslav

BR - II. třída

IMPERÁTOR
Rozhodčí (kategorie A) 1672

Světlík Pavel

PU/PI - I. třída

DUKLA Plzeň
Více informací
Rozhodčí (kategorie A) 212

Svoboda Jiří

PU/PI/BT - I. třída

Plzeň - Doubravka
Rozhodčí (kategorie C) 748

Toman Václav

PU/PI - III. třída

Kout na Šumavě
Rozhodčí (kategorie C) 1779

Tribula Zbyněk

PU/PI - III. třída

ARNIKA Tachov
Rozhodčí (kategorie C) 919

Trišč Ondřej

PU/PI - III. třída

Újezd sv. Kříže
Rozhodčí (kategorie C) 1592

Troják Jiří

PU/PI - III. třída

BR - III. třída

Hlavňovice
Rozhodčí (kategorie C) 1979

Tupý Antonín

PU/PI - III. třída

DUKLA Plzeň
Rozhodčí (kategorie C) 2001

Turjanica Václav

PU/PI - III. třída

Klatovy
Rozhodčí (kategorie C) 1867

Tyc Adam

PU/PI - III. třída

DUKLA Plzeň
Rozhodčí (kategorie A) 578

Urban Josef

PU/PI - II. třída

BR - I. třída

Dobřany
Rozhodčí (kategorie C) 2006

Vejskal Zdeněk

PU/PI - II. třída

Klatovy
Rozhodčí (kategorie A) 1763

Vodička Luděk

BR - I. třída

DUKLA Plzeň

Seznam trenérů v kraji

Trenér (kategorie B) 1062

Bakeš Milan

Trenér (kategorie A) 8

Baroch Petr

Trenér (kategorie C) 1437

Bartošek Marek

Trenér (kategorie C) 23

Bezpalec Jiří

Trenér (kategorie C) 1407

Bittner Pavel

Trenér (kategorie A) 1595

Blažek Emil

Trenér (kategorie C) 1538

Brabcová Aneta

Více informací
Trenér (kategorie C) 1593

Brabec Petr

PU/PI - III. třída

Krajské sdružení Plzeň
Klatovy
Trenér (kategorie B) 1514

Bruns Adéla

Trenér (kategorie A) 1272

Bureš Jaromír

Trenér (kategorie A) 1402

Černoch Petr

Trenér (kategorie C) 1638

Dubový Jindřich

Více informací
Trenér (kategorie C) 71

Dufek Josef

Trenér (kategorie A) 1510

Fiala Josef

Trenér (kategorie C) 1597

Fiala Vlastislav

Trenér (kategorie B) 80

Fidler Jan

Trenér (kategorie C) 1688

Franta Josef

Trenér (kategorie B) 1121

Frantalová Kateřina

Trenér (kategorie C) 1687

Gerberg Petr

PU/PI - III. třída

Krajské sdružení Plzeň
Klatovy
Trenér (kategorie B) 338

Gregor Stanislav

Trenér (kategorie C) 1701

Haška Jiří

Trenér (kategorie B) 1603

Hauer Jiří

Trenér (kategorie B) 105

Havel Jaroslav

Trenér (kategorie B) 1588

Havlík Martin

Trenér (kategorie C) 1709

Herman Michal

Trenér (kategorie C) 1703

Hošek Petr

Trenér (kategorie C) 1448

Hromada Jiří

Trenér (kategorie B) 1195

Hůla Jan

Trenér (kategorie A) 1259

Hurt Vladimír

Trenér (kategorie A) 1157

Hyková Bedřiška

Trenér (kategorie A) 1512

Jeřábek Tomáš

Trenér (kategorie C) 1503

Jonáš Bedřich

Trenér (kategorie A) 165

Kalná Marie

Trenér (kategorie C) 409

Kaufner Jan

Trenér (kategorie C) 375

Kočí Josef

Trenér (kategorie B) 1635

Kolaříková Kateřina

Trenér (kategorie B) 1575

Koukal Jiří

PU/PI - II. třída

Krajské sdružení Plzeň
Klatovy
Trenér (kategorie A) 371

Kovařík Petr

Trenér (kategorie A) 1632

Krausová Lenka

Trenér (kategorie C) 1639

Kubeš Martin

Trenér (kategorie B) 1428

Kůrka Jan

Trenér (kategorie B) 1061

Kůrka Petr

Trenér (kategorie C) 1642

Kuvík Radek

PU/PI - III. třída

Krajské sdružení Plzeň
Kladruby
Trenér (kategorie C) 1702

Lašek Jan

Trenér (kategorie C) 1698

Lohynský Miroslav

Trenér (kategorie B) 1033

Mach Milan

Trenér (kategorie C) 1289

Medla Jiří

Trenér (kategorie C) 1712

Mokoš Pavel

Trenér (kategorie B) 1513

Podhráský Martin

Více informací
Trenér (kategorie A) 1269

Pokorný Bohumír

Trenér (kategorie B) 1288

Poláček František

Trenér (kategorie C) 1327

Popovič Ivan

Trenér (kategorie B) 1533

Rostás Michal

Trenér (kategorie C) 985

Rozum Michal

Trenér (kategorie C) 1641

Ryneš Milan

PU/PI - III. třída

Krajské sdružení Plzeň
Klatovy
Trenér (kategorie C) 1643

Ryneš Radek

PU/PI - III. třída

Krajské sdružení Plzeň
Chocomyšl
Trenér (kategorie A) 1270

Šafránek Pavel

Trenér (kategorie A) 1247

Šašek Václav

Trenér (kategorie C) 1705

Semerád Miroslav

Trenér (kategorie C) 373

Šetlíková Pavlína

Trenér (kategorie C) 1647

Simák Jozef

Trenér (kategorie B) 1173

Šimša Oldřich

PU/PI/BT - II. třída

Krajské sdružení Plzeň
Plzeň-střed
Trenér (kategorie C) 1693

Skopová Lenka

Trenér (kategorie A) 1258

Skopový Pavel

Trenér (kategorie C) 1699

Skyba Karel

Trenér (kategorie C) 1700

Smetana Jaromír

Trenér (kategorie B) 1685

Spiner Bohuslav

Trenér (kategorie B) 1256

Steiner Václav

Trenér (kategorie A) 1511

Strnad Martin

Více informací
Trenér (kategorie C) 1711

Strnad Vladimír

Trenér (kategorie C) 1535

Světlík Pavel

Více informací
Trenér (kategorie B) 1156

Trdličková Petra

Trenér (kategorie B) 1391

Varga Miroslav

Trenér (kategorie C) 1518

Vodička Luděk