Trenéři

Trenér (kategorie C) 1693

Skopová Lenka

Trenér (kategorie C) 1135

Kopecký Josef

Trenér (kategorie C) 1716

Kučera Leoš

Trenér (kategorie C) 1718

Oliva Jan

Trenér (kategorie C) 1722

Filouš Michal

Trenér (kategorie C) 1690

Husák Pavel

Trenér (kategorie C) 1488

Herberger Daniel

Trenér (kategorie C) 1598

Dočkal Jiří

Trenér (kategorie C) 1719

Popov Tomáš

Trenér (kategorie C) 1723

Kudýnek Roman

Trenér (kategorie C) 1658

Ilek Zdeněk

Trenér (kategorie C) 1644

Luhan Pavel

Trenér (kategorie B) 1664

Slezáková Blanka

Trenér (kategorie B) 1522

Borůvka Karel

Trenér (kategorie C) 1031

Štich Antonín

PU/PI - III. třída

Ústecké krajské sdružení
Ročov
Trenér (kategorie C) 1189

Binder Jiří

Trenér (kategorie C) 1182

Suntych Milan

Trenér (kategorie C) 1709

Herman Michal

Trenér (kategorie C) 1448

Hromada Jiří

Trenér (kategorie C) 1407

Bittner Pavel

Trenér (kategorie C) 1024

Brabec Karel

Trenér (kategorie C) 1538

Brabcová Aneta

Více informací
Trenér (kategorie B) 1507

Vondrášková Michaela

Trenér (kategorie C) 1626

Kaláb Jiří

Trenér (kategorie C) 1137

Krtička Michal

Trenér (kategorie B) 1619

Černý Jaromír

Trenér (kategorie B) 1277

Prokeš Martin

Trenér (kategorie C) 1184

Tvaroha Miroslav

Trenér (kategorie C) 1696

Šedivec Libor

Trenér (kategorie C) 1443

Kasper Tomáš

Trenér (kategorie C) 1435

Slaninová Kateřina

Trenér (kategorie C) 1187

Havelka Josef

Trenér (kategorie C) 1025

Balog Pavel

Trenér (kategorie B) 1458

Šmol Jan

Trenér (kategorie C) 1181

Krejča Zdeněk

Trenér (kategorie C) 1183

Tůma Martin

Trenér (kategorie C) 1424

Marčan Vladimír

Trenér (kategorie C) 1416

Mikeska Jiří

Trenér (kategorie C) 1473

Čihák Tomáš

Trenér (kategorie C) 1464

Andrušík Ivan

Trenér (kategorie C) 1468

Pokorný David

Trenér (kategorie C) 1503

Jonáš Bedřich

Trenér (kategorie C) 1576

Dlabková Alžběta

Trenér (kategorie C) 1199

Ostrá Kateřina

Trenér (kategorie C) 1440

Ženatá Gabriela

Trenér (kategorie B) 1513

Podhráský Martin

Více informací
Trenér (kategorie C) 1751

Karlík Ondřej

PU/PI - III. třída

Zlínské krajské sdružení
Nivnice
Trenér (kategorie C) 1134

Kořínek Václav

Trenér (kategorie B) 950

Pečenka Vladimír

Trenér (kategorie C) 1535

Světlík Pavel

Více informací
Trenér (kategorie C) 1431

Glac Zdeněk

Trenér (kategorie C) 1293

Súkup Robert

Trenér (kategorie C) 1599

Střecha Martin

Trenér (kategorie B) 1121

Frantalová Kateřina

Trenér (kategorie C) 1534

Krejčová Milada

PU/PI - III. třída

Ústecké krajské sdružení
Teplice
Trenér (kategorie C) 1046

König Pavel

Trenér (kategorie C) 1250

Koman Pavel

Trenér (kategorie B) 1379

Hrdlička Zbyněk

Trenér (kategorie B) 1379

Hrdlička Zbyněk

Trenér (kategorie C) 1729

Doležal Milan

Trenér (kategorie C) 1398

Ženčuch Stanislav

Trenér (kategorie B) 1610

Daněk Robin

Trenér (kategorie B) 1490

Doleček Břetislav

Trenér (kategorie B) 1514

Bruns Adéla

Trenér (kategorie B) 1060

Říhová Lucie

Trenér (kategorie C) 1303

Munduch Jaroslav

Trenér (kategorie C) 1608

Středa Roman

Trenér (kategorie C) 1418

Lichorobiec Stanislav

Trenér (kategorie C) 1246

Trošák Pavel

Trenér (kategorie C) 1519

Štěpán Vladimír

Trenér (kategorie C) 1252

Krofta Kamil

PU/PI - III. třída

Ústecké krajské sdružení
Bílina
Trenér (kategorie C) 1409

Šuráb Jakub

Trenér (kategorie C) 1506

Dohnal Stanislav

Trenér (kategorie A) 1331

Zvolánek Petr

Trenér (kategorie C) 1393

Vojtěch Roman

Trenér (kategorie C) 1297

Burianová Věra

Trenér (kategorie B) 1365

Březina Václav

Trenér (kategorie A) 1510

Fiala Josef

Trenér (kategorie B) 1685

Spiner Bohuslav

Trenér (kategorie C) 1586

Jančara Zdeněk

Trenér (kategorie B) 1318

Janota Lubomír

Trenér (kategorie B) 1345

Vala Miroslav

Trenér (kategorie B) 1575

Koukal Jiří

PU/PI - II. třída

Krajské sdružení Plzeň
Klatovy
Trenér (kategorie A) 1049

Švecová Lucie

Trenér (kategorie C) 1470

Vaštík Antonín

PU/PI - III. třída

Zlínské krajské sdružení
Nivnice
Trenér (kategorie C) 1721

Zeman Libor

Trenér (kategorie C) 44

Budil Milan

PU/PI - III. třída

Ústecké krajské sdružení
Bílina
Trenér (kategorie B) 1213

Hofman Josef

Trenér (kategorie C) 452

Vojslavský Tomáš

PU/PI - III. třída

Krajské sdružení Praha
DUEL Praha
Trenér (kategorie C) 1051

Halabrín Miroslav

Trenér (kategorie C) 454

Vagenknecht Roman

PU/PI - III. třída

Krajské sdružení Praha
DUEL Praha
Trenér (kategorie C) 1373

Kračmar Libor

Trenér (kategorie C) 411

Mráz Jaroslav

Trenér (kategorie C) 1578

Straník Květoslav

PU/PI - III. třída

Liberecké krajské sdružení
INVA
Trenér (kategorie C) 1484

Novák Jiří

Trenér (kategorie C) 1430

Matěj Petr

Trenér (kategorie C) 1330

Bachleda Štefan

PU/PI - III. třída

BR - III. třída

Krajské sdružení Praha
MINOR
Trenér (kategorie C) 1316

Burian Jiří

Trenér (kategorie C) 1245

Karkoška Aleš

Trenér (kategorie C) 1408

Kadavý František

Trenér (kategorie C) 1218

Padevět Jiří

PU/PI - III. třída

Krajské sdružení Praha
DUEL Praha
Trenér (kategorie C) 1395

Sůra Luděk

Trenér (kategorie C) 1292

Bednařík Vladimír

Trenér (kategorie B) 1381

Mrázek Petr

Trenér (kategorie B) 1381

Mrázek Petr

Trenér (kategorie A) 1157

Hyková Bedřiška

Trenér (kategorie A) 1054

Luštický Petr

Trenér (kategorie C) 1251

Koula Vlastimil

PU/PI - III. třída

Ústecké krajské sdružení
Bílina
Trenér (kategorie B) 146

Isák Zdeněk

Trenér (kategorie C) 1194

Šmejda Jaroslav

Trenér (kategorie C) 1444

Tellinger Lumír

Trenér (kategorie C) 417

Karzel Karel

Trenér (kategorie C) 1154

Virt Radoslav

Trenér (kategorie B) 1451

Dvořák Jiří

PU/PI/BT - II. třída

BR - III. třída

Jihomoravské krajské sdružení
Brno - Kývalka
Trenér (kategorie B) 162

Kadela Karel

PU/PI - II. třída

BR - II. třída

Krajské sdružení Vysočina
Velké Meziříčí
Trenér (kategorie C) 212

Lukáš Stanislav

Trenér (kategorie C) 440

Hanuš Radim

PU/PI - III. třída

Krajské sdružení Praha
DELTA Praha
Trenér (kategorie A) 1402

Černoch Petr

Trenér (kategorie B) 1456

Cvrček Stanislav

Trenér (kategorie B) 997

Chalupa Tomáš

Trenér (kategorie C) 1765

Krcánek Daniel

Trenér (kategorie C) 3

Aust František

Trenér (kategorie C) 1193

Trýzna Petr

Trenér (kategorie C) 174

Knobloch Jindřich

Trenér (kategorie C) 247

Moťovský Dušan

Trenér (kategorie C) 1191

Polák Vlastimil

Trenér (kategorie B) 194

Krtička Jiří

Trenér (kategorie C) 1056

Rajnoha Josef

Trenér (kategorie B) 1002

Novotný Vladimír

Trenér (kategorie B) 88

Gecik Andrej

Trenér (kategorie C) 1153

Varga Pavel

PU/PI - III. třída

Krajské sdružení Praha
DUEL Praha
Trenér (kategorie C) 439

Hanuš Ivan

PU/PI - III. třída

Krajské sdružení Praha
DELTA Praha
Trenér (kategorie C) 1220

Nedvědová Marta

PU/PI - III. třída

Krajské sdružení Praha
DUEL Praha
Trenér (kategorie C) 985

Rozum Michal

Trenér (kategorie C) 380

Karlíková Ilona

Trenér (kategorie B) 1169

Šebor Josef

Trenér (kategorie B) 425

Vodák Jiří

Trenér (kategorie C) 1268

Procházka Zdeněk

Trenér (kategorie C) 1267

Procházka Jan

Trenér (kategorie C) 1734

Fiala Jan

Trenér (kategorie A) 1611

Sychra Jan

Trenér (kategorie A) 803

Hlaváček Leoš

Trenér (kategorie A) 1214

Zaoral Radomír

Trenér (kategorie C) 1055

Nevrtal Milan

Trenér (kategorie A) 1216

Machát Josef

Trenér (kategorie A) 1159

Hrdlička Petr

PU/PI - I. třída

BR - I. třída

Jihomoravské krajské sdružení
Shooting Hrdlička
Trenér (kategorie B) 1517

Gach Jiří

Trenér (kategorie C) 1710

Douša Michal

Trenér (kategorie C) 1667

Zoubek Jaroslav

Trenér (kategorie C) 1396

Straka Jan

Trenér (kategorie C) 1387

Zajíčková Jitka

Trenér (kategorie C) 1190

Získal Vladimír

Trenér (kategorie C) 1465

Višek Milan

Trenér (kategorie B) 1455

Straka Michael

Trenér (kategorie C) 49

Cyprich Luboš

Trenér (kategorie C) 1249

Rambousek Pavel

Trenér (kategorie C) 432

Novák František

Trenér (kategorie B) 1358

Šťastný Zdeněk

Trenér (kategorie B) 1357

Průša Josef

Trenér (kategorie C) 1385

Zlatník Vincenc

Trenér (kategorie C) 168

Klecán Václav

Trenér (kategorie C) 40

Brosz Andrej

Trenér (kategorie B) 367

Jeremiáš Josef

Trenér (kategorie B) 1202

Krejčová Ivana

Trenér (kategorie B) 1206

Krejčí Vladislav

Trenér (kategorie B) 1203

Krejčová Alena

Trenér (kategorie C) 1205

Krejčí Jan

PU/PI - III. třída

Ústecké krajské sdružení
Teplice
Trenér (kategorie C) 1419

Poláček Pavel

Trenér (kategorie C) 1760

Piňos Petr

Trenér (kategorie C) 1759

Vyoral Pavel

Trenér (kategorie B) 1301

Veselý Jiří

PU/PI - II. třída

Krajské sdružení Praha
MAGNUM
Trenér (kategorie B) 1352

Hrabě Jaroslav

Trenér (kategorie B) 89

Goldhammer Jindřich

Trenér (kategorie C) 1143

Šťastný Jan

Trenér (kategorie B) 240

Mikulášek Josef

Trenér (kategorie C) 1263

Požár Josef

Trenér (kategorie C) 237

Michal Vladimír

Trenér (kategorie C) 1030

Haman Václav

Trenér (kategorie C) 117

Holeňa Jan

Trenér (kategorie C) 69

Dostál Bohumil

Trenér (kategorie B) 431

Kolín Jiří

Trenér (kategorie A) 1423

Pokorný Jiří

Trenér (kategorie B) 269

Novák Vladimír

Trenér (kategorie A) 116

Hlaváček Stanislav

Trenér (kategorie B) 115

Herodek Jan

Trenér (kategorie B) 307

Jurečka Marek

Trenér (kategorie C) 375

Kočí Josef

Trenér (kategorie C) 263

Nohel Antonín

Trenér (kategorie C) 457

Černý Michal

PU/PI - III. třída

Krajské sdružení Praha
DELTA Praha
Trenér (kategorie B) 153

Jasný Václav

Trenér (kategorie C) 245

Modlík Svetislav

Trenér (kategorie C) 1324

Tkadlec Miroslav

Trenér (kategorie B) 385

Ledvinka Jiří

Trenér (kategorie B) 1210

Kubeš František

Trenér (kategorie B) 1457

Novotný Milan

Trenér (kategorie B) 1040

Langer Karel

Trenér (kategorie ) 1591

Pochylová Hana

Trenér (kategorie C) 70

Driemer Vladimír

Trenér (kategorie C) 28

Bleha Petr

Trenér (kategorie C) 1319

Kotva Josef