Trenéři

Trenér (kategorie B) 12

Bauer Jan

Trenér (kategorie B) 1539

Hurda Václav

PU/PI/BT - II. třída

BR - II. třída

Středočeské krajské sdružení
Vlašim
Trenér (kategorie B) 1392

Libovický Petr

Trenér (kategorie A) 1511

Strnad Martin

Více informací
Trenér (kategorie C) 1367

Mazura Ivo

Trenér (kategorie C) 197

Krýsl František

PU/PI - III. třída

Ústecké krajské sdružení
Žatec
Trenér (kategorie B) 1224

Janošťák Štefan

Trenér (kategorie B) 1223

Málek Karel

Trenér (kategorie B) 403

Ninger Pavel

Trenér (kategorie B) 1265

Šostý Zdeněk

Trenér (kategorie C) 23

Bezpalec Jiří

Trenér (kategorie C) 1327

Popovič Ivan

Trenér (kategorie C) 1229

Hawelka Martin

Trenér (kategorie C) 45

Krystyníková Hana

Trenér (kategorie C) 1230

Johanovský Jaroslav

Trenér (kategorie C) 63

Dobeš Ota

Trenér (kategorie B) 199

Krystyník Miroslav

Trenér (kategorie B) 109

Hawelka Jan

Trenér (kategorie C) 1564

Kužvart Pavel

Trenér (kategorie B) 105

Havel Jaroslav

Trenér (kategorie A) 1258

Skopový Pavel

Trenér (kategorie C) 1325

Stupka Aleš

Trenér (kategorie B) 1010

Klimeš Radovan

Trenér (kategorie B) 1256

Steiner Václav

Trenér (kategorie C) 1597

Fiala Vlastislav

Trenér (kategorie C) 1699

Skyba Karel

Trenér (kategorie A) 1259

Hurt Vladimír

Trenér (kategorie B) 134

Hurt František

Trenér (kategorie B) 1172

Putna Břetislav

Trenér (kategorie A) 8

Baroch Petr

Trenér (kategorie A) 1512

Jeřábek Tomáš

Trenér (kategorie C) 1197

Šenkýř Josef

Trenér (kategorie A) 156

Jeřábek Zdeněk

Trenér (kategorie C) 1502

Smetana Zdeněk

Trenér (kategorie B) 1656

Karel Josef

Trenér (kategorie B) 1543

Hulíková Dana

Trenér (kategorie B) 1389

Smrtová Renata

Trenér (kategorie C) 443

Krekule Martin

Trenér (kategorie B) 1350

Jech Jaromír

Trenér (kategorie B) 1058

Čech Jiří

Trenér (kategorie B) 1317

Tarant Petr

Trenér (kategorie C) 1243

Pražan Jiří

Trenér (kategorie B) 312

Ciglerová Margita

Trenér (kategorie B) 1346

Novák Jiří

Trenér (kategorie B) 1173

Šimša Oldřich

PU/PI/BT - II. třída

Krajské sdružení Plzeň
Plzeň-střed
Trenér (kategorie B) 1428

Kůrka Jan

Trenér (kategorie A) 1272

Bureš Jaromír

Trenér (kategorie B) 1391

Varga Miroslav

Trenér (kategorie B) 1509

Tenk Martin

Trenér (kategorie A) 1270

Šafránek Pavel

Trenér (kategorie A) 1269

Pokorný Bohumír

Trenér (kategorie A) 1212

Ploc Kamil

Trenér (kategorie C) 158

Jílek Antonín

Trenér (kategorie C) 1198

Wenemoser Stanislav

Trenér (kategorie B) 1348

Šenkapoul Vladimír

Trenér (kategorie B) 1209

Sýkora Petr

Trenér (kategorie C) 272

Adamec Miloslav

Trenér (kategorie C) 292

Hermoch Jaroslav

Trenér (kategorie C) 1497

Smetana Jan

PU/PI - III. třída

Krajské sdružení Praha
DUEL Praha
Trenér (kategorie B) 1308

Voldán Petr

Trenér (kategorie C) 1420

Hromočuk Michal

Trenér (kategorie C) 1248

Chylík Stanislav

Trenér (kategorie C) 378

Kliment Oldřich

Trenér (kategorie B) 999

Königová Marcela

Trenér (kategorie B) 303

Jankejech Jan

Trenér (kategorie C) 1186

Mikulášek Josef

Trenér (kategorie C) 373

Šetlíková Pavlína

Trenér (kategorie C) 1555

Tichý Radek

Trenér (kategorie C) 5

Balý Václav

PU/PI - III. třída

Krajské sdružení Praha
Praha 2
Trenér (kategorie C) 98

Hajský Jiří

PU/PI - III. třída

Krajské sdružení Praha
Praha 2
Trenér (kategorie C) 1287

Váňa Jan

PU/PI - III. třída

Krajské sdružení Praha
DUEL Praha
Trenér (kategorie C) 1687

Gerberg Petr

PU/PI - III. třída

Krajské sdružení Plzeň
Klatovy
Trenér (kategorie C) 1641

Ryneš Milan

PU/PI - III. třída

Krajské sdružení Plzeň
Klatovy
Trenér (kategorie C) 238

Michálek Jaroslav

Trenér (kategorie C) 11

Bartošová Gabriela

Trenér (kategorie C) 10

Bartoš Roman

Trenér (kategorie C) 376

Kousal Vladimír

Trenér (kategorie C) 1700

Smetana Jaromír

Trenér (kategorie B) 1160

Škrňa Pavel

Trenér (kategorie C) 226

Marko Štefan

Trenér (kategorie B) 113

Hejnová Helena

Trenér (kategorie B) 112

Hejna Rudolf

Trenér (kategorie B) 1280

Simon Stanislav

Trenér (kategorie C) 1281

Pelikán Karel

Trenér (kategorie C) 241

Mikulecký František

Trenér (kategorie C) 1698

Lohynský Miroslav

Trenér (kategorie B) 1156

Trdličková Petra

Trenér (kategorie B) 1288

Poláček František

Trenér (kategorie B) 1533

Rostás Michal

Trenér (kategorie B) 1017

Bőhm Roman

Trenér (kategorie C) 1053

Bőhm Peter

Trenér (kategorie B) 930

Holaň Jiří

Trenér (kategorie C) 224

Malý Miloslav

Trenér (kategorie B) 336

Malůš Miroslav

Trenér (kategorie B) 1377

Vrága Dušan

Trenér (kategorie B) 1376

Pospíšil Ladislav

Trenér (kategorie C) 39

Brhlík Petr

Trenér (kategorie C) 52

Čapek Zdeněk

Trenér (kategorie C) 344

Litera Jiří

PU/PI - III. třída

Krajské sdružení Praha
DUEL Praha
Trenér (kategorie C) 1452

Šindelář František

Trenér (kategorie C) 215

Janoušek Jiří

Trenér (kategorie C) 315

Králík Hynek

Trenér (kategorie C) 84

Frýda Jaroslav

Trenér (kategorie C) 1027

Košek Karel

Trenér (kategorie C) 1026

Kučerová Miroslava

Trenér (kategorie B) 1019

Kučera Zdeněk

Trenér (kategorie C) 1162

Slavata Antonín

Trenér (kategorie C) 178

Kolda Jaromír

Trenér (kategorie B) 1163

Videcký Jan

Trenér (kategorie C) 78

Fabián Michal

Trenér (kategorie C) 138

Chmel Karel

PU/PI - III. třída

Krajské sdružení Praha
DUEL Praha
Trenér (kategorie B) 137

Chmel Karel

Trenér (kategorie C) 1434

Slanina Václav

Trenér (kategorie B) 1347

Pajdla Antonín

Trenér (kategorie B) 152

Janoušek Ladislav

Trenér (kategorie B) 1039

Janeček Jiří

PU/PI - III. třída

Krajské sdružení Praha
DUEL Praha
Trenér (kategorie B) 320

Vachová Vendula

Trenér (kategorie B) 1485

Janoušek Petr

Trenér (kategorie C) 1343

Tulach Jiří

Trenér (kategorie C) 1342

Lachman Otakar

Trenér (kategorie C) 1296

Pešta Miroslav

Trenér (kategorie C) 409

Kaufner Jan

Trenér (kategorie C) 71

Dufek Josef

Trenér (kategorie C) 148

Jaderný Pavel

Trenér (kategorie C) 93

Gregor Miloslav

Trenér (kategorie A) 147

Itterheim Zdeněk

Trenér (kategorie B) 192

Krečmer Jiří

Trenér (kategorie B) 1410

Krečmerová Pavlína

Trenér (kategorie B) 102

Hanus Jiří

Trenér (kategorie C) 372

Klokočník Jiří

Trenér (kategorie B) 390

Marek Karel

Trenér (kategorie C) 1495

Adamec Pavel

Trenér (kategorie C) 1527

Adamec Petr

Trenér (kategorie B) 1166

Vyskočil František

Trenér (kategorie B) 1033

Mach Milan

Trenér (kategorie C) 1482

Vondráček Daniel

Trenér (kategorie B) 1029

Smíšek Vlastimil

Trenér (kategorie B) 334

Žádník Jaromír

Trenér (kategorie B) 1362

Tobiášková Zdenka

Trenér (kategorie B) 140

Chmelík Jan

Trenér (kategorie C) 1208

Ulom František

Trenér (kategorie B) 1322

Říha Jan

Trenér (kategorie C) 100

Havelka Lubomír

PU/PI - III. třída

Jihočeské krajské sdružení
Borek
Trenér (kategorie C) 1320

Gebauer Vilém

Trenér (kategorie C) 1421

Tyraj Petr

Trenér (kategorie C) 7

Bardisal Zdeněk

PU/PI - III. třída

Krajské sdružení Praha
DUEL Praha
Trenér (kategorie C) 2

Adamová Jana

Trenér (kategorie C) 129

Hulík Jaroslav

Trenér (kategorie C) 1372

Vognar Vlastimil

Trenér (kategorie C) 142

Chmelík Petr

Trenér (kategorie A) 1326

Stupka Stanislav

Trenér (kategorie A) 1479

Opelka Luboš

Trenér (kategorie B) 167

Kasl Bohumil

Trenér (kategorie C) 33

Bouberle Vojtěch

Trenér (kategorie B) 1300

Vocílka Miroslav

PU/PI - II. třída

Krajské sdružení Praha
MAGNUM
Trenér (kategorie C) 450

Teodorovič Miloš

PU/PI - III. třída

Krajské sdružení Praha
MAGNUM
Trenér (kategorie B) 337

Kutílková Věra

PU/PI - II. třída

Krajské sdružení Praha
MAGNUM
Trenér (kategorie C) 25

Bistřický Tomáš

PU/PI - III. třída

Krajské sdružení Praha
MAGNUM
Trenér (kategorie C) 299

Hozák Václav

Trenér (kategorie C) 283

Davídek František

Trenér (kategorie C) 76

Ell Jan

Trenér (kategorie C) 1715

Hanuš Pavel

Trenér (kategorie C) 1657

Tenková Jana

Trenér (kategorie B) 469

Tomeček Květoslav

Trenér (kategorie B) 464

Polák Josef

Trenér (kategorie B) 338

Gregor Stanislav

Trenér (kategorie A) 1255

Doležal Jiří

Trenér (kategorie A) 1215

Machan Josef

Trenér (kategorie B) 1195

Hůla Jan

Trenér (kategorie A) 271

Adamec Luboš

Trenér (kategorie A) 1247

Šašek Václav

Trenér (kategorie A) 165

Kalná Marie

Trenér (kategorie C) 164

Kalinová Blanka

Trenér (kategorie B) 1222

Polášek Miroslav

Trenér (kategorie B) 204

Kubík Josef

Trenér (kategorie B) 1170

Streit Jiří

Více informací
Trenér (kategorie B) 1332

Soukup Miloš

Trenér (kategorie A) 1299

Šulcová Alena

PU/PI - I. třída

Krajské sdružení Praha
MAGNUM
Trenér (kategorie A) 300

Šaňák Vladislav

Trenér (kategorie B) 1061

Kůrka Petr

Trenér (kategorie A) 371

Kovařík Petr

Trenér (kategorie B) 1062

Bakeš Milan

Trenér (kategorie A) 43

Brych Jan

Trenér (kategorie C) 1175

Doležal Jaroslav

Trenér (kategorie B) 80

Fidler Jan

Trenér (kategorie B) 1388

Smrt Josef

Trenér (kategorie A) 1242

Pekař Jaroslav

PU/PI - I. třída

BR - I. třída

Jihočeské krajské sdružení
Trhové Sviny