Prvomájová pistole
Přihlášení do: 1. května 2024
Město: Nová paka (Česko)
Pořádající klub: Nová Paka
Zlato na SP v Baku získal Martin Podhráský
Více informacíDubská, Fouňová a Zrůstová si z Maďarska odváží týmový bronz!
Více informacíPřívratský opět vítězí! Ze Světového poháru v Granadě veze zlatou
Více informacíMartina Kučerová a Tomáš Nýdrle získali bronz v MIX týmech na SP v Rabatu
Více informacíKostelecký má stříbro ze SP v Rabatu
Více informacíPřívratský si veze ze SP v Káhiře Zlatou medaili
Více informacíNaleznete zde všechny evidované soutěže, jejich propozice a následně i výsledky.
Přihlášení do: 1. května 2024
Město: Nová paka (Česko)
Pořádající klub: Nová Paka
Město: Karviná - Nové Město (Česká Republika)
Pořádající klub: Kovona Karviná
Přihlášení do: 4. května 2024
Město: Lomnice u Sokolova (Česko)
Pořádající klub: Policie UNITOP Sokolov
Přihlášení do: 2. května 2024
Město: Praha 9 Hloubětín
Pořádající klub: Chaloupky 0121
Přihlášení do: 2. května 2024
Město: Hlučín (Česko)
Pořádající klub: Hlučín
Přihlášení do: 3. května 2024
Město: Holoubkov (Česko)
Pořádající klub: Holoubkov
Přihlášení do: 5. května 2024
Město: Opava (Česko)
Pořádající klub: OSTROJ Opava
Přihlášení do: 5. května 2024
Město: Chomutov (Česko)
Pořádající klub: CHOMUTOV
Přihlášení do: 5. května 2024
Město: Horní Cerekev (Česko)
Pořádající klub: Horní Cerekev
Město: Eisenstadt (Rakousko)
Přihlášení do: 11. května 2024
Město: Borek (Česká republika)
Pořádající klub: Borek
Přihlášení do: 10. května 2024
Město: Domažlice (Česko)
Pořádající klub: při SKP Psohlavec Domažlice
Přihlášení do: 11. května 2024
Město: Praha 9 (Česko)
Pořádající klub: V Chaloupkách
Přihlášení do: 8. května 2024
Město: Nivnice (Česko)
Pořádající klub: Nivnice
Přihlášení do: 11. května 2024
Město: Hradec Králové (Česko)
Přihlášení do: 9. května 2024
Město: Praha 9 Hloubětín
Pořádající klub: Chaloupky 0121
Přihlášení do: 10. května 2024
Město: Praha 6 - Sedlec (Česko)
Pořádající klub: DUEL Praha
Přihlášení do: 11. května 2024
Město: Brniště (CZ)
Pořádající klub: Brniště
Přihlášení do: 5. května 2024
Město: Poruba (Česko)
Pořádající klub: Olymp Ostrava
Přihlášení do: 9. května 2024
Město: Praha 6 - Sedlec (Česko)
Pořádající klub: DUEL Praha
Přihlášení do: 11. května 2024
Město: Děčín XXXII - Boletice (Česko)
Pořádající klub: Boletice n/L.
Přihlášení do: 9. května 2024
Město: Poděbrady (Česko)
Pořádající klub: DDM Kolín
Přihlášení do: 12. května 2024
Město: Zábřeh na Moravě (Česko)
Pořádající klub: Zábřeh na Moravě
Přihlášení do: 10. května 2024
Město: Klatovy (Česko)
Pořádající klub: Klatovy
Přihlášení do: 4. května 2024
Město: Svitavy (Česko)
Pořádající klub: Pomezí
Přihlášení do: 12. května 2024
Město: Strážnice (Česko)
Pořádající klub: Strážnice
Přihlášení do: 12. května 2024
Město: Praha 6 - Sedlec (Česko)
Pořádající klub: DUEL Praha
Přihlášení do: 14. května 2024
Město: Plzeň (Česko)
Pořádající klub: DUKLA Plzeň
Město: Lonato (Itálie)
Přihlášení do: 17. května 2024
Město: Sudice u Boskovic (Česko)
Pořádající klub: Adonis sport
Přihlášení do: 12. května 2024
Město: Stará Lysá (Česko)
Pořádající klub: SPORCK Stará Lysá
Přihlášení do: 16. května 2024
Město: Praha 9 Hloubětín
Pořádající klub: Chaloupky 0121
Přihlášení do: 17. května 2024
Město: Klatovy (Česko)
Pořádající klub: Klatovy
Přihlášení do: 19. května 2024
Město: Chomutov (Česko)
Pořádající klub: CHOMUTOV
Přihlášení do: 17. května 2024
Město: Plzeň (Česko)
Pořádající klub: DUKLA Plzeň