Jihomoravské krajské sdružení

Evidenční číslo

1011 

Počet klubů

35 

Počet členů v klubech

501 

Počet rozhodčích v kraji

86 

Počet trenérů v kraji

44 

Předseda

Janota Lubomír

Hospodář

Místopředseda

Borůvka Karel

ACTIV - SPORT Brno Evidenční č. 0830

Brno - Bystrc

Adonis sport Evidenční č. 0440

Sudice

Brno 1 Evidenční č. 0114

Brno

Brno - Kývalka Evidenční č. 0775

Hrušovany u Brna

Bučovice Evidenční č. 0122

Bučovice - Vícemilice

ČSAD Znojmo Evidenční č. 0112

Dobšice

DON SHOT Evidenční č. 0606

Brno

Elektrárna Hodonín Evidenční č. 0457

Vracov

J.A.M. Lednice Evidenční č. 0683

Lednice

KNS Brno, shooting team Evidenční č. 0901

Brno - Chrlice

Kometa Brno Evidenční č. 0397

Brno

KOSTELECKÝ Evidenční č. 0736

Holasice

Křenovice Evidenční č. 0259

Křenovice

Kuřim Evidenční č. 0101

Kuřim

Mikulov Evidenční č. 0627

Mikulov

Miroslav Evidenční č. 0581

Miroslav

Moravských střelců - AWIW Brno Evidenční č. 0714

Veverská Bítýška

Patriot Brno Evidenční č. 0123

Pravlov

Policie ČR Břeclav Evidenční č. 0653

Břeclav

Prosiměřice č-0125 Evidenční č. 0125

Prosiměřice

Rajhrad Evidenční č. 0403

Znojmo

Rakovec Evidenční č. 0700

Kobylnice

Shooting Hrdlička Evidenční č. 0270

Brno

SLATINA Brno Evidenční č. 0162

Brno

Slavkov u Brna 0750 Evidenční č. 0750

Slavkov u Brna

SSK Moravia Magna Evidenční č. 0304

Jinačovice

Strážnice Evidenční č. 0452

Petrov

TATRA Hodonín Evidenční č. 0325

Hodonín

Tišnov Evidenční č. 0172

Tišnov

Veselí nad Moravou 0569 Evidenční č. 0569

Veselí nad Moravou

Vyškov Evidenční č. 0503

Vyškov

WarZone Blansko Evidenční č. 0524

Blansko

Zbýšov Evidenční č. 0139

Zbýšov

Znojemská orlice Evidenční č. 0103

Jaroslavice

Znojmo Evidenční č. 0655

Prosiměřice

Seznam rozhodčích v kraji

Rozhodčí (kategorie A) 365

Adamec Luboš

BR - I. třída

ACTIV - SPORT Brno
Rozhodčí (kategorie B) 1788

Bartoš Martin

PU/PI - II. třída

Miroslav
Rozhodčí (kategorie B) 1787

Bartoš Pavel

PU/PI - II. třída

Miroslav
Rozhodčí (kategorie C) 1054

Bednařík Vladimír

PU/PI/HZ - III. třída

Veselí nad Moravou 0569
Rozhodčí (kategorie ) 341

Darmovzal Miroslav

Rozhodčí (kategorie B) 1532

Diba Petr

PU/PI - III. třída

Slavkov u Brna 0750
Rozhodčí (kategorie A) 1191

Doleček Břetislav

BR - I. třída

Kometa Brno
Rozhodčí (kategorie A) 698

Doležal Jiří

PU/PI/BT - I. třída

Patriot Brno
Rozhodčí (kategorie C) 2016

Dorničák Petr

BR - III. třída

J.A.M. Lednice
Rozhodčí (kategorie C) 1786

Duda Jaromír

PU/PI - III. třída

Patriot Brno
Rozhodčí (kategorie ) 1261

Dunaj Ivo

Rozhodčí (kategorie C) 1153

Dvořáček Karel

PU/PI - III. třída

Policie ČR Břeclav
Rozhodčí (kategorie B) 615

Dvořák Jiří

PU/PI - II. třída

Brno - Kývalka
Rozhodčí (kategorie C) 1412

Dvorský Karel

HZ - III. třída

Veselí nad Moravou 0569
Rozhodčí (kategorie B) 950

Gach Jiří

BR - II. třída

Kometa Brno
Rozhodčí (kategorie A) 234

Goldhammer Jindřich

PU/PI/BT/KU/EPP/HZ - I. třída

Slavkov u Brna 0750
Rozhodčí (kategorie A) 224

Herodek Jan

PU/PI/BT/KU/EPP/HZ - I. třída

SLATINA Brno
Rozhodčí (kategorie B) 1554

Hlaváček Josef

BR - II. třída

Adonis sport
Rozhodčí (kategorie A) 673

Hlaváček Josef

BR - I. třída

Adonis sport
Rozhodčí (kategorie A) 651

Hlaváček Petr

BR - I. třída

Adonis sport
Rozhodčí (kategorie A) 225

Hlaváček Stanislav

PU/PI/BT/KU/HZ - I. třída

SLATINA Brno
Rozhodčí (kategorie ) 1785

Hlavsa Petr

Rozhodčí (kategorie ) 1011

Hrazdíra Jiří

Rozhodčí (kategorie A) 951

Hrdlička Petr

BR - I. třída

Shooting Hrdlička
Rozhodčí (kategorie C) 2015

Hrdlička Vít

BR - III. třída

Kometa Brno
Rozhodčí (kategorie C) 2021

Hrdličková Zina

BR - III. třída

Kometa Brno
Více informací
Rozhodčí (kategorie A) 1684

Ilek Zdeněk

Rozhodčí (kategorie C) 923

Janík Marek

PU/PI - III. třída

Strážnice
Rozhodčí (kategorie A) 656

Janota David

BR - I. třída

J.A.M. Lednice
Rozhodčí (kategorie A) 347

Janota Lubomír

BR - I. třída

J.A.M. Lednice
Rozhodčí (kategorie B) 1070

Kadlec Jiří

PU/PI/HZ - II. třída

TATRA Hodonín
Rozhodčí (kategorie B) 1953

Kaláb Jiří

BR - II. třída

Kometa Brno
Rozhodčí (kategorie A) 252

Kobza Ladislav

PU/PI - I. třída

Brno 1
Rozhodčí (kategorie C) 1530

Korbel Radim

PU/PI - III. třída

Slavkov u Brna 0750
Rozhodčí (kategorie C) 999

Kostelecký Roman

BR - III. třída

KOSTELECKÝ
Rozhodčí (kategorie C) 1933

Kozák Radek

BR - III. třída

SSK Moravia Magna
Rozhodčí (kategorie A) 272

Král Zdeněk

PU/PI/BT - I. třída

Znojmo
Rozhodčí (kategorie A) 248

Kratochvíl Eduard

PU/PI/BT/HZ - I. třída

TATRA Hodonín
Rozhodčí (kategorie C) 1891

Kunický Michal

PU/PI - III. třída

Kuřim
Rozhodčí (kategorie B) 1192

Lipták Jiří

BR - II. třída

Kometa Brno
Více informací
Rozhodčí (kategorie A) 25

Machan Josef

BR - I. třída

ACTIV - SPORT Brno
Rozhodčí (kategorie C) 2020

Machanová Lucie

BR - III. třída

J.A.M. Lednice
Rozhodčí (kategorie A) 953

Machát Josef

BR - I. třída

Kometa Brno
Rozhodčí (kategorie B) 1752

Málek Jakub

BR - II. třída

KOSTELECKÝ
Rozhodčí (kategorie C) 1413

Maňák Stanislav

HZ - III. třída

Veselí nad Moravou 0569
Rozhodčí (kategorie C) 2018

Maňáková Martina

BR - III. třída

J.A.M. Lednice
Rozhodčí (kategorie C) 1926

Matějík Miroslav

BR - III. třída

Kometa Brno
Rozhodčí (kategorie C) 2019

Můčka Igor

BR - III. třída

J.A.M. Lednice
Rozhodčí (kategorie C) 2017

Nejedlá Natálie

BR - III. třída

J.A.M. Lednice
Rozhodčí (kategorie ) 128

Němec Václav

Rozhodčí (kategorie B) 532

Nohel Antonín

PU/PI - II. třída

Zbýšov
Rozhodčí (kategorie C) 1364

Novák Radomil

BR - III. třída

KNS Brno, shooting team
Rozhodčí (kategorie C) 1175

Novotný Jozef

PU/PI/HZ - III. třída

Vyškov
Rozhodčí (kategorie A) 1254

Ostrá Kateřina

Pu/PI - I. třída

SLATINA Brno
Rozhodčí (kategorie C) 1531

Páviš Antonín

PU/PI - III. třída

Slavkov u Brna 0750
Rozhodčí (kategorie A) 538

Pěch Pavel

PU/PI - I. třída

SLATINA Brno
Rozhodčí (kategorie B) 1769

Peroutka Karel

BR - II. třída

KOSTELECKÝ
Rozhodčí (kategorie B) 1535

Pilát Josef

PU/PI - III. třída

Slavkov u Brna 0750
Rozhodčí (kategorie B) 1536

Pilátová Ludmila

PU/PI - III. třída

Slavkov u Brna 0750
Rozhodčí (kategorie C) 1790

Pisarenko Jan

PU/PI - III. třída

Slavkov u Brna 0750
Rozhodčí (kategorie A) 1636

Pokorný David

PU/PI - I. třída

SLATINA Brno
Rozhodčí (kategorie C) 1661

Ponechal Lukáš

BR - III. třída

KNS Brno, shooting team
Rozhodčí (kategorie ) 1202

Posner Jan

Rozhodčí (kategorie B) 510

Příhoda František

PU/PI/BT/HZ - II. třída

Elektrárna Hodonín
Rozhodčí (kategorie A) 574

Procházka Jan

PU/PI/HZ - I. třída

Vyškov
Rozhodčí (kategorie A) 575

Procházka Zdeněk

PU/PI/HZ - I. třída

Vyškov
Rozhodčí (kategorie C) 1086

Průdek Ivan

PU/PI/HZ - III. třída

TATRA Hodonín
Rozhodčí (kategorie A) 1539

Šícha Libor

PU/PI - I. třída

Slavkov u Brna 0750
Rozhodčí (kategorie C) 1789

Šimák Jiří

PU/PI - III. třída

Slavkov u Brna 0750
Rozhodčí (kategorie A) 1929

Skála Pavel

BR - I. třída

ACTIV - SPORT Brno
Rozhodčí (kategorie C) 1042

Škrabálek Filip

BR - III. třída

Kometa Brno
Rozhodčí (kategorie A) 1369

Smetana Václav

BR - II. třída

ACTIV - SPORT Brno
Rozhodčí (kategorie C) 1584

Srb Radek

BR - III. třída

Znojemská orlice
Rozhodčí (kategorie A) 317

Staněk Milan

PU/PI/BT/EPP/HZ/OPU - I. třída

Brno - Kývalka
Rozhodčí (kategorie C) 938

Štrof Augustin

PU/PI - III. třída

Brno 1
Rozhodčí (kategorie C) 906

Suchý Miroslav

PU/PI - III. třída

SLATINA Brno
Rozhodčí (kategorie C) 1409

Sukup Vítězslav

HZ - III. třída

Veselí nad Moravou 0569
Rozhodčí (kategorie C) 1224

Súkup Robert

PU/PI/HZ - III. třída

Veselí nad Moravou 0569
Rozhodčí (kategorie C) 773

Tvarůžek Josef

PU/PI - III. třída

Prosiměřice č-0125
Rozhodčí (kategorie C) 1410

Uhlík Miroslav

HZ - III. třída

Veselí nad Moravou 0569
Rozhodčí (kategorie A) 1932

Vágner Josef

BR - I. třída

J.A.M. Lednice
Rozhodčí (kategorie A) 127

Valíček Bohuslav

PU/PI/HZ - I. třída

Kuřim
Rozhodčí (kategorie C) 961

Vodák Jiří

PU/PI - III. třída

Prosiměřice č-0125
Rozhodčí (kategorie C) 1076

Vyoral Jiří

PU/PI - III. třída

Křenovice
Rozhodčí (kategorie A) 570

Zaoral Radomír

BR - I. třída

Kometa Brno
Rozhodčí (kategorie B) 1954

Zapletal Jakub

BR - II. třída

ACTIV - SPORT Brno

Seznam trenérů v kraji

Trenér (kategorie A) 271

Adamec Luboš

Trenér (kategorie C) 1292

Bednařík Vladimír

Trenér (kategorie B) 1522

Borůvka Karel

Trenér (kategorie B) 1619

Černý Jaromír

Trenér (kategorie C) 1598

Dočkal Jiří

Trenér (kategorie B) 1490

Doleček Břetislav

Trenér (kategorie A) 1255

Doležal Jiří

Trenér (kategorie B) 1472

Duda Jaromír

Trenér (kategorie B) 1451

Dvořák Jiří

PU/PI/BT - II. třída

BR - III. třída

Jihomoravské krajské sdružení
Brno - Kývalka
Trenér (kategorie B) 1517

Gach Jiří

Trenér (kategorie B) 89

Goldhammer Jindřich

Trenér (kategorie B) 1592

Helešic Jaroslav

Trenér (kategorie C) 1488

Herberger Daniel

Trenér (kategorie B) 115

Herodek Jan

Trenér (kategorie A) 116

Hlaváček Stanislav

Trenér (kategorie A) 1159

Hrdlička Petr

PU/PI - I. třída

BR - I. třída

Jihomoravské krajské sdružení
Shooting Hrdlička
Trenér (kategorie C) 1620

Hrdlička Vít

Trenér (kategorie C) 1658

Ilek Zdeněk

Trenér (kategorie B) 1318

Janota Lubomír

Trenér (kategorie C) 1626

Kaláb Jiří

Trenér (kategorie C) 1612

Kaplan Igor

Trenér (kategorie C) 1621

Kozák Radek

Trenér (kategorie A) 1215

Machan Josef

Trenér (kategorie A) 1216

Machát Josef

Trenér (kategorie B) 1661

Málek Jakub

Trenér (kategorie C) 1303

Munduch Jaroslav

Trenér (kategorie C) 263

Nohel Antonín

Trenér (kategorie C) 1613

Novák Ondřej

Trenér (kategorie C) 1614

Nykrýnová Markéta

Trenér (kategorie C) 1199

Ostrá Kateřina

Trenér (kategorie B) 1625

Pláněk Pavel

Trenér (kategorie C) 1468

Pokorný David

Trenér (kategorie C) 1267

Procházka Jan

Trenér (kategorie C) 1268

Procházka Zdeněk

Trenér (kategorie B) 1615

Prokeš David

Trenér (kategorie C) 1629

Seidl Pavel

Trenér (kategorie B) 1455

Straka Michael

Trenér (kategorie C) 1293

Súkup Robert

Trenér (kategorie C) 1622

Vágner Josef

Trenér (kategorie C) 1624

Vaňhara Oldřich

Trenér (kategorie C) 1628

Vláčil Jindřich

Trenér (kategorie B) 425

Vodák Jiří

Trenér (kategorie A) 1214

Zaoral Radomír

Trenér (kategorie C) 1627

Zapletal Jakub