Moravskoslezské krajské sdružení

Evidenční číslo

1014 

Počet klubů

30 

Počet členů v klubech

752 

Počet rozhodčích v kraji

85 

Počet trenérů v kraji

76 

Předseda

Zetek Jaromír

Hospodář

Tomeček Květoslav

Místopředseda

Tenk Martin

ASTRA Bruntál Evidenční č. 0812

Bruntál

Bohumín Evidenční č. 0018

Frýdlant nad Ostravicí

Břidličná Evidenční č. 0545

Břidličná

FERUS Evidenční č. 0203

Ostrava - Přívoz

Frenštát pod Radhoštěm Evidenční č. 0377

Frenštát pod Radhoštěm

Hlučín Evidenční č. 0034

Hlučín

Horní Benešov Evidenční č. 0398

Horní Benešov

Hradec Evidenční č. 0132

Opava

Jindřichov Evidenční č. 0090

Jindřichov u Krnova

Kopřivnice Evidenční č. 0374

Kopřivnice

Korunní Evidenční č. 0505

Ostrava - Hulváky

Kovona Karviná Evidenční č. 0373

Karviná - Mizerov

Krnov Evidenční č. 0014

Krnov

Návsí 0741 Evidenční č. 0741

Třinec

Olymp Ostrava Evidenční č. 0079

Fryčovice

OLZA Třinec Evidenční č. 0158

Ropice 295

Opava Evidenční č. 0126

Opava - Kateřinky

Orlová Poruba Evidenční č. 0591

Orlová Poruba

Ostrava - Přívoz Evidenční č. 0823

Petřvald u Karviné

Ostrava - Vítkovice Evidenční č. 0235

Ostrava - Zábřeh

OSTROJ Opava Evidenční č. 0004

Opava 5

Petřvald Evidenční č. 0061

Petřvald u Karviné

policie ČR Ostrava Evidenční č. 0224

Ostrava - Hrabůvka

Příbor Evidenční č. 0100

Příbor

S.A.S Ostrava Evidenční č. 0171

Ostrava

Sedlnice Evidenční č. 0615

Kunín

Spartak Bílovec Evidenční č. 0106

Bravantice

Sportovně Střelecký klub Poruba, Skalka - z.s. Evidenční č. 0368

Ostrava - Poruba Skalka

Těrlicko Evidenční č. 0215

Albrechtice u Českého Těšína

TŽ Třinec Evidenční č. 0081

Třinec 6

Seznam rozhodčích v kraji

Rozhodčí (kategorie C) 1716

Adamec Pavel

PU/PI - III. třída

policie ČR Ostrava
Rozhodčí (kategorie C) 1817

Adamec Petr

PU/PI - III. třída

policie ČR Ostrava
Rozhodčí (kategorie C) 1912

Bartoš Daniel

PU/PI - III. třída

Ostrava - Vítkovice
Rozhodčí (kategorie A) 1627

Bartoš David

PU/PI - I. třída

Ostrava - Vítkovice
Rozhodčí (kategorie A) 191

Bauer Jan

PU/PI/BT - I. třída

Kovona Karviná
Rozhodčí (kategorie B) 506

Bém Vladimír

PU/PI - II. třída

Hradec
Rozhodčí (kategorie C) 1997

Bílek Petr

PU/PI - III. třída

Kovona Karviná
Rozhodčí (kategorie B) 1824

Bobka Bronislav

PU/PI - II. třída

policie ČR Ostrava
Rozhodčí (kategorie B) 1638

Bočková Ježková Jitka

PU/PI - II. třída

Břidličná
Rozhodčí (kategorie A) 1392

Böhm Peter

Rozhodčí (kategorie A) 440

Böhm Roman

Rozhodčí (kategorie C) 1819

Bouchalová Renáta

Rozhodčí (kategorie C) 700

Bukač Marek

PI - III. třída

policie ČR Ostrava
Rozhodčí (kategorie C) 1988

Čajka Tomáš

PU/PI - III. třída

policie ČR Ostrava
Rozhodčí (kategorie B) 1634

Černý Petr

PU/PI - II. třída

Horní Benešov
Rozhodčí (kategorie A) 600

Chalupa Tomáš

PU/PI - I. třída

Ostrava - Vítkovice
Rozhodčí (kategorie C) 831

Ciglerová Margita

PU/PI - III. třída

Bohumín
Rozhodčí (kategorie A) 1550

Fialová Martina

PU/PI - I. třída

Opava
Rozhodčí (kategorie A) 1540

Gebauer Vilém

PU/PI/BT - I. třída

Olymp Ostrava
Rozhodčí (kategorie B) 1643

Glac Zdeněk

PU/PI - II. třída

Kovona Karviná
Rozhodčí (kategorie C) 1990

Hanke Lukáš

PU/PI - III. třída

OSTROJ Opava
Rozhodčí (kategorie C) 1712

Hejna David

PU/PI - III. třída

policie ČR Ostrava
Rozhodčí (kategorie A) 1616

Hejna Radim

PU/PI - I. třída

policie ČR Ostrava
Rozhodčí (kategorie B) 438

Holaň Jiří

Rozhodčí (kategorie ) 371

Horčička Vladimír

Rozhodčí (kategorie C) 1628

Hromada Jan

PU/PI - III. třída

Opava
Rozhodčí (kategorie A) 1545

Hromočuk Michal

PU/PI - I. třída

Kopřivnice
Rozhodčí (kategorie C) 2000

Hrtánek Petr

PU/PI - III. třída

Olymp Ostrava
Rozhodčí (kategorie C) 1991

Hudymač Jakub

PU/PI - III. třída

OSTROJ Opava
Rozhodčí (kategorie C) 1632

Hýlová Věra

PU/PI - III. třída

Ostrava - Vítkovice
Rozhodčí (kategorie C) 1909

Ježková Jaroslava

PU/PI - III. třída

Břidličná
Rozhodčí (kategorie C) 1717

Kadlčíková Hana

PU/PI - III. třída

policie ČR Ostrava
Rozhodčí (kategorie C) 1813

Kalavský Tomáš

PU/PI - III. třída

Hradec
Rozhodčí (kategorie A) 1393

Karzel Karel

PU/PI - I. třída

Kovona Karviná
Rozhodčí (kategorie C) 1621

Kasper Tomáš

Rozhodčí (kategorie C) 1877

Kelnar Václav

PU/PI - III. třída

OSTROJ Opava
Rozhodčí (kategorie C) 1207

Knápek Jaroslav

PU/PI - III. třída

Sedlnice
Rozhodčí (kategorie B) 643

Koňařík Richard

PU/PI/HZ - II. třída

policie ČR Ostrava
Rozhodčí (kategorie A) 1217

König Pavel

PU/PI - I. třída

Horní Benešov
Rozhodčí (kategorie A) 451

Königová Marcela

PU/PI - I. třída

Horní Benešov
Rozhodčí (kategorie A) 1814

Korviny Petr

PU/PI - I. třída

Kovona Karviná
Rozhodčí (kategorie A) 37

Kotlář Pavel

PU/PI/BT - I. třída

Hlučín
Rozhodčí (kategorie B) 1641

Krečmer Jiří

PU/PI - II. třída

OSTROJ Opava
Rozhodčí (kategorie A) 1541

Krečmerová Pavlína

PU/PI - I. třída

OSTROJ Opava
Rozhodčí (kategorie C) 1998

Kubeš Pavel

PU/PI - III. třída

policie ČR Ostrava
Rozhodčí (kategorie A) 1719

Kurečka Aleš

PU/PI - I. třída

Olymp Ostrava
Rozhodčí (kategorie A) 1642

Lacký Antonín

PU/PI - I. třída

Kovona Karviná
Rozhodčí (kategorie A) 1180

Lichorobiec Stanislav

PU/PI/BT - I. třída

Ostrava - Přívoz
Rozhodčí (kategorie ) 1581

Matěj Petr

Rozhodčí (kategorie A) 1553

Meca Marek

PU/PI - I. třída

Kopřivnice
Rozhodčí (kategorie C) 1911

Míčková Kristýna

PU/PI - III. třída

Kopřivnice
Rozhodčí (kategorie C) 1549

Mikeska Jiří

PU/PI - III. třída

Ostrava - Přívoz
Rozhodčí (kategorie C) 1822

Mučka Karel

PU/PI - III. třída

policie ČR Ostrava
Rozhodčí (kategorie B) 591

Novotný Vladimír

PU/PI - II. třída

ASTRA Bruntál
Rozhodčí (kategorie A) 233

Ondrášek Tomáš

PU/PI/ - I. třída

Opava
Rozhodčí (kategorie B) 1815

Ondruška Jan

PU/PI - II. třída

Frenštát pod Radhoštěm
Rozhodčí (kategorie B) 1878

Patyk David

PU/PI - II. třída

OSTROJ Opava
Rozhodčí (kategorie C) 1546

Poláček Pavel

PU/PI - III. třída

Příbor
Rozhodčí (kategorie A) 1426

Polák Josef

PU/PI/BT - I. třída

policie ČR Ostrava
Rozhodčí (kategorie C) 1951

Polák Martin

PU/PI - III. třída

Frenštát pod Radhoštěm
Rozhodčí (kategorie C) 759

Schmid Olan

PU/PI - III. třída

Kovona Karviná
Rozhodčí (kategorie C) 1992

Šindler Jiří

PU/PI - III. třída

Olymp Ostrava
Rozhodčí (kategorie A) 1625

Slanina Václav

PU/PI - I. třída

Kovona Karviná
Rozhodčí (kategorie C) 1993

Slanina Vojtěch

PU/PI - III. třída

Opava
Rozhodčí (kategorie B) 1633

Slaninová Kateřina

PU/PI - II. třída

Kovona Karviná
Rozhodčí (kategorie A) 175

Šostý Zdeněk

PU/PI/BT - I. třída

Ostrava - Vítkovice
Rozhodčí (kategorie C) 1989

Špaček Lukáš

PU/PI - III. třída

Olymp Ostrava
Rozhodčí (kategorie C) 1879

Studnička Petr

Rozhodčí (kategorie C) 1542

Šuráb Jakub

Rozhodčí (kategorie A) 136

Sýkora Petr

PU/PI/BT/HZ - I. třída

policie ČR Ostrava
Rozhodčí (kategorie A) 1618

Tellinger Lumír

PU/PI - I. třída

Hradec
Rozhodčí (kategorie B) 1818

Tenk Martin

PU/PI - II. třída

Spartak Bílovec
Rozhodčí (kategorie B) 1916

Tesař David

PU/PI - II. třída

Hlučín
Rozhodčí (kategorie B) 520

Tobiášek Josef

PU/PI - II. třída

Krnov
Rozhodčí (kategorie A) 57

Tobiášková Zdenka

PU/PI - I. třída

Krnov
Rozhodčí (kategorie A) 30

Tomeček Květoslav

PU/PI/BT/HZ - I. třída

Olymp Ostrava
Rozhodčí (kategorie B) 1548

Tyraj Petr

PU/PI - II. třída

Kopřivnice
Rozhodčí (kategorie C) 1137

Vala Miroslav

PU/PI - III. třída

Ostrava - Vítkovice
Rozhodčí (kategorie C) 1999

Vildomec Jan

PU/PI - III. třída

Opava
Více informací
Rozhodčí (kategorie A) 331

Volek Miroslav

PU/PI - I. třída

Břidličná
Rozhodčí (kategorie B) 1714

Vyhlídal Jiří

Rozhodčí (kategorie C) 1913

Vyhlídal Tomáš

Rozhodčí (kategorie A) 67

Vyskočil František

PU/PI/BT - I. třída

Frenštát pod Radhoštěm
Rozhodčí (kategorie B) 402

Zatloukalová Vlasta

PU/PI - II. třída

OSTROJ Opava
Rozhodčí (kategorie C) 1640

Ženatá Gabriela

PU/PI - III. třída

OSTROJ Opava

Seznam trenérů v kraji

Trenér (kategorie C) 1495

Adamec Pavel

Trenér (kategorie C) 1527

Adamec Petr

Trenér (kategorie C) 1445

Bartoš David

Trenér (kategorie B) 12

Bauer Jan

Trenér (kategorie C) 1675

Bílek Petr

Trenér (kategorie C) 1530

Bobka Bronislav

Trenér (kategorie C) 1449

Bočková Ježková Jitka

Trenér (kategorie C) 1053

Böhm Peter

Trenér (kategorie B) 1017

Böhm Roman

Trenér (kategorie C) 1666

Čajka Tomáš

Trenér (kategorie C) 1446

Černý Petr

Trenér (kategorie B) 997

Chalupa Tomáš

Trenér (kategorie B) 312

Ciglerová Margita

Trenér (kategorie C) 1413

Fialová Martina

Trenér (kategorie C) 1320

Gebauer Vilém

Trenér (kategorie C) 1431

Glac Zdeněk

Trenér (kategorie C) 1669

Hanke Lukáš

Trenér (kategorie C) 1491

Hejna David

Trenér (kategorie C) 1426

Hejna Radim

Trenér (kategorie B) 930

Holaň Jiří

Trenér (kategorie C) 1447

Hromada Jan

Trenér (kategorie C) 1420

Hromočuk Michal

Trenér (kategorie C) 1678

Hrtánek Petr

Trenér (kategorie C) 1670

Hudymač Jakub

Trenér (kategorie C) 1496

Kadlčíková Hana

Trenér (kategorie C) 1523

Kalavský Tomáš

Trenér (kategorie C) 1245

Karkoška Aleš

Trenér (kategorie C) 417

Karzel Karel

Trenér (kategorie C) 1443

Kasper Tomáš

Trenér (kategorie C) 1583

Kelnar Václav

Trenér (kategorie C) 1046

König Pavel

Trenér (kategorie B) 999

Königová Marcela

Trenér (kategorie C) 1524

Korviny Petr

Trenér (kategorie B) 192

Krečmer Jiří

Trenér (kategorie C) 1439

Krečmer Jiří

Trenér (kategorie B) 1410

Krečmerová Pavlína

Trenér (kategorie C) 1640

Kubeš Pavel

Trenér (kategorie C) 1476

Kurečka Aleš

Trenér (kategorie C) 1418

Lichorobiec Stanislav

Trenér (kategorie C) 1676

Malík Dalibor

Trenér (kategorie C) 1430

Matěj Petr

Trenér (kategorie C) 1636

Matoška Michal

Trenér (kategorie C) 1422

Meca Marek

Trenér (kategorie C) 1416

Mikeska Jiří

Trenér (kategorie B) 1002

Novotný Vladimír

Trenér (kategorie C) 1525

Ondruška Jan

Trenér (kategorie C) 1582

Patyk David

Trenér (kategorie C) 1419

Poláček Pavel

Trenér (kategorie B) 464

Polák Josef

Trenér (kategorie C) 1630

Polák Martin

Trenér (kategorie C) 1243

Pražan Jiří

Trenér (kategorie B) 1671

Šindler Jiří

Trenér (kategorie C) 1434

Slanina Václav

Trenér (kategorie C) 1672

Slanina Vojtěch

Trenér (kategorie C) 1435

Slaninová Kateřina

Trenér (kategorie B) 1265

Šostý Zdeněk

Trenér (kategorie B) 1668

Špaček Lukáš

Trenér (kategorie C) 1467

Staško Jindřich

Trenér (kategorie C) 1581

Studnička Petr

Trenér (kategorie C) 1409

Šuráb Jakub

Trenér (kategorie B) 1209

Sýkora Petr

Trenér (kategorie C) 1444

Tellinger Lumír

Trenér (kategorie C) 1637

Tenk Lukáš

Trenér (kategorie B) 1509

Tenk Martin

Trenér (kategorie C) 1657

Tenková Jana

Trenér (kategorie B) 1362

Tobiášková Zdenka

Trenér (kategorie B) 469

Tomeček Květoslav

Trenér (kategorie C) 1246

Trošák Pavel

Trenér (kategorie C) 1421

Tyraj Petr

Trenér (kategorie B) 1345

Vala Miroslav

Trenér (kategorie C) 1677

Vildomec Jan

Více informací
Trenér (kategorie C) 1492

Vyhlídal Jiří

Trenér (kategorie C) 1594

Vyhlídal Tomáš

Trenér (kategorie B) 1166

Vyskočil František

Trenér (kategorie C) 1440

Ženatá Gabriela

Trenér (kategorie C) 1589

Žůrek Bohumír